Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Skąd jesteśmy, coś o Sobie, poznajmy się

    • Offline
    • Oklaski: 2

    Skąd jesteśmy, coś o Sobie, poznajmy się 15 lat, 10 miesięcy temu #3727

    Witam forum bardzo dobrze się rozwija, jest bardzo wielu użytkowników, stworzyłem ten post aby każdy kto chce wpisał skąd jest, czym się zajmuję.

    Niektórzy mają w profilu to napisane, lecz nieliczni i dużo przęglądania.
    • Offline
    • Oklaski: 2

    Odp:Skąd jesteśmy, coś o Sobie, poznajmy się 15 lat, 10 miesięcy temu #3728

    Więc zaczynam :-)


    Mam na Imię Piotr i mieszkam koło jasła (woj.podkarpackie).
    Bywam czasem w Krakowie gdyż tam studiuję zaocznie a w tygodniu pracuję w swojej gminie.

    Kto następny ...?<br><br>Edytowany przez: riko_2, w: 2008/05/15 20:13
  • Odp:Skąd jesteśmy, coś o Sobie, poznajmy się 15 lat, 10 miesięcy temu #3730

    Piotrek.
    Pochodze z Sandomierza.(skraj świętokrzyskiego)
    Obecnie studiuję w Warszawie (jeszcze dwa miesiące) i tu najwięcej czasu spędzam. A co potem?? Czas pokaże, bo mam 1000 mysli naraz:)

    Dzieki za ten waek, łatwije będzie nam odszukac krajanów.
    • Offline
    • Oklaski: 2

    Odp:Skąd jesteśmy, coś o Sobie, poznajmy się 15 lat, 10 miesięcy temu #3736

    A co Piotrze studiujesz?
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Skąd jesteśmy, coś o Sobie, poznajmy się 15 lat, 10 miesięcy temu #3744

    Na imie mam Robert. Mieszkam w Gorzycach (woj. śląskie). Aktualnie maturzysta :) a później może studia na Politechnice Śląskiej w Gliwicach.
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:Skąd jesteśmy, coś o Sobie, poznajmy się 15 lat, 10 miesięcy temu #3748

    Bartek - pochodzę z Rawy Mazowieckiej - od 8 lat w Warszawie gdzie pracuję i obecnie mieszkam.

    Ukończyłem inżyniera informatyki - teraz działam z magistrem marketingu i zarządzania.
    • Eothain
    • Eothain

    Odp:Skąd jesteśmy, coś o Sobie, poznajmy się 15 lat, 10 miesięcy temu #3749

    Jestem Michał. Mieszkam i uczę sie w Poznaniu.
  • Odp:Skąd jesteśmy, coś o Sobie, poznajmy się 15 lat, 10 miesięcy temu #3750

    riko_2 napisał:
    A co Piotrze studiujesz?


    Ja??? zupełenie inna bajka niż blachy. Rośliny ozdobne i szkółkarstwo ozdobne na kierunku ogrodnictwo:). Takze branża nieco inna.
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:Skąd jesteśmy, coś o Sobie, poznajmy się 15 lat, 10 miesięcy temu #3763

    Karol
    Kończę studia w Krakowie (pozostał dyplom) , obecnie mieszkam i pracuje w Lublinie, a pochodzę z Biłgoraja :)

    taki podróżnik troszkę :)
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Skąd jesteśmy, coś o Sobie, poznajmy się 15 lat, 10 miesięcy temu #3764

    Witam witam

    ja pochodzę i mieszkam w Grodzie Piastów ;)... tego koło Warszawy... niedługo strzeli 33 lata :)... żonaty, 6.5 miesięczna córka :))...

    studia na razie mam za sobą... a czy coś dalej czas pokaże... skończone studia mgr Informatyka z Ekonometrią, specjalność rozproszone bazy danych sql IV generacji (ale to zabrzmiało) ;)...

    rodzinę trzeba utrzymać więc pracuję aktualnie na stanowisku Główny specjalista ds. udostępniania informacji
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Skąd jesteśmy, coś o Sobie, poznajmy się 15 lat, 10 miesięcy temu #3765

    Wojtek, pochodze z Poznania i tu studiujej na Uniwersytecie Poznańskim (dawniej Akademia Rolnicza :) Oprocz monet interesuje sie architektura oraz kulinariami (lubie sobie od czasu do czasu stworzyc jakas nowa potrawe :)
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:Skąd jesteśmy, coś o Sobie, poznajmy się 15 lat, 10 miesięcy temu #3831

    Grzegorz. Pochodzę z pod Opola. Studia już dawno skończyłem - Ekonomię. Prowadzę własną działalność gospodarczą - meble na zamówienie więcej o mnie jeśli to kogoś interesuje możecie przeczytać na www.meblgreg.com
    • Offline
    • Oklaski: -1

    Odp:Skąd jesteśmy, coś o Sobie, poznajmy się 15 lat, 10 miesięcy temu #3854

    dzesio4 napisał:
    Grzegorz. Pochodzę z pod Opola. Studia już dawno skończyłem - Ekonomię. Prowadzę własną działalność gospodarczą - meble na zamówienie więcej o mnie jeśli to kogoś interesuje możecie przeczytać na www.meblgreg.com




    Czemu mijasz się z prawdą.
    Jesteś jednym z nicków z Gliwic.

    meblgreg....oraz dzesio4
    www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=9335418

    Czemu kłamałeś jak się o to pytałem.??
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Skąd jesteśmy, coś o Sobie, poznajmy się 15 lat, 10 miesięcy temu #3870

    Czemu mijasz się z prawdą.
    Jesteś jednym z nicków z Gliwic.

    meblgreg....oraz dzesio4
    www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=9335418

    Czemu kłamałeś jak się o to pytałem.??



    O co Ci chodzi z tymi nickami jeśli można wiedzieć?<br><br>Edytowany przez: Robcio89, w: 2008/05/17 22:53
    • Offline
    • Oklaski: -1

    Odp:Skąd jesteśmy, coś o Sobie, poznajmy się 15 lat, 10 miesięcy temu #3873

    e-numizmatyka.pl/phpBB2/viewtopic.php?t=...c&amp;start=1755


    patrz wypowiedz: zulu

    Te nicki z Gliwic to:

    pracownicy fishera, a wiadomo fisher=GCN
    Wystawiają paskudne monet w PR70, ostatnio grosze z 1938 w MS65 i ceny ok 400zł...Piszą na aukcjach, że możliwość łączenia wysyłek. Tak naprawdę to jedna wielka banda.


    www.allegro.pl/item354137892_354137892.html
    inne nicki to:
    www.allegro.pl/item335709706_335709706.html

    oraz nasz forumowicz-
    www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=9335418%3Cbr%20/%3E

    Najlepsze jest to, że wszystkie aukcje na wszystkich nickach mają te same skany z tego samego skanera i wystawiane są w tej samej godzinie:D
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Skąd jesteśmy, coś o Sobie, poznajmy się 15 lat, 10 miesięcy temu #3874

    hehe niezly z ciebie detektyw ;)
    W zyciu nie zwrocilbym na to uwagi.

    PS. odbiegamy jednak troche od tematu, bo tu mielismy sie przedstwaiaci napisac co robimy, a tu klutnia sie zaczyna robic i oskarzenia :) no ale to moja sprawa
    • Eothain
    • Eothain

    Odp:Skąd jesteśmy, coś o Sobie, poznajmy się 15 lat, 10 miesięcy temu #3877

    No właśnie Paniowie! Nie kłóćmy się! To nie miejsce na to! Tu ma panować miła atmosfera. Gloden! Jeśli chcą żyć w ciągłym zakłamaniu i gmatwaniu się w to co wygadali to ich sprawa. Chcialeś ostrzec- ostrzegłeś. (Ale gratuacje za dochodzenie :D)
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:Skąd jesteśmy, coś o Sobie, poznajmy się 15 lat, 10 miesięcy temu #3880

    golden napisał:
    dzesio4 napisał:
    Grzegorz. Pochodzę z pod Opola. Studia już dawno skończyłem - Ekonomię. Prowadzę własną działalność gospodarczą - meble na zamówienie więcej o mnie jeśli to kogoś interesuje możecie przeczytać na www.meblgreg.com




    Czemu mijasz się z prawdą.
    Jesteś jednym z nicków z Gliwic.

    meblgreg....oraz dzesio4
    www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=9335418

    Czemu kłamałeś jak się o to pytałem.??


    Ale z Ciebie burak gdybyś miał chodź trochę oleju w głowie to byś najpierw sprawdził dokładnie to co piszesz. Konta mam 2 tak sie składa że zaczynałem na allegro prywatnie jako dzesio4 a przez to że zarejestrowałem firmę na sprzedaż monet musiałem założyć nowe konto firmowe bo nie ma możliwości na allegro ze starego konta prywatnego zmienić je na firmowe.
    Po drugie gdybyś chodź trochę pogłówkował to byś przynajmniej wszedł na stronę którą podałem a tam jak byk jest napisane gdzie znajduje się firma i na jakim terenie działa. Gdybyś sobie jeszcze zadał trochę trudu i spróbował trochę poruszać swoją mózgownicą to i wpadł byś na pomysł żeby sprawdzić gdzie ta miejscowość się znajduje no i tu byś się rozczarował bo nie jestem żadnym nickiem z Gliwic i nie mam nic wspólnego z GCN. Dodam tylko ze oni dostają same noty PR70 MS65 a jak nie trudno zauważyć na moich aukcjach noty są wszystkie począwszy od MS60 mimo iż zawoziłem monety z woreczków menniczych. Nie dość że GCN mnie wyrolował z ocenami za monety które im zawiozłem to jeszcze zostałem posądzony o to że jestem ich sprzedawcą.
    Następnym razem jak nie masz sprawdzonych informacji to lepiej ich nie zamieszczaj na forum bo sie następnym razem spotkamy w sądzie!!!!!!!
  • Odp:Skąd jesteśmy, coś o Sobie, poznajmy się 15 lat, 10 miesięcy temu #3897

    DObra chłopaki spokojnie, wszelkie teog typu niejasności na priv, tutaj się poznajemy i pzredstawiamy.

    Wracam do tematu.
    • Offline
    • Oklaski: -1

    Odp:Skąd jesteśmy, coś o Sobie, poznajmy się 15 lat, 10 miesięcy temu #3905

    Nie mam siły na bawienie się w sądy...
    Jeśli Cię uraziłem-przepraszam. Ale pozwolisz, że zostanę przy swoim zdaniu( nie jest to tylko moje zdanie)
    W sądzie bym przegrał lub sprawa została by umorzona bo:
    -wszystko odbywa się zgodnie z prawem, płacą podatki itp.
    -nie ma wokół tego żadnych nie(jasności)

    -wszystko jest bdb złożone do \&quot;kupy\&quot;, przygotowane.


    Jakbym nie miał co robić to bym to udowodnił ale co mi tam. Chodzi mi tylko o prawdę i tyle...

    Aha i jeszcze jedno. Dlaczego wszystkie te nicki uzywają tego samego skanera?(oczywiście to moje przypuszczenia nie chodzi mi o Ciebie)
    Takie inf. dostałem także od fajnego gościa stojąc po Sokoła.
    Wtedy także dowiedziałem się co robią pracownicy mw, dostałem namiary na ich klientów..
    Jeszcze przed Korzeniowskim na e-numizmatyce.pl gadaliśmy o tym i udało nam się to wyjaśnić;)
    Tyle z mojej strony!
    Pozdrawiam,
    Golden
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.35 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information