Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: abonament

    • petrose
    • petrose

    abonament 14 lat, 11 miesięcy temu #10934

    Czy ktos mi moze powiedziec gdzie mozna zalozyc abonament na srebrne monety od czerwca bierzacego roku(2009)z nie za duza oplata.Zaczalem dopiero teraz interesowac sie monetami.Z gory dziekuje za informacje

    Pozdrawiam
    Petrose
    • Offline
    • Oklaski: 9

    O:abonament 14 lat, 11 miesięcy temu Ostatnio zmieniany: przez macca. #10935

    aktualnie nie oplaca sie wykupowac abonamentow na sreberka lepiej kupic na allegro (juz po emisji) zazwyczaj w cenie sporo nizszej niz emisyjna, jesli jednak chcesz to przy obecnych nakladach jest on z reguly bezplatny - np allegro (placisz tylko cene emisyjna + za wysylke)
    • Offline
    • Oklaski: 1

    O:abonament 14 lat, 11 miesięcy temu #11157

    macca napisał:
    aktualnie nie oplaca sie wykupowac abonamentow na sreberka lepiej kupic na allegro (juz po emisji) zazwyczaj w cenie sporo nizszej niz emisyjna, jesli jednak chcesz to przy obecnych nakladach jest on z reguly bezplatny - np allegro (placisz tylko cene emisyjna + za wysylke)


    ale chyba nie dotyczy zwierzaków?? U mnie można zapisać się na abonament bezpłatnie. Mój nick na allegro "meblgreg"
    • Offline
    • Oklaski: 0

    O:abonament 14 lat, 11 miesięcy temu #11160

    Zwierzaków może i nie dotyczy ale warto zauważyć że jaszczura można kupić za 130 czyli gdzieś 30 więcej niż emisyjna a pozostałem choćby 5 monet kupić o 10 zł taniej każdą sztukę to i tak jesteś o 20 do przodu, no ale gdybym sprzedawał abonamenty to też bym je zachwalał. Zaproponuj cene emisyjną i wysyłkę gratis to nawet ja się zapiszę do
    Ciebie.
    • Offline
    • Oklaski: 1

    O:abonament 14 lat, 11 miesięcy temu #11161

    kubolex napisał:
    Zwierzaków może i nie dotyczy ale warto zauważyć że jaszczura można kupić za 130 czyli gdzieś 30 więcej niż emisyjna a pozostałem choćby 5 monet kupić o 10 zł taniej każdą sztukę to i tak jesteś o 20 do przodu, no ale gdybym sprzedawał abonamenty to też bym je zachwalał. Zaproponuj cene emisyjną i wysyłkę gratis to nawet ja się zapiszę do
    Ciebie.


    Wszystko się zgadza bo obecnie kryzys dotknął także numizmatyki więc ceny na allegro dużo taniej niż cena emisyjna. Ja mam nadzieję że po wielkich spadkach przyjdzie czas na wzrosty a w tedy każdy kto ma abonament nie musi się martwić że jak to było prawie 2 lata temu np srebrny Korzeniowski czy Arctowski kosztował na allegro 3 razy tyle co cena emisyjna.

    Do abonamentu mogę dorzucić monetę GN w cenie emisyjnej
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.16 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information