Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
Podpowiedź:
Aby rozpocząć nowy wątek w tym dziale, przejdź do dowolnego artykułu na stronie, a następnie napisz wiadomość (komentarz) pod jego treścią. Wątek zostanie automatycznie rozpoczęty w tej kategorii forum i przypisany do danego artykułu.
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Zakończenie konkursu 245 lat Mennicy Warszawskiej

    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Zakończenie konkursu 245 lat Mennicy Warszawskiej 12 lat, 12 miesięcy temu #23229

    Dnia 31 marca 2011 roku zakończył się jubileuszowy konkurs z okazji 245. rocznicy założenia Mennicy Warszawskiej. W trakcie trwania konkursu wpłynęło ponad 160 prawidłowych odpowiedzi.

    W piątek 8 kwietnia drogą mailową oraz poprzez portal www.katalogmonet.pl poinformujemy o wynikach konkursu i podamy 10 szczęśliwców, którzy otrzymają jubileuszowe albumy "Katalog numizmatów i monet zagranicznych Mennicy Polskiej 2005-2010.

    Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy za udział i tak wiele prawidłowych odpowiedzi. Mamy nadzieję, że kolejne konkursy będą cieszyły się również dużym a nawet większym zainteresowaniem.

    Więcej...
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp: Zakończenie konkursu 245 lat Mennicy Warszawskiej 12 lat, 11 miesięcy temu #23240

    ciekawe kiedy beda wyniki konkursu. Dzisiaj ich raczej nie bedzie.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp: Zakończenie konkursu 245 lat Mennicy Warszawskiej 12 lat, 11 miesięcy temu #23241

    W piątek 8 kwietnia drogą mailową oraz poprzez portal www.katalogmonet.pl poinformujemy o wynikach konkursu i podamy 10 szczęśliwców, którzy otrzymają jubileuszowe albumy "Katalog numizmatów i monet zagranicznych Mennicy Polskiej 2005-2010. :-) !!!
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp: Zakończenie konkursu 245 lat Mennicy Warszawskiej 12 lat, 11 miesięcy temu #23242

    A ja jestem ciekawy ile osób założyło nowe konta na forum i poczcie po ogłoszeniu konkursu xD
    • Offline
    • Oklaski: 5

    Odp: Zakończenie konkursu 245 lat Mennicy Warszawskiej 12 lat, 11 miesięcy temu #23243

    no i są wyniki:)
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Zakończenie konkursu 245 lat Mennicy Warszawskiej 12 lat, 11 miesięcy temu #23253

    Ja jestem na liście, więc niby wygrałem!!! Niby wszystko ok. !!! Konto mam na tym portalu od niemal 3 lat ( nie było zakładane bezpośrednio przed konkursem !!! ) Ale żadnego Maila jeszcze nie dostałem, więc nie wiem o co w tym chodzi ??? Wygraliśmy??? czy nie ???
  • Odp: Zakończenie konkursu 245 lat Mennicy Warszawskiej 12 lat, 11 miesięcy temu #23256

    DRABINO, wszyscy którzy znajdują się na liście wygrali. Jutro otrzymasz maila w tej sprawie.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.23 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information