Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
Podpowiedź:
Aby rozpocząć nowy wątek w tym dziale, przejdź do dowolnego artykułu na stronie, a następnie napisz wiadomość (komentarz) pod jego treścią. Wątek zostanie automatycznie rozpoczęty w tej kategorii forum i przypisany do danego artykułu.
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Wystawa numizmatyczna w warszawskim Muzeum Narodowym - fotorelacja

    • Eothain
    • Eothain

    Wystawa numizmatyczna w warszawskim Muzeum Narodowym - fotorelacja 11 lat, 9 miesięcy temu #27106

    Dwa miesiące temu Kolega Gumer na naszym forum zamieścił wpis informujący o otwarciu pierwszej od około trzydziestu lat wystawy numizmatycznej w warszawskim Muzeum Narodowym. Gabloty z kilkuset eksponatami znajdują się na II piętrze Muzeum. Można tam zobaczyć wiele pięknych monet, medali, a także banknotów. Monety antyczne, denar Bolesława Chrobrego, Mieszka II, grosz krakowski, pierwsze polskie talary, klipy Zygmunta Wazy, talary Stanisława Augusta Poniatowskiego, stemple, medale nowożytne, a także najstarsze banknoty. To wszystko znajduje się na wystawie. Wreszcie udało mi się pojechać do Warszawy teraz i z czystym sumieniem mogę polecić jej obejrzenie. Niech przemówią zdjęcia.

    Więcej...
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Wystawa numizmatyczna w warszawskim Muzeum Narodowym - fotorelacja 11 lat, 9 miesięcy temu #27107

    Michał, bardzo ładne zdjęcia. Wstęp płatny w ramach wspólnego biletu wstępu do MN?
    • Eothain
    • Eothain

    Odp: Wystawa numizmatyczna w warszawskim Muzeum Narodowym - fotorelacja 11 lat, 9 miesięcy temu #27109

    Dzięki. Tak, byliśmy na jeden bilet - wystawy stałe.
    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    Wystawa numizmatyczna w warszawskim Muzeum Narodowym - fotorelacja 11 lat, 9 miesięcy temu #27111

    Zgadzam sie, bardzo ladne zdjecia jeszcze ladniejszych monet. Moze bedzie II czesc fotorelacji z groszem krakowskim ? :)
    • Eothain
    • Eothain

    Odp: Wystawa numizmatyczna w warszawskim Muzeum Narodowym - fotorelacja 11 lat, 9 miesięcy temu #27112

    Cieszę się z takiego przyjęcia mojej relacji. Myślę, że mógłbym na przyszły tydzień przygotować jeszcze kilka zdjęć. I grosz krakowski się tam znajdzie (choć przez dłuższą chwilę nie chciał być sfotografowany i się rozmazywał). Niestety, albo i stety druga część będzie jeszcze bardziej zdominowana przez monety i medale Wazów, bo to przy nich najbardziej świeciły mi się oczy i słychać było dźwięk migawki. :)
    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    Odp: Wystawa numizmatyczna w warszawskim Muzeum Narodowym - fotorelacja 11 lat, 9 miesięcy temu #27118

    Super. Nikt nie mial nic przeciwko fotografowaniu,zazwyczaj w muzeach jest zakaz ?
    • Eothain
    • Eothain

    Odp: Wystawa numizmatyczna w warszawskim Muzeum Narodowym - fotorelacja 11 lat, 8 miesięcy temu #27123

    Bez statywu i lampy błyskowej mogłem robić zdjęcia i nikt nie miał nic przeciwko. (nawet nie było żadnej foto - opłaty!) Pani, która pilnowała tych gablot na początku trochę dziwnie patrzyła, ale później to już nawet nie zwracała na mnie uwagi :)

    Biorę się za opracowanie kolejnych zdjęć.
    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    Odp: Wystawa numizmatyczna w warszawskim Muzeum Narodowym - fotorelacja 11 lat, 8 miesięcy temu #27127

    Sa monety ktore pobudzaja wyobraznie ale ciesza sie nimi tylko nieliczni :(
    Denary typu PRINCES POLONIE czy grosz krakowski pozostana na zawsze w strefie marzen. Zwyklym smiertelnikom pozostaje tylko wzdychanie do fotek hehe
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.21 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information