Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
Podpowiedź:
Aby rozpocząć nowy wątek w tym dziale, przejdź do dowolnego artykułu na stronie, a następnie napisz wiadomość (komentarz) pod jego treścią. Wątek zostanie automatycznie rozpoczęty w tej kategorii forum i przypisany do danego artykułu.
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Oficjalnie znamy już wizerunki monet Euro 2012

    • Eothain
    • Eothain

    Oficjalnie znamy już wizerunki monet Euro 2012 11 lat, 11 miesięcy temu #26681

    Wczoraj pisaliśmy o tym, że w Wiadomościach TVP pokazano monety wybite na mistrzostwa Euro. Dziś Narodowy Bank Polski oficjalnie potwierdził i zaprezentował wizerunki. Jak się prezentują te monety? Można zobaczyć poniżej.

    Więcej...
    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    Oficjalnie znamy już wizerunki monet Euro 2012 11 lat, 11 miesięcy temu #26682

    10 zl zachecaja projektem,pomyslem,nakladem ... nie ma sie do czego doczepic, moim zdaniem super :)
    Widac w koncu ze te "monety" zostaly dopieszczone.
    500zl tez bardzo fajna.
    • Offline
    • Oklaski: 107
    Pozdrawiam,
    Lynx

    Oficjalnie znamy już wizerunki monet Euro 2012 11 lat, 11 miesięcy temu #26694

    Zestaw to ciekawy pomysł i chyba go podpowiedziała Mennica, która już wcześniej przetestowała podobne puzle w postaci swoich numizmatów :)
    Ciekawe jak to zapakują, bo każda z osobna... traci się efekt puzli. Razem w jednym kapslu i w okolicznościowym pudełku? Lustrzanki bez kapsli to byłby poroniony pomysł. Ciekawe co zrobią z tym fantem zwolennicy trumienek :))
    Nakład w miarę przyzwoity, ale świadczy o ciągłym spadku zainteresowania współczesnymi lustrzankami. W sumie taki rozwój sytuacji przewidywaliśmy parę lat temu...
    Reszty nie komentuję bo to kwestia gustu, a z tym się z zasady nie dyskutuje ;)
    • Offline
    • Oklaski: 2

    Oficjalnie znamy już wizerunki monet Euro 2012 11 lat, 11 miesięcy temu #26726

    hmm...o gustach się nie dyskutuje ale projekt 10 zł i 20 zł dla mnie jest fatalny. Te puzzle przypominają logo Microsoftu. Nie wiem co ma kwadrat z piłką wspólnego.Akurat temat euro jest ostatnim który powinien być "upamiętniany" na kwadratowo. Za to bardzo mi się podoba 500zł. Kolejny złoty olbrzym...będą mieli co rozdawać Platinim i innym z Bożej łaski działaczom.
    • Offline
    • Oklaski: 13

    Oficjalnie znamy już wizerunki monet Euro 2012 11 lat, 11 miesięcy temu #26759

    to już znamy ... teraz kolej na "JELENI" tych cudacznych wytworów , a tu szczegóły :
    UCHWAŁA
    ZARZĄDU NARODOWEGO BANKU POLSKIEGO
    z dnia 5 kwietnia 2012 r.
    w sprawie szczególnych warunków i zasad sprzedaży przez Narodowy Bank Polski monet kolekcjonerskich
    emitowanych z okazji Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej EURO 2012
    Na podstawie art. 36 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Narodowym Banku Polskim (Dz. U. z 2005 r. Nr 1, poz. 2,
    z późn. zm.1))
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Oficjalnie znamy już wizerunki monet Euro 2012 11 lat, 11 miesięcy temu #26832

    20 zł ma chyba przypominać bramkę.
    Monety robią na mnie duże wrażenie.
    10 zł mogą się okazać hitem.
    Możliwe że nawet cenowym biorąc pod uwagę nakład.
    Ponieważ każda moneta z osobna nie daje efektu - czyli musisz mieć wszystkie cztery.Cwaniaki :)
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.18 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information