Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Opinie o stronie po przebudowie

    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    Odp: Opinie o stronie po przebudowie 11 lat, 4 miesięcy temu #27393

    Potwierdzam, mam ten sam problem, antywirus tez szaleje.
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp: Opinie o stronie po przebudowie 11 lat, 4 miesięcy temu #27394

    Kasperski?
    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    Odp: Opinie o stronie po przebudowie 11 lat, 4 miesięcy temu #27399

    zgadza sie Bartus - co to oznacza ? dzisiaj juz jest ok
    • Offline
    • Oklaski: 107
    Pozdrawiam,
    Lynx

    Odp: Opinie o stronie po przebudowie 11 lat, 4 miesięcy temu #27400

    Jeśli ma to w czymś pomóc, to w moim wypadku akurat NOD :)
    Wyłapał wirusa za co mu chwała ;) ale teraz równiez jest już ok.

    Niemniej utrzymuję w mocy drugą część swojego poprzedniego postu - tą dotyczącą PW.
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp: Opinie o stronie po przebudowie 11 lat, 4 miesięcy temu Ostatnio zmieniany: przez bartek. #27403

    To, że dziś już jest dobrze oznacza, że Kasperski i NOD się zorientowali, że strona IKM jednak nie jest taka zła :)
    A tak poważnie to po prostu zaktualizowała się informacja o tym, że IKM nie ma już wirusa. To nie było nic groźnego poza tym, że po wejściu na IKM następowało przekierowanie na inną stronę.

    A w kwestii pisania PM to lynx chyba niewiele możemy zrobić bez ingerencji w kod gotowego komponentu Joomla. Nie bardzo chcemy to robić bo przy najbliższej aktualizacji i tak zmiana zostanie nadpisana. proponuje pisać wiadomość w notatniku aby było co nieco widać a potem wklejać tutaj :)
    • Eothain
    • Eothain

    Odp: Opinie o stronie po przebudowie 11 lat, 4 miesięcy temu #27448

    lynx napisał:

    Bartek, jest jeszcze problem zbyt małego okna do wpisywania tekstu na PW... Trudno pisać jakiś dłuższy tekst niż 2 linijki, bo nie widzi się reszty. Po staremu było zdecydowanie bardziej praktycznie.


    Właśnie pisząc do Ciebie odkryłem, jak ten problem rozwiązać. W prawym dolnym rogu okienka do pisania wiadomości znajduje się sześć kropek ułożonych w połowę piramidki. Najeżdżając na nie myszką i przeciągając jej lewym przyciskiem, możemy dowolnie powiększyć okienko do pisania PW. :)
    • Offline
    • Oklaski: 107
    Pozdrawiam,
    Lynx

    Odp: Opinie o stronie po przebudowie 11 lat, 4 miesięcy temu #27449

    Faktycznie, Eothain masz rację z tym rozwiązaniem i powiększaniem okienka :) Tak, to właśnie działa, jak opisałeś.
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp: Opinie o stronie po przebudowie 11 lat, 4 miesięcy temu #27452

    Ale pamięta potem wielkość na stałe?
    • Offline
    • Oklaski: 107
    Pozdrawiam,
    Lynx

    Odp: Opinie o stronie po przebudowie 11 lat, 4 miesięcy temu Ostatnio zmieniany: przez lynx. #27453

    Nie, przy następnej wiadomości trzeba ponownie okienko rozszerzyć, ale to już najmniejszy problem. Bartek, najważniejsze, że można to zrobić i w ten sposób nie ma już problemu, a o to chodziło :)
  • Odp: Opinie o stronie po przebudowie 11 lat, 4 miesięcy temu #27455

    Rozszerzanie się pola <textarea> to własność przeglądarki. W jednej może to działać, w drugiej nie.
    • Offline
    • Oklaski: 8

    Odp: Opinie o stronie po przebudowie 11 lat temu #27852

    Ale się straszna bryndza na tym forum zrobiła. Nikt nic nie pisze...dawno tu nie zaglądałem i widzę, że się pozmieniało....może chodzi o nakaz odblokowania reklam co mnie bardzo zniesmaczyło.Co myślicie???
    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    Odp: Opinie o stronie po przebudowie 11 lat temu #27854

    Zamiast narzekac lepiej zaproponuj jakis ciekawy temat a komentarze napewno sie pojawia.
    Nie jest tak zle ... zobacz na inne fora numizmatyczne ;)
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp: Opinie o stronie po przebudowie 11 lat temu #27856

    guliver napisał:
    Ale się straszna bryndza na tym forum zrobiła. Nikt nic nie pisze...dawno tu nie zaglądałem i widzę, że się pozmieniało....może chodzi o nakaz odblokowania reklam co mnie bardzo zniesmaczyło.Co myślicie???


    Proszę o zrozumienie naszej sytuacji. Potrzebujemy pieniędzy na działanie portalu. Utrzymanie takiego portalu to spore koszty. Jak dobrze kolego wiesz nie płacisz za korzystanie z katalogu i innych dobrodziejstw portalu. Pieniądze mamy z reklam ,staramy się aby nie były natarczywe. Jeśli masz zablokowane reklamy to jesteś nie fair w stosunku do nas i chcielibyśmy abyś o tym wiedział.
    • Offline
    • Oklaski: 8

    Odp: Opinie o stronie po przebudowie 11 lat temu #27857

    Bartek nawet mi przez myśl nie przeszło, że mógłbym płacić za korzystanie z katalogu na tym portalu czy gdziekolwiek indziej:). Mam ich całą stertę w wersji papierowej, a i na sieci darmowych kupa więc to nawet w grę nie wchodzi. Co do innych, jak to nazwałeś, dobrodziejstw portalu, owszem strasznie lubię sobie to forum poczytać, a i na ciekawym artykule oko zawieszę...tylko, że na żadnym ze znanych mi portali (pewnie nie wszystkie znam) nie jest to płatne i nikt nie zmusza użytkownika do odblokowywania reklam (przynajmniej się z czymś takim nie spotkałem). A co do aktywności na forum...chyba krajowy rynek numizmatyczny ma się nie najlepiej ostatnimi czasy....takie moja skromne zdanie. Co myślisz Valkiria??;>
    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    Odp: Opinie o stronie po przebudowie 11 lat temu #27859

    W tym watku wyrazamy opinie o stronie po przebudowie :)

    Czy rynek numizmatyczny w polsce przezywa kryzys ?
    punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia !

    Numizmatyka ma sie na pewno dobrze - nowe ciekawe publikacje - pewnie obronia moja teze.
    • Offline
    • Oklaski: 8

    Odp: Opinie o stronie po przebudowie 11 lat temu #27860

    Nie zgodzę się z Tobą. Obserwując aukcje internetowe widać, że ludzie już nie są w stanie płacić takich cen jak jeszcze 2-3 lata temu. Kilku moich znajomych - zbierających głównie srebro kolekcjonerskie dała sobie spokój ze zbieraniem, jak sami mówią na jakiś czas - o tym temacie już dużo zostało napisane. Na osłodę pozostają nam ciekawe publikacje...a możesz rzucić paroma tytułami? Może znajdę coś dla siebie:) Pozdrawiam serdecznie
    • Offline
    • Oklaski: 107
    Pozdrawiam,
    Lynx

    Odp: Opinie o stronie po przebudowie 10 lat, 11 miesięcy temu #27915

    Wczoraj spotkało mnie to:

    "Administrator tego forum włączył ochronę przez nadmiarem postów, dlatego musisz zaczekać 10 sekund, zanim będziesz mógł wysłać kolejną wiadomość.
    Kliknij w przeglądarce przycisk Wstecz, aby wrócić do wiadomości."

    Hmm, nadmiaru postów to ja nie za bardzo widzę... W dodatku ta reguła w sumie nie zadziałała... czekałem więcej niż 10 sekund i... nic. Kolejnej swojej wypowiedzi nie mogłem umieścić :(
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.45 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information