Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Fundacja kolegi Skrzypka zarabia na monetach

    • Offline
    • Oklaski: 5

    Fundacja kolegi Skrzypka zarabia na monetach 13 lat, 8 miesięcy temu #19364

    Zapewne część z was już czytała ale tym którzy jeszcze nie wiedzą dlaczego monety NBP wzrosły nagle o 30-50% polecam lekturę.

    wyborcza.pl/1,75248,8184972,Fundacja_kol...onetach__pensje.html

    Powiem krótko jak dla mnie to skandal
    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    O: Fundacja kolegi Skrzypka zarabia na monetach 13 lat, 8 miesięcy temu #19375

    Banda przekretow i nic wiecej !
    • Offline
    • Oklaski: 107
    Pozdrawiam,
    Lynx

    O: Fundacja kolegi Skrzypka zarabia na monetach 13 lat, 8 miesięcy temu #19377

    Witam,
    Na ten temat już było tyle napisane, że szkoda się powtarzać.
    Wszystko zgodnie z zasadą: gdy nie wiadomo o co chodzi, to z pewnością chodzi o kasę. Tak więc wcześniejsze przypuszczenia sprawdziły się, dziwi tylko jedno. Ludzie zasiadający w NBP są ekonomistami i powinni... no właśnie co powinni?
    Jak widać nic nie powinni!
    Wniosek jest jeden: zarżnęli kurę znoszącą złote jaja. Trudno będzie szybko odbudować utracony rynek lustrzanek. Nie zmieni tego fakt zmniejszania nakładów, bo ludzie którzy się sparzyli tak szybko do tego nie wrócą. Owszem spekulanci mogą spróbować jeszcze coś zwojować zwłaszcza przy drastycznym ograniczeniu nakładów, ale gdy sytuacja się powtórzy, to będzie oznaczało dla tego rynku totalną klapę na wiele, wiele lat. Ci co się nie zniechęcili, a będzie ich coraz mniej, skierują swoje zainteresowania na inne tory, bo przecież numizmatyka... każdy sobie może dokończyć co przez to rozumie.
    Mam nadzieję, że to ja się mylę, choć raczej sam w to nie wierzę. Życzę wytrwałym jak najwięcej zadowolenia z kolekcjonowania tego co lubią.
    • Offline
    • Oklaski: 7

    O: Fundacja kolegi Skrzypka zarabia na monetach 13 lat, 8 miesięcy temu #19378

    ZŁODZIEJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry:
    • Offline
    • Oklaski: 119
    Nemo est mortalium, qui sapiat omnibus horis
    TPZN nr 46
    forum.tpzn.pl/index.php

    O: Fundacja kolegi Skrzypka zarabia na monetach 13 lat, 8 miesięcy temu #19380

    Nie wiem czym się wszyscy tak podniecają skoro ta fundacja powstała we wrześniu 2009 roku a cały rynek szlag trafił już w 2008. To, że powstał system kolekcjoner to już tylko gwóźdź do trumny tego postępującego rozkładu. Nawiasem mówiąc to, że informuje op tym, akurat Wyborcza należałoby jeszcze zweryfikować z innych źródeł. Ostatnimi czasy w dobie postępującego "dobrobytu" wypuszcza się takie "baloniki" medialne ażeby odwrócić uwagę od podnoszenia podatków. Tak czy owak radzę zbierać coś wartościowego i nie użerać się z systemem, który wszyscy krytykują - nie ma sensu kopać się z koniem ;)
    • Offline
    • Oklaski: 107
    Pozdrawiam,
    Lynx

    O: Fundacja kolegi Skrzypka zarabia na monetach 13 lat, 8 miesięcy temu #19381

    Borsuk, dokładnie tak trzeba postępować jak piszesz w ostatnim zdaniu ;) Z mojej strony emocje już dawno opadły, radzę innym to samo. Być może lustrzanki wrócą do łask za jakieś... parę lat :P
    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    Odp: O: Fundacja kolegi Skrzypka zarabia na monetach 13 lat, 5 miesięcy temu #20298

    Krok ku normalnosci ?????????????????????????????
    wyborcza.biz/biznes/1,101562,8591543,NBP..._doplyw_gotowki.html
    • Offline
    • Oklaski: 13

    Odp: O: Fundacja kolegi Skrzypka zarabia na monetach 13 lat, 5 miesięcy temu #20299

    Wątpię żeby tu coś szło w normalną stronę , bo jak ma się ten fragment tekstu
    "Trwają prace nad nowym statutem fundacji, który nie będzie uwzględniał możliwości prowadzenia działalności gospodarczej, a jej pole działania nie będzie dublować tego, co robi NBP."

    do tego
    www.kolekcjoner.nbp.pl/kolekcjoner/

    jak dla mnie to totalna porażka i żenada w świecie biznesu .
    Chyba jeden z niewielu przykładów ostatnich lat jak można szybko i skutecznie rozpieprzyć działalność na wolnym rynku
    ŻENADA ...
    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    Odp: O: Fundacja kolegi Skrzypka zarabia na monetach 13 lat, 5 miesięcy temu #20300

    Masz racje to taka prowokacja z mojej strony z tym linkiem.
    Nie chodzi o nic innego jak tylko personalia.
    Po tym jak PiS upolitycznil NBP przyszla pora na PO
    zmiana nazwy z historycznej na numizmatyczna i zmiany personalne (smiech)
    katastrofa Smolenska ulatwila sprawe.
    Wszyscy oni sa za jedne pieniadze !
    Jest taka kapelka z Lublina co spiewa tak:
    Bija sie k***y ze swiniami a my sie tylko przygladamy ...

    i tym optymistycznym akcentem zakoncze ;)
    • Offline
    • Oklaski: 107
    Pozdrawiam,
    Lynx

    Odp: O: Fundacja kolegi Skrzypka zarabia na monetach 13 lat, 5 miesięcy temu #20307

    Hehe... Iście Orwellowski folwark zwierzęcy :D
    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    Odp: O: Fundacja kolegi Skrzypka zarabia na monetach 13 lat, 5 miesięcy temu #20308

    dokladnie tak :)
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.27 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information