Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Próba VII Wieków Warszawy - pytanko o patyne.

    • Offline
    • Oklaski: 9

    Próba VII Wieków Warszawy - pytanko o patyne. 13 lat, 2 miesięcy temu #21439

    Witajcie,

    Mam taka oto monetke i zastanawia mnie czy te przebarwienia to naturalna patynka i czy ja zostawic czy jakis syf wychodzi z monety.

    Popatrzcie
    SDC11686.JPG
    • Offline
    • Oklaski: 119
    Nemo est mortalium, qui sapiat omnibus horis
    TPZN nr 46
    forum.tpzn.pl/index.php

    Odp: Próba VII Wieków Warszawy - pytanko o patyne. 13 lat, 2 miesięcy temu #21446

    Patyna - nie ruszać!!!!!!
    • Offline
    • Oklaski: 9

    Odp: Próba VII Wieków Warszawy - pytanko o patyne. 13 lat, 2 miesięcy temu Ostatnio zmieniany: przez MajkelPce. #21448

    borsuk1977 napisał:
    Patyna - nie ruszać!!!!!!


    Dzieki borsuniu akurat o ta patynke czekalem na odpowiedz glownie od ciebie :)
    Wkladam w holder i do klasera :)
    • Offline
    • Oklaski: 119
    Nemo est mortalium, qui sapiat omnibus horis
    TPZN nr 46
    forum.tpzn.pl/index.php

    Odp: Próba VII Wieków Warszawy - pytanko o patyne. 13 lat, 2 miesięcy temu #21449

    W tym kapslu byłoby jej znacznie lepiej :
    • Offline
    • Oklaski: 9

    Odp: Próba VII Wieków Warszawy - pytanko o patyne. 13 lat, 2 miesięcy temu #21450

    borsuk1977 napisał:
    W tym kapslu byłoby jej znacznie lepiej :


    No ale zbieram monety w klaserze ;)
    • Eothain
    • Eothain

    Odp: Próba VII Wieków Warszawy - pytanko o patyne. 13 lat, 2 miesięcy temu #21459

    Piękna patyna! Też bym ją zostawił w kapslu. Jeśli masz więcej tak ładnie spatynowanych monet, to możesz je wszystkie w kapsle przełożyć i na paletę, jako ozdoba Twojej kolekcji :)
    • Offline
    • Oklaski: 9

    Odp: Próba VII Wieków Warszawy - pytanko o patyne. 13 lat, 2 miesięcy temu #21463

    Niestety tylko jedna sztuke akurat egzemplarz ze zdjecia :)
    Powiem wam ze dzis trafilem calkiem przypadkiem Kazimierz Wielkiego napis wklesly skretke okolo 30 pare stopni :) Jestem bardzo zadowolony bo kupilem go jako zwyklego za całe 1zł i do tego 2 jakies inne monetki z PRL wiec kosztowal mnie kilkadziesiat groszy :)

    Wrzucic zdjecia? :)
    • Offline
    • Oklaski: 107
    Pozdrawiam,
    Lynx

    Odp: Próba VII Wieków Warszawy - pytanko o patyne. 13 lat, 2 miesięcy temu #21470

    Oczywiście, że zdjęcia wrzucić! W dodatku taka cena:)
    Nie przekładaj tej monety do kartonika, w kapslu będzie jej o wiele lepiej.
    • Offline
    • Oklaski: 119
    Nemo est mortalium, qui sapiat omnibus horis
    TPZN nr 46
    forum.tpzn.pl/index.php

    Odp: Próba VII Wieków Warszawy - pytanko o patyne. 13 lat, 2 miesięcy temu Ostatnio zmieniany: przez borsuk1977. #21471

    A tak swoją drogą to gdzie kupiłeś tą monetę VII Wieków Warszawy, bo sam w tamtym roku taką sprzedałem, tyle że bez takiej patynki? Allegro? Tak wyglądała moja:
    Załączniki:
    • Offline
    • Oklaski: 9

    Odp: Próba VII Wieków Warszawy - pytanko o patyne. 13 lat, 2 miesięcy temu #21477

    Tak borsuk, kupiłem ja na allegro za 50zł.
    Oto zdjecia Kazimierze. Zauwazcie ze skretka jest nawet nieco wieksza niz sie wydaje bo troszeczke krzywo ja wlozylem w holder (od strony rewersu), gdyby była idealnie prosto to kierunek skrecenia by sie powiekszyl o pare stopni :)
    SDC11694.JPG


    SDC11695.JPG
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.29 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information