Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Wycena Monet z PRLu

    • Offline
    • Oklaski: 0

    Wycena Monet z PRLu 11 lat, 11 miesięcy temu Ostatnio zmieniany: przez Skromny12. #26824

    Witam. Prosiłbym o wycenę ok. 500 sztuk monet z PRLu.
    Poniżej załączam zdjęcia. Monety są w dobrym stanie, niektóre mają powierzchowne zabrudzenia.

    imageshack.us/gal.php?id=sZmlktuol6GplaeX1KHQ3OCT


    znalazłem 50cio groszówkę z 1923 roku. Ma ona jakąś konkretną wartość?
    Załączniki:
    • Offline
    • Oklaski: 5

    Odp: Wycena Monet z PRLu 11 lat, 11 miesięcy temu Ostatnio zmieniany: przez Karol20. #26825

    50 groszy 1923 - jezeli jest w stanie takim jak reszta monet to bez wartosci.
    Reszta wartosc symboliczna.

    A tak na marginesie 90% monet PRL musi byc w stanie I aby byly cos warte.
    • Offline
    • Oklaski: 2

    Odp: Wycena Monet z PRLu 11 lat, 11 miesięcy temu #26826

    Na skupie metali kolorowych uzyskasz wyższą cenę za monety miedzio-niklowe, niż jest ich wartość kolekcjonerska. Więc jeżeli masz ponad kilogram CuNi to może warto sprzedać tam? Uzyskasz ok. 50zł za kg. I przy okazji zero problemów z wystawianiem na aukcje i liczeniem, że może ktoś kupi.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp: Wycena Monet z PRLu 11 lat, 11 miesięcy temu #26828

    wątpię że za tyle kupią ja już sprzedałem masę takich monet i tylko za 11 zł za kg
    • Offline
    • Oklaski: 2

    Odp: Wycena Monet z PRLu 11 lat, 11 miesięcy temu #26831

    Ja sprzedałem chyba z 2 lata temu za ok. 50zł/kg mnóstwo starych 10 złotówek. Pewnie zależy gdzie się sprzedaje, bo ni wszyscy chętnie patrzą na stopy metali, w końcu w takiej monecie jest z 3/4 miedzi i tylko ok. 1/4 niklu. Też miałem propozycje po ok. 20PLN, ale w końcu znalazłem lepszą ofertę.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.17 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information