Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
Podpowiedź:
Aby rozpocząć nowy wątek w tym dziale, przejdź do dowolnego artykułu na stronie, a następnie napisz wiadomość (komentarz) pod jego treścią. Wątek zostanie automatycznie rozpoczęty w tej kategorii forum i przypisany do danego artykułu.
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Nowe 7 Dziadów

    • Eothain
    • Eothain

    Nowe 7 Dziadów 14 lat, 3 miesięcy temu #13839

    ** FBDB_POST_DISCUSS: Nowe 7 Dziadów **
    • Offline
    • Oklaski: 6

    Nowe 7 Dziadów 14 lat, 3 miesięcy temu #13840

    W związku z szybkim zyskiem emitenta zostanie wyemitowana druga seria zysku. A ty kolekcjonerze (czyt. frajerze), który kupiłeś pierwszą monetę ze względu na niski nakład jeśli masz jakieś ale to emitent ma dla ciebie jedną wiadomość: SPIEPRZAJ DZIADU!!! W końcu jak mennica łebska to i plan łebski musi być. A może by tak wyemitować sobie trochę uczciwości..?
    • Offline
    • Oklaski: 119
    Nemo est mortalium, qui sapiat omnibus horis
    TPZN nr 46
    forum.tpzn.pl/index.php

    O: Nowe 7 Dziadów 14 lat, 3 miesięcy temu #13841

    to wszystko jest żenujące i sprowadza piękno numizmatyki do poziomu klepiska w obskurnym chlewie lub poziomu naszej polityki - czyli chlewu na "Wiejskiej"
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Nowe 7 Dziadów 14 lat, 3 miesięcy temu #13842

    Tak już się porobiło z tymi zastępczymi ,każda byle gmina już je emituje bo widzi w tym niezły zarobek a ty kolekcjonerze płać i płacz nic szacunku dla zbieraczy , a co do ''Spieprzaj Dziadu ''to chamstwo kto na to pozwala , może by tak wyemitować 5 zł. żółto białe lub 2 zł.biało żółte co wy na to ?
  • O:Nowe 7 Dziadów 14 lat, 3 miesięcy temu #13843

    Oprócz niej nastąpi prezentacja wizerunków pierwszej monety z serii 7 Cudów Tuska o tytule 500 dni (prawie) bez afery, które obowiązywać będą na terenie całego kraju.


    Tak, na terenie całego kraju. Już to widzę :dry:
    • Offline
    • Oklaski: 6

    O:Nowe 7 Dziadów 14 lat, 3 miesięcy temu #13845

    Tu jest kontakt do tej łebskiej (ha ha ha) mennicy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

    Ja napisałem im co o tym myślę. Krótko (w 3 zdaniach) i na temat. Jak ktoś chce to zachęcam. Takich "emitentów" trzeba bojkotować i głośno przed nimi ostrzegać. I trzeba im o tym powiedzieć.
    • Offline
    • Oklaski: 6

    O:Nowe 7 Dziadów 14 lat, 3 miesięcy temu #13847

    A oto co mi odpisali:

    "Witam Pana

    Przykro mi, że tak odbiera Pan nasze działania. Niestety nie mam pojęcia co może być nieuczciwego w naszych emisjach. Może Pan to rozwinąć?

    Jako numizmatyk - zbieracz/kolekcjoner, powinien Pan się cieszyć ze wzrostu zainteresowania tą dziedziną historii i dużą popularnością monet.

    Chyba, ze Pana niezadowolenie wynika z "pasji inwestorskiej" - wtedy jest uzasadnione, jednak trudno wtedy nazywać się kolekcjonerem.

    Pozdrawiam"


    Może to ktoś skomentować? Bo mnie ręce opadły...
    • Offline
    • Oklaski: 12
    js.

    Nowe 7 Dziadów 14 lat, 3 miesięcy temu #13848

    Myślę, że nie ma nic nieuczciwego w emisji drugiej monety z odwróconymi kolorami. Jest to po prostu nowy numizmat. Gdyby doemitowano ileś tam sztuk takich jak pierwszy, to byłoby to nieuczciwe, ale tak nie jest.
    A Ci co są przeciwni - przecież zakup tych monet nie jest obowiązkowy. Można kupić, można "spieprzać"!
    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    O:Nowe 7 Dziadów 14 lat, 3 miesięcy temu #13851

    tu nie chodzi oto czy zakup tych badziewi jest obowiazkowy czy nie tylko o to ze z numizmatyka nie ma to nic wspolnego
    przy pierwszej edycji juz wyrazilismy swoje opinie ale jak widac debili nie brakuje
    nie dziwie sie laikom ktorym cos takiego wpadlo w rece ale ludzie majacy wzgledne pojecie o numizmatyce wypowiadajacy sie na tym forum twierdza ze to hit bo i takie opinie byly
    trudno pojac moze to niewiedza zwykla ignorancja ???
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.31 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information