Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: wycena monety

    • Offline
    • Oklaski: 0

    wycena monety 12 lat, 11 miesięcy temu #23323

    Ile może być warta moneta: 2 pfenninge z 1831 roku po drugiej stronie jest taka jakby literka pi z koroną.
    I jeszcze 50 pfennig z 1922 roku, po drugiej stronie (nie widać dokładnie napisu) ... regen .rinat Gegen a na rsunku zboże.
    I jeszcze 100 złotych (moneta) z 1990 roku.
    Oraz 1 Deutsche Mark z 1994 roku, po drugiej stronie orzeł i napis: Bundesrepublik Deutschland. D.
    I ostatnie: 2 złote z 1932 roku, z 2 strony jest wizerunek jakiejś kobiety załączam zdjęcie.
    Załączniki:
    Za tę wiadomość podziękował(a): dragonet
    • Offline
    • Oklaski: 6

    Odp: wycena monety 12 lat, 11 miesięcy temu #23324

    Aktualne ceny znajdują się na allegro, proszę wpisać sobie po kolei każdą monetę i będzie Pani wiedzieć. Jeżeli ktoś miałby tutaj wyceniać to potrzebne by były wyraźne zdjęcia awersu i rewersu każdej monety.
    • Offline
    • Oklaski: -58

    Odp: wycena monety 12 lat, 11 miesięcy temu #23325

    2 zł głowa kobiety 1932 - stan 3 jak po fotce widzę - 10 zł, jak by się uparł stan 2 - 40 zł i stan 1- 150 zł. Tak w katalogu w życiu inaczej bywa.
    50 pfennig z 1922 roku - na allegro od 1 zł do 15 zł.
    100 zł z 1990 - stan 1 - 3 zł - 2 - 0,50 zł - 3 nic nie wart. Praktycznie na pamiątkę.
    I ostatnia Deutshe Mark 94 rok na pamiątkę. Całość do 20 - 30 zł max. Ale to moje wyliczenia. Zawsze można opierać się o archiwum allegro. Pozdrawiam
    • Offline
    • Oklaski: 5

    Odp: wycena monety 12 lat, 11 miesięcy temu #23326

    [quote="Xbarok21"stan 3 jak po fotce widzę - Pozdrawiam[/quote]

    Miałem się nie czepiać ale sam się prosisz. Według tej fotki to może być stan 1-8. Skąd wiesz co jest na drugiej stronie, może tam nic nie widać. Może ktoś ją wytarł na awersie. Ale oczywiście według twojej oceny to jest stan 3. Gratuluje oka.
    • Offline
    • Oklaski: 4

    Odp: wycena monety 12 lat, 11 miesięcy temu #23327

    Przecież to oczywiste, ocena tyczy się wieczka kremu bo:
    -jest dostatecznie wyraźne,
    -stany zachowania nie występuje poza gran-dingiem (krem jest w ładnym pudełku).
    • Offline
    • Oklaski: -58

    Odp: wycena monety 12 lat, 11 miesięcy temu #23332

    :) kto się nie czepia to nie Polak :)
    Jak widać chichrać mi z was się chce
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.21 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information