Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
Podpowiedź:
Aby rozpocząć nowy wątek w tym dziale, przejdź do dowolnego artykułu na stronie, a następnie napisz wiadomość (komentarz) pod jego treścią. Wątek zostanie automatycznie rozpoczęty w tej kategorii forum i przypisany do danego artykułu.
  • Strona:
  • 1

TEMAT: ZIELONY – Polska Waluta Lokalna

    • Offline
    • Oklaski: 12
    js.

    ZIELONY – Polska Waluta Lokalna 9 lat, 2 miesięcy temu #29658

    zielonyOd 5 lutego br. ZPP (Związek Przedsiębiorców i Pracodawców) wprowadził własną walutę do handlu pomiędzy firmami. Jest nim Zielony – Polska Waluta Lokalna. Idea projektu jest prosta. Przedsiębiorca godzi się akceptować walutę lokalną w transakcjach z innymi przedsiębiorcami, nie rezygnując jednocześnie z waluty państwowej. Im więcej przedsiębiorców uczestniczy w systemie waluty lokalnej, tym większe korzyści stają się ich udziałem. Istotą projektu jest, by waluta lokalna Zielony była narzędziem służącym do zwiększenia sprzedaży produktów i usług polskich przedsiębiorców i zbudowania lojalnej grupy klientów i partnerów biznesowych.

    Więcej...
    • Offline
    • Oklaski: 2
    Monety to to co Tygryski lubią najbardziej :)

    ZIELONY – Polska Waluta Lokalna 9 lat, 2 miesięcy temu #29659

    Jak dla mnie trochę tutaj nieścisłości i niekonsekwencji ...

    "Pieniądz lokalny obsługuje transakcje na rynku lokalnym bez możliwości jego swobodnego transferowania"
    =
    "do końca 2016 roku programem objęte będą wszystkie województwa"

    lokalny = ogólnopolski :D

    "Pieniądz lokalny jest nieodsetkowy." oraz "Kurs Zielonego jest zawsze równy złotówce"

    Za darmo zielonych nikt nie będzie dawał więc trzeba będzie je kupić za złotówki?
    więc firma obsługująca ten system wprowadzi
    X zł = x zielonych,
    złotówki będą sobie procentować na koncie i będą mieli X zł + y odsetek a zielonych nadal będzie X czyli czysty zysk dla firmy o zasięgu lokalnym ogólnopolskim :D

    Jak dla mnie to czarna magia :)
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.19 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information