Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
Podpowiedź:
Aby rozpocząć nowy wątek w tym dziale, przejdź do dowolnego artykułu na stronie, a następnie napisz wiadomość (komentarz) pod jego treścią. Wątek zostanie automatycznie rozpoczęty w tej kategorii forum i przypisany do danego artykułu.
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Zebrano 3,5 tony monet sprzed denominacji

    • Offline
    • Oklaski: 2

    Odp: Zebrano 3,5 tony monet sprzed denominacji 13 lat temu #23078

    Jamaj napisał:
    i mochery dały zarobić bo nie wiedziały jaki majatek miały w domu


    Człowieku: Po pierwsze, nie mochery, tylko mohery. Po drugie w ogóle nie mohery, tylko starsi ludzie. Po trzecie, naprawdę wątpię, żeby pojawiło się tam sporo rarytasów i że to, co poszczególne osoby oddawały, można było nazwać ,,majątkiem" . :]
    • Offline
    • Oklaski: 119
    Nemo est mortalium, qui sapiat omnibus horis
    TPZN nr 46
    forum.tpzn.pl/index.php

    Odp: Zebrano 3,5 tony monet sprzed denominacji 13 lat temu #23079

    Jamaj napisał:
    i mochery dały zarobić bo nie wiedziały jaki majatek miały w domu



    Pomijając już słuszne zresztą uwagi kolegi black_jacka to wcale bym się nie zdziwił gdyby większość tego "żelastwa" oddali ludzie przed 50 rokiem życia. A co do poziomu ignorancji to jestem niemal pewien, że wśród obecnej młodzieży (jako całości) jest on nieporównywalnie wyższy niż u emerytów, niestety.
    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    Odp: Zebrano 3,5 tony monet sprzed denominacji 13 lat temu #23083

    Jesli Pan Prezydent Najjasniejszej Rzeczypospolitej popelnia dwa bledy ortograficzne w jednym zdaniu to i nam moga sie zdazyc ;) Ja popelniam ich mnostwo za co serdecznie przepraszam wszystkich forumowiczow.
    • Offline
    • Oklaski: 2

    Odp: Zebrano 3,5 tony monet sprzed denominacji 13 lat temu #23087

    No dziękuję za przeprosiny :D Ciebie to już nie poprawiam, bo jeszcze mi się oberwie ;)

    I jeszcze jedno wtrącenie do tematu- sam sobie myślałem 3,5 monet ile to jest.. nawet jeśli to prlowski ,,złom" to dla kogoś, kto się tym interesuje.. Ale przecież nie można winić ludzi za ich dobre intencje i chęć pomocy chorym czy ubogim :)
    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    Odp: Zebrano 3,5 tony monet sprzed denominacji 13 lat temu #23091

    Bez przesady :)
    No ale gdybys chcial mnie poprawiac to mialbys sporo roboty,bledy popelniam notorycznie z czego zdaje sobie sprwe,niestety dopiero po fakcie,juz nawet z tym nie walcze.

    Ps.
    A wyobras sobie przegladniecie takiej ilosci monet :)
    • Offline
    • Oklaski: 5

    Odp: Zebrano 3,5 tony monet sprzed denominacji 13 lat temu #23093

    Ja oglądałem niewielki procent tych monet i banknotów przez szklaną skrzynię do której zbierane były w oddziale NBP w Olsztynie. Zdecydowana większość to oczywiście najbardziej popularne, nic nie warte monety późnego PRL, ale dały się też zauważać ciekawe okazy i monety w bardzo ładnych stanach. Tylko ludzie się na mnie jakoś dziwnie patrzyli jak tak stałem nad tą skarbonką i się tak wpatrywałem w jej zawartość ;)
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.17 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information