Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
Podpowiedź:
Aby rozpocząć nowy wątek w tym dziale, przejdź do dowolnego artykułu na stronie, a następnie napisz wiadomość (komentarz) pod jego treścią. Wątek zostanie automatycznie rozpoczęty w tej kategorii forum i przypisany do danego artykułu.
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Co zbierać - czyli rozterki początkującego numizmatyka.

  • Co zbierać - czyli rozterki początkującego numizmatyka. 14 lat, 1 miesiąc temu #16870

    ** Ten wątek jest dyskusją do artykułu: Co zbierać - czyli rozterki początkującego numizmatyka. **
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Co zbierać - czyli rozterki początkującego numizmatyka. 10 lat, 11 miesięcy temu #28054

    Bardzo ciekawy artykół.Sam mam podobny dylemat na co konkretnie się ukierunkować.
  • Odp: Co zbierać - czyli rozterki początkującego numizmatyka. 10 lat, 11 miesięcy temu #28058

    ja, mimo że od dobrych kilku lat "siedzę w monetach", stosunkowo niedawno świadomie i poważnie ukierunkowałem swój zbiór. Wielu, których znam wielokrotnie zmieniało tory w zakresie budowania zbiorów.....
    • Offline
    • Oklaski: 107
    Pozdrawiam,
    Lynx

    Odp: Co zbierać - czyli rozterki początkującego numizmatyka. 10 lat, 11 miesięcy temu Ostatnio zmieniany: przez lynx. #28092

    Mam nadzieję, że Shiver nie będzie miał mi za złe, ponieważ podam adres do artykułu, na który on podał namiar na innym forum ;) Artykuł chyba nieźle się wpisuje akurat w ten wątek naszego forum :)

    czasgentlemanow.pl/2013/04/kolekcjonerstwo-gentlemanskie-hobby/

    Warto przeczytać, a zwłaszcza kiedy ktoś pomyśli, że jego skromny zbiorek nie jest wiele wart...
    A co do pasji i kolekcjonerstwa chyba najlepiej sprawdzają się słowa autora powyższego tekstu:
    "W końcu ludzie z pasją są o wiele bardziej interesujący od tych, którzy pasji nie mają."

    I z tego chociażby powodu ja również zachęcam do zbieractwa i kolekcjonerstwa :) :)
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Co zbierać - czyli rozterki początkującego numizmatyka. 10 lat, 2 miesięcy temu #28929

    Witam!!!!
    Jestem tu nowy,ale po przeczytaniu artykułów nakręcam sie coraz bardziej...;)
    Dziękuje i pozdrawiam...
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.17 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information