Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Mam monetę ale nikt nie potrafi jej określić ,

    • Offline
    • Oklaski: 0

    Mam monetę ale nikt nie potrafi jej określić , 13 lat, 2 miesięcy temu #22391

    Mam monetę ale nikt nie potrafi jej określić serdecznie proszę o pomoc - dziękuję
    DSC03957.JPG
    Załączniki:
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp: Mam monetę ale nikt nie potrafi jej określić , 13 lat, 2 miesięcy temu #22394

    a moze podasz jakies dane na temat tej monety wagę średnice:)?
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp: Mam monetę ale nikt nie potrafi jej określić , 13 lat, 2 miesięcy temu #22396

    nie ma nominału ani daty obstawiam że to jakiś żeton ale moge się mylić
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp: Mam monetę ale nikt nie potrafi jej określić , 13 lat, 2 miesięcy temu #22398

    Przepraszam dopiero co się włączyłem. Jest to moneta średnicy9,6 mm waga 160 gram. Nic więcej nie mogę o niej powiedzieć jak na monetę dziwna bez napisów...
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp: Mam monetę ale nikt nie potrafi jej określić , 13 lat, 2 miesięcy temu #22400

    z kąd ją masz?
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp: Mam monetę ale nikt nie potrafi jej określić , 13 lat, 2 miesięcy temu #22402

    arturo! napisał:
    z kąd ją masz?
    miałeś na myśli skąd :D?
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp: Mam monetę ale nikt nie potrafi jej określić , 13 lat, 2 miesięcy temu #22404

    miałem xD
    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    Odp: Mam monetę ale nikt nie potrafi jej określić , 13 lat, 2 miesięcy temu #22407

    9,6mm srednicy i 160 gramow wagi ? TO NIEMOZLIWE !

    Kazda moneta posiada dwie strony (poza probami) awers i rewers.
    Ty raczyles nas tylko jedna co nie ulatwia zadania ;)
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp: Mam monetę ale nikt nie potrafi jej określić , 13 lat, 2 miesięcy temu #22409

    Kontynuując moje próby określenia monety,przepraszam za błędy,ale trudno mi się połapać w nowej dla mnie sytuacji.
    Załączniki:
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp: Mam monetę ale nikt nie potrafi jej określić , 13 lat, 2 miesięcy temu #22410

    Przepraszam nie wstawiłem przecinka moneta awży16,0 gram
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp: Mam monetę ale nikt nie potrafi jej określić , 13 lat, 2 miesięcy temu #22411

    Dostałem od Babci.
    • Offline
    • Oklaski: 9

    Odp: Mam monetę ale nikt nie potrafi jej określić , 13 lat, 2 miesięcy temu #22413

    To jest jakis medal. Niestety nie wiem jaki.
    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    Odp: Mam monetę ale nikt nie potrafi jej określić , 13 lat, 2 miesięcy temu #22414

    Raczej zetonik bo jak na medal to nie jest zbyt starannie wykonany.
    Za tę wiadomość podziękował(a): InoKostja
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp: Mam monetę ale nikt nie potrafi jej określić , 13 lat, 2 miesięcy temu #22472

    Nagle wszyscy mają coś po rodzinie lub ze strychu;-)
    Dziadki,babcie,wujkowie,strychy, piwnice, kaflowe piece itp.
    Wstawić na allegro i kasa w kieszeni.
    • Offline
    • Oklaski: 10

    Odp: Mam monetę ale nikt nie potrafi jej określić , 13 lat, 2 miesięcy temu #22473

    Dobrze, że dostają bo to pierwszy krok ku załapaniu bakcyla numizmatycznego.
    Źle, że z reguły wszyscy sądzą, że posiadają skarb za który można kupić mercedesa a jak się okazuje, że jest wart co najwyżej pół litra to czują się oszukani przez cały świat:)
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp: Mam monetę ale nikt nie potrafi jej określić , 13 lat, 2 miesięcy temu #22474

    Fakt.
    Kiedyś sąsiadka wiedząc że interesuje się monetami chciał mi sprzedac "bardzo cenną monetę" Sama wyceniła ją na 2500zł.
    Jak się okazało przyniosła mi 200zł XXXlat PRL.
    Gdy ją uświadomiłem ile ona jest warta to do dziś patrzy na mnie jak na oszusta:-0
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.25 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information