Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Wycena Złota klipa Jan Paweł II

    • Offline
    • Oklaski: 0

    Wycena Złota klipa Jan Paweł II 13 lat temu #23175

    Witam,
    Proszę znawców o pomoc jaka jest obecnie cena rynkowa złotej klipy Jan Paweł II "Nie lękajcie się". Jaką mogę uzyskać cenę oprócz ceny złomu. Sprzedać czy trzymać. Czekam na porady i odpowiedzi.
    Dane techniczne klipy to:
    data emisji: 02.04.2007r.
    stop: Au900
    waga: 48,15g
    producent: Mennica Polska
    • Offline
    • Oklaski: 26

    Odp: Wycena Złota klipa Jan Paweł II 13 lat temu #23205

    na allegro jak patrzyłem ktoś taką klipę wystawił za 12500 zł, ale nie było chętnych, rzecz w tym, że jest to- medal ? wyrób monetonaśladowczy ? i zapewne pomimo niewielkiego nakładu jego wartość rynkowa jest niewiele większa od zawartego w nim złota (i zapewne niższa niż trzeba było zapłacić u emitenta), możesz spróbować sprzedać ją w chwili obecnej (6- ta rocznica śmierci papieża, proces beatyfikacji, wysokie ceny złota), być może jest to dobry czas na sprzedaż, jeśli chcesz ją zatrzymać musisz się liczyć z tym, że jego przyszła wartość będzie ściśle powiązana z wartością złota, ale to tylko moja opinia (a ja nie jestem ynwestorem)
    pozdrawiam
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.15 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information