Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
Podpowiedź:
Aby rozpocząć nowy wątek w tym dziale, przejdź do dowolnego artykułu na stronie, a następnie napisz wiadomość (komentarz) pod jego treścią. Wątek zostanie automatycznie rozpoczęty w tej kategorii forum i przypisany do danego artykułu.
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Mennictwo Hermana i monety prywatne Sieciecha

    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Mennictwo Hermana i monety prywatne Sieciecha 14 lat temu #17874

    ** Ten wątek jest dyskusją do artykułu: Mennictwo Hermana i monety prywatne Sieciecha **
    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    O:Mennictwo Hermana i monety prywatne Sieciecha 14 lat temu #17875

    brawo !
    • Offline
    • Oklaski: -1

    O:Mennictwo Hermana i monety prywatne Sieciecha 14 lat temu #17886

    Bardzo ciekawy i rzeczowy artykuł. Gratulacje!!! :)
  • O:Mennictwo Hermana i monety prywatne Sieciecha 14 lat temu Ostatnio zmieniany: przez Piotr_k84. #17893

    Super, ja równeiż gratuluję fajnego i ciekawrgo artykułu. Aż trudno pomyśleć, że książe Herman był tak krótko trzymany przez palatyna, który de facto sprawował władzę.

    ps. powstaje fajny cykl artykułów o historii mennictwa. Jeśli mogę coś zaproponować to po zakończeniu całości czyli po królu Stasiu, fajnie by było zebrać te wszystkie artykuły w jeden plik i opublikować w wersji elektronicznej jako fajna kopalnia wiedzy nie tylko dla numizmatyków ale też dla historyków.

    Przy pierwszym artykule nt. Mieszka I rozwinęła się ciekawa dyskusja, że rzekomo dotychczasowe monety Mieszka I datowane są na czasy Mieszka II itd. O tego typu komentarze warto by tą ewentualną publikajcę wzbogacić, żeby była pełna i wiarygodna.

    CO sądzicie?
    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    O:Mennictwo Hermana i monety prywatne Sieciecha 14 lat temu #17894

    dobry pomysl, popieram.
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    O:Mennictwo Hermana i monety prywatne Sieciecha 14 lat temu #17950

    Myślałem o tym właśnie po komentarzach na temat mieszka. Miałem wątpliwości czy zmienić treść całego artykułu czy też zostawić to na koniec i pomyślałem, że będzie czas na zmiany po całym cyklu.
  • O:Mennictwo Hermana i monety prywatne Sieciecha 14 lat temu #17954

    Jak już skończy się cykl możesz zrobić coś w rodzaju podsumowującego artykułu, czyli nowości które wynikły podczas dyskusji. Będzie to fajne podsumowanie i jednocześnie zebranie tego czego dowiedzieliśmy się podczas rozmowy.

    ps. Ale wróćmy mozę teraz Do "kolegi" Hermana na podsumowania będzie jeszcze czas.
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Mennictwo Hermana i monety prywatne Sieciecha 13 lat, 11 miesięcy temu #18424

    Tutaj trochę inne opracowanie na ten temat
    www.denary.com.pl/palatyn-sieciech-typologia.html
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.18 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information