Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
Podpowiedź:
Aby rozpocząć nowy wątek w tym dziale, przejdź do dowolnego artykułu na stronie, a następnie napisz wiadomość (komentarz) pod jego treścią. Wątek zostanie automatycznie rozpoczęty w tej kategorii forum i przypisany do danego artykułu.
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Targi numizmatyczne \"Coin Expo\" już niebawem.

    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Targi numizmatyczne \"Coin Expo\" już niebawem. 14 lat, 6 miesięcy temu #12335

    ** To wątek dyskusji o artykule: Targi numizmatyczne "Coin Expo" już niebawem. **
    • Offline
    • Oklaski: 2

    Targi numizmatyczne \"Coin Expo\" już niebawem. 14 lat, 6 miesięcy temu #12336

    Już nie mogę się doczekać :) Niestety rok temu nie udało mi się dotrzeć ale w tym będę na pewno. Kto jeszcze się wybiera z Szanownych Kolegów??
    Pozdrawiam
    • Offline
    • Oklaski: 12

    O: Targi numizmatyczne "Coin Expo" już niebawem. 14 lat, 6 miesięcy temu #12339

    Witam, ja także rok temu planowałem i nie wyszło a w tym roku na pewno jadę! Dokładnie na 17.10 bo najbardziej optymalnie, i mogę wrócić jeszcze tego samego dnia do domu. Może jakieś małe spotkanie członków IKMu na targach? Osobiście z chęcią poznałbym naszych najbardziej doświadczonych kolegów z forum takich jak: bartek, borsuk1977, Piotr_k84 i Eothain.
    Pozdrawiam
    Paweł
    • Offline
    • Oklaski: 119
    Nemo est mortalium, qui sapiat omnibus horis
    TPZN nr 46
    forum.tpzn.pl/index.php

    O: Targi numizmatyczne "Coin Expo" już niebawem. 14 lat, 6 miesięcy temu #12347

    Niestety ja do Polski wybieram się dopiero 27.10 więc nici z Targów, a szkoda.
  • O:Targi numizmatyczne "Coin Expo" już niebawem. 14 lat, 6 miesięcy temu #12370

    Małe sprostowanie. Obecnie członkami (dziwnie brzmi) IKM są bartek (zalożyciel) i Eothain. Ja obecnie jestem jedynie (albo aż:):)) sympatykiem strony, Ale na Coin Expo będę i z tego co wiem bartek też.

    ...Ja będę służbowo, ale będę :):)
    • Offline
    • Oklaski: 3

    O:Targi numizmatyczne "Coin Expo" już niebawem. 14 lat, 6 miesięcy temu #12408

    Byłem rok temu i zdecydowanie polecam, bo gdzie jeszcze człowiek zobaczy na własne oczy tyle złota naraz ;) Aczkolwiek o wiele więcej wartości dla mnie niosła przyklejona do Expo giełda niżeli troszku nijakie i "dwudziestowieczne" stoiska niektórych firm. Ktoś powinien im powiedzieć, że mamy już 2009 i to nie targi wod-kan-gaz w Katowicach, bo się niekiedy aż smutno robi.
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    O:Targi numizmatyczne "Coin Expo" już niebawem. 14 lat, 6 miesięcy temu #12480

    Ja będę - Piotrek też w sobotę więc małe spotkanie jest jak najbardziej możliwe. Ja będę całą sobotę.

    Bardzo chcę się z Wami spotkać - proponuję spotkanie się w sobotę o godzinie 13 na targach (na dole w holu przy drzwiach) o godzinie 13. Jak się spotkamy to albo gdzieś pójdziemy pogadać sobie albo pogadamy sobie na miejscu i poszwendamy się wspólnie na targach.

    Kto będzie w sobotę to piszcie proszę tutaj lub na mój adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. - imię i numer telefonu.

    Kontakt do mnie: Bartosz - 515 255 355.
    • Eothain
    • Eothain

    O:Targi numizmatyczne "Coin Expo" już niebawem. 14 lat, 5 miesięcy temu Ostatnio zmieniany: przez . #12712

    Coin Expo zbliża się wielkimi krokami.

    Tak jak już Bartek pisał z wielką chęcią spotkamy się i pogadamy lub pooglądamy monety na targach. Z powodu, że w różnych miejscach pisaliście o tym, że będziecie na spotkaniu, proszę wszystkich o potwierdzenie lub deklarację W TYM wątku.
    Kontakt do Was wyślijcie proszę albo do Bartka, albo do mnie: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

    Wyżej zdeklarowali się:
    adi_ap
    Agleh153
    Piotr_k84
    Oraz Bartek i ja.

    Czekamy na Was!
    • Offline
    • Oklaski: 1

    O:Targi numizmatyczne "Coin Expo" już niebawem. 14 lat, 5 miesięcy temu #12853

    Hejcia!=D

    no proste, że będę!^^ takiej imprezy nie można przegapić!!!

    szykujcie groshhaki kochani!!! ;D;D

    ale będzie jazzzdaaaa:D
    • Offline
    • Oklaski: 3

    O:Targi numizmatyczne "Coin Expo" już niebawem. 14 lat, 5 miesięcy temu #12856

    Uhm? :huh:

    Prócz faktu skomentowania obecności na zeszłorocznych targach, nigdzie w tekście nie zapowiadałem się, że będę na obecnych :) Niestety wrażenia z 2008 muszą mi póki co wystarczyć. Pozdrowienia dla wszystkich odwiedzających, a jeśli stoisko Mennicy znów będzie obstawiał Król Staś - luzak w peruce i pelerynce z piłką do nogi, pozdrówcie i jego ;)
    • Eothain
    • Eothain

    O:Targi numizmatyczne "Coin Expo" już niebawem. 14 lat, 5 miesięcy temu #12857

    Ok, jakoś z rozpędu Cię zaznaczyłem. Już poprawiłem.

    Srinka mogłabyś podać mi na PW podać swoje dane? Imię, nazwisko i nr telefonu. Chcemy przygotować się do spotkania i musimy wiedzieć kto jeszcze będzie. O to samo proszę użytkownika adi_ap
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.23 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information