Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Opinie o stronie po przebudowie

    • Offline
    • Oklaski: 107
    Pozdrawiam,
    Lynx

    Opinie o stronie po przebudowie 11 lat, 9 miesięcy temu #27013

    Bartek, pozwoliłem sobie na założenie tego tematu, bo nikt inny się nie kwapi, a chyba warto poznać opinie forumowiczów :)
    Zatem proszę tutaj wpisywać swoje uwagi na temat samej strony jak i całego forum, i nie szczędzić krytyki ;))
    Pozdrawiam
    Lynx
    • Offline
    • Oklaski: 107
    Pozdrawiam,
    Lynx

    Odp: Opinie o stronie po przebudowie 11 lat, 9 miesięcy temu #27014

    Zatem zacznę jako pierwszy... i od krytyki, później będzie coś na plus ;)
    Cóż, przebudowa to również przemeblowanie, co jak mniemam stali bywalcy szybko zauważyli. Przeniesienie z lewej na prawą stronę bloku dotyczącego konta użytkownika w sumie może trochę ułatwia czytanie tekstów, ale... wyrzucona została część informująca, kto aktualnie jest zalogowany na stronie. Niby błahostka, ale mimo wszystko ułatwiała szybkie zorientowanie się, kto ze znajomych jest aktualnie w "zasięgu", a teraz tego nie ma :(
    Druga sprawa, to podwójnie pokazujące się artykuły na liście tematów. Dublowanie powoduje zamieszanie, a w dodatku na danej stronie znajduje się wtedy mniej wcześniej poruszanych tematów, a to w sumie utrudnia komunikację.

    Na koniec inna moja uwaga. Jak zauważyłem od pewnego czasu znacznie obniżyła się aktywność wielu naszych sympatycznych skądinąd i zasłużonych forumowiczów. Cóż, bez takich osób forum nam po prostu zdechnie :( Nie znam z jakich powodów tak się stało, ale czasami trudno się dziwić, że takie osoby nie mają ochoty na dyskusję, gdy... przewodnim motywem są tylko pytania o wartość jakiegoś przedmiotu. Może jednak zaczną się wypowiadać osoby mające coś wartościowego do przekazania?

    I na koniec do Michała: Dobra robota :) Zawsze jakieś newsy, które może nie wszystkich są w stanie usatysfakcjonować, ale obejmują bardzo szerokie spektrum. Jest zatem w czym wybierać i... czytać :)
    To na razie tyle, by zachęcić innych ;))
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp: Opinie o stronie po przebudowie 11 lat, 9 miesięcy temu #27015

    Dla mnie to tylko pogorszyli stronę
    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    Odp: Opinie o stronie po przebudowie 11 lat, 8 miesięcy temu #27033

    A mi sie podoba,kwestia przyzwyczajenia.
    • Eothain
    • Eothain

    Odp: Opinie o stronie po przebudowie 11 lat, 8 miesięcy temu #27037

    Czując się wywołany do tablicy - bardzo dziękuję Kolego lynx za opinię i pochwałę. Staram się żeby pojawiające się u nas artykuły były jak najciekawsze i obejmowały jak najszerszy zakres numizmatyki polskiej lub z Polską związanej. Chcemy zachęcać do chodzenia na ciekawe wystawy i spotkania, bo niestety mało osób uczestniczy w takich wydarzeniach. Oczywiście nie uda nam się zadowolić każdego, ale będziemy próbować :)

    I dziękujemy za wszystkie opinie i propozycje. Robimy tą stronę dla Was i będziemy brać pod uwagę wszystkie Wasze propozycje usprawnienia i uczytelnienia jej. Czekamy na kolejne opinie.
    • Offline
    • Oklaski: 2

    Odp: Opinie o stronie po przebudowie 11 lat, 8 miesięcy temu Ostatnio zmieniany: przez kanclerz. #27038

    Dla mnie strona została zmieniona na gorsze. A poza tym ciągle wyświetla mi się komunikat, że moja przeglądarka pamięta stare ustawienia, ale nie mogę tego zmienić stosując się do instrukcji komunikatu. Jednym słowem trochę (mało powiedziane) denerwują mnie te wszystkie zmiany, ale może to kwestia przyzwyczajenia ;/
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp: Opinie o stronie po przebudowie 11 lat, 8 miesięcy temu #27051

    Lynx - jak zwykle piszesz rzeczowo, konkretnie i na temat :) dzięki - odpowiadam poniżej.

    lynx napisał:
    Zatem zacznę jako pierwszy... i od krytyki, później będzie coś na plus ;)
    Cóż, przebudowa to również przemeblowanie, co jak mniemam stali bywalcy szybko zauważyli. Przeniesienie z lewej na prawą stronę bloku dotyczącego konta użytkownika w sumie może trochę ułatwia czytanie tekstów, ale... wyrzucona została część informująca, kto aktualnie jest zalogowany na stronie. Niby błahostka, ale mimo wszystko ułatwiała szybkie zorientowanie się, kto ze znajomych jest aktualnie w "zasięgu", a teraz tego nie ma :(


    Słuszna uwaga. Zgłoszę aby to włączono.

    lynx napisał:

    Druga sprawa, to podwójnie pokazujące się artykuły na liście tematów. Dublowanie powoduje zamieszanie, a w dodatku na danej stronie znajduje się wtedy mniej wcześniej poruszanych tematów, a to w sumie utrudnia komunikację.


    Gdzie tak jest? Na forum?
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp: Opinie o stronie po przebudowie 11 lat, 8 miesięcy temu #27052

    kanclerz napisał:
    Dla mnie strona została zmieniona na gorsze. A poza tym ciągle wyświetla mi się komunikat, że moja przeglądarka pamięta stare ustawienia, ale nie mogę tego zmienić stosując się do instrukcji komunikatu. Jednym słowem trochę (mało powiedziane) denerwują mnie te wszystkie zmiany, ale może to kwestia przyzwyczajenia ;/


    Kanclerz - jeśli wyświetla CI się komunikat tzn, że nie widzisz nowej strony ale stronę przejściową która jest bardzo brzydka. Zobacz w załączniku jak powinna wyglądać nowa strona.

    Powiedz jaką masz przeglądarkę (Firefox? IE? Jaką wersję) to pomogę.
    Załączniki:
    • Offline
    • Oklaski: 107
    Pozdrawiam,
    Lynx

    Odp: Opinie o stronie po przebudowie 11 lat, 8 miesięcy temu Ostatnio zmieniany: przez lynx. #27055

    Witam,


    lynx napisał:

    Druga sprawa, to podwójnie pokazujące się artykuły na liście tematów. Dublowanie powoduje zamieszanie, a w dodatku na danej stronie znajduje się wtedy mniej wcześniej poruszanych tematów, a to w sumie utrudnia komunikację.


    Gdzie tak jest? Na forum?


    Przynajmniej ja tak mam w zakładce 'Ostatnie tematy' - w załączeniu fragment zrzutu ekranowego. Wszystkie artykuły Michała pojawiają się na niej podwójnie...
    Załączniki:
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp: Opinie o stronie po przebudowie 11 lat, 8 miesięcy temu #27057

    Bo Michał jest tak ważną osobą na tej stronie, że strona chciała go dowartościować i zawsze wrzuca podwójnie jego posty ;)

    a tak poważnie - dzięki za screena zgłoszę to do administratora :)
    • Offline
    • Oklaski: 2

    Odp: Opinie o stronie po przebudowie 11 lat, 8 miesięcy temu #27058

    Bartek mam przeglądarkę explorer. Próbowałem wciskać ctrl+f5 ale to nie działa. Byłbym wdzięczny za pomoc :)
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp: Opinie o stronie po przebudowie 11 lat, 8 miesięcy temu #27059

    • Offline
    • Oklaski: 7

    Odp: Opinie o stronie po przebudowie 11 lat, 8 miesięcy temu #27087

    Chwilę czasu sie strony nie odwiedzało a tu "Zmiany Zmiany Zmiany"
    Fajnie i nawet powiem że podoba mi się ale jak już dobrą chwilę temu / przed przebudową/ zwracałem uwagę ale mnie nie posłuchano żeby nie dublować informacji o tytułach artykułów skoro i tak artykuły sa na głównej. Fajniej było dawno temu jak zamiast zakładki "najnowsze artykuły" było "nowości na forum" i myślę że jak to wróci to wbrew obawom niektórych, forum nie "zdechnie"
    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    Odp: Opinie o stronie po przebudowie 11 lat, 8 miesięcy temu #27088

    Ciezko powiedziec aby forum zylo ...
    Wprawdzie sa wakacje ale mimo wszystko aktywnosc jest bliska zeru.
    Czy zwiazane jest to ze zmianami na stronie ? chyba nie, raczej brak
    ciekawych tematow zniecheca do jakiej kolwiek aktywnosci.
    Zobaczymy czy zmieni sie cos na jesieni ;)
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp: Opinie o stronie po przebudowie 11 lat, 8 miesięcy temu #27091

    Prawda jest taka, że główną energię kierujemy w newsy, artykuły i dużą wartość merytoryczną katalogu monet. Być może po wakacjach coś z tym zrobimy. Jeśli ktoś ma jakiś pomysł poza bardzo dobrym pomysłem bart80 to proszę śmiało pisać.
    • Offline
    • Oklaski: 107
    Pozdrawiam,
    Lynx

    Odp: Opinie o stronie po przebudowie 11 lat, 8 miesięcy temu #27093

    Valkiria napisał:
    Ciezko powiedziec aby forum zylo ...
    Wprawdzie sa wakacje ale mimo wszystko aktywnosc jest bliska zeru.
    Czy zwiazane jest to ze zmianami na stronie ? chyba nie, raczej brak
    ciekawych tematow zniecheca do jakiej kolwiek aktywnosci.
    Zobaczymy czy zmieni sie cos na jesieni ;)


    Niestety, Valkiria, masz rację. Zaangażowanie spadło niemal do zera i nie jest to wynik przebudowy strony. Same newsy forum nie ożywią... a dyskusji praktycznie nie ma żadnej.
    Taki stan zniechęca nawet starych bywalców ;) Bo czyż jest sens pisać z samym sobą?
    Inna sprawa, że po ostatniej przebudowie jest trochę problemów, a to przeszkadza i utrudnia komunikację.

    Pozdrawiam
    Lynx
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp: Opinie o stronie po przebudowie 11 lat, 8 miesięcy temu #27094

    Czy poza dublowaniem postów są jakieś problemy?
    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    Odp: Opinie o stronie po przebudowie 11 lat, 8 miesięcy temu #27097

    Warning: file_get_contents(/home/bestbit/www/katalogmonet/cache/com_acesef/9b4a22e9fc0d2f73bd9c4078554e8ce9.php) [function.file-get-contents]: failed to open stream: No such file or directory in /home/bestbit/www/katalogmonet/libraries/joomla/cache/storage/file.php on line 104

    to czesto pojawia sie po wybraniu zakladki "ostatnie tematy"
    • Offline
    • Oklaski: 107
    Pozdrawiam,
    Lynx

    Odp: Opinie o stronie po przebudowie 11 lat, 4 miesięcy temu Ostatnio zmieniany: przez lynx. #27391

    Coś ostatnio strona sypie się ;) nie wspominając o wariacjach mojego antywirusa, który nie pozwalał na uruchomienie portalu :(

    Teraz z kolei często pojawiają się komunikaty o chwilowym braku dostępu do forum albo okienko z informacją o konieczności podania loginu i hasła dostępu - nawet po zalogowaniu.

    Bartek, jest jeszcze problem zbyt małego okna do wpisywania tekstu na PW... Trudno pisać jakiś dłuższy tekst niż 2 linijki, bo nie widzi się reszty. Po staremu było zdecydowanie bardziej praktycznie.
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp: Opinie o stronie po przebudowie 11 lat, 4 miesięcy temu #27392

    Jeśli chodzi o forum powinno być lepiej.

    Odnośnie antywirusa to który krzyczy? Mieliśmy włamanie na stronę i stąd może mieć takie informacje choć wszystko jest już ładnie wyczyszczone.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.46 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information