Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Proszę o identyfikacje i wycene

    • Offline
    • Oklaski: 0

    Proszę o identyfikacje i wycene 9 lat, 2 miesięcy temu #29669

    Witajcie, jestem nowy na tym forum:) Odkopałem sporą kolekcje monet po tacie. Zrobiłem paru z tych monet zdjęcia i proszę was o pomoc w identyfikacji:)


    • Offline
    • Oklaski: 2
    Monety to to co Tygryski lubią najbardziej :)

    Odp: Proszę o identyfikacje i wycene 9 lat, 2 miesięcy temu #29670

    " Odkopałem sporą kolekcje monet po tacie.'

    Kolekcja to trochę za dużo powiedziane :) mi to wygląda na zbieraninę bez ładu i składu :) Wymieszanie z poplątaniem.

    Co do identyfikacji to monety PRL-u czy II RP - mają polskie napisy :) chyba nie są problemem w identyfikacji a aktualna wartość jest do sprawdzenia na popularnym serwisie aukcyjnym takim jak allegro.

    Najważniejszym kryterium wartości monety jest jej stan więc aby go określić przeczytaj:
    www.katalogmonet.pl/Poradnik/Stany-zacho...jak-oceni%C4%87-stan
    zdjęcia akurat obrazują stany monet PRL-u więc szybko załapiesz

    Co do starszych monet to również musisz poszukać wpisując w googla napis otokowy lub jak nie znajdziesz zrób lepsze pojedyncze zdjęcia bo widać tam coś Jana Kazimierza oraz z zaborów :)

    Możesz również przejść się do jakiegoś sklepu numizmatycznego wtedy wycenią na miejscu.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.15 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information