Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Plan na 2014 koniec z 2 zł

    • Offline
    • Oklaski: 0

    Plan na 2014 koniec z 2 zł 10 lat, 6 miesięcy temu #28581

    W 2014 koniec 2 zł i 2 pierwsze 5 zł chyba szykują się do Euro po 2 monety w roku ;)
    • Offline
    • Oklaski: 13

    Odp: Plan na 2014 koniec z 2 zł 10 lat, 6 miesięcy temu #28595

    koniecznie musimy mieć to euro... koniecznie!.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp: Plan na 2014 koniec z 2 zł 10 lat, 4 miesięcy temu #28670

    Może warto zaproponowac NBP, aby podobnie jak Litwini wydawać monety obiegowe okolicznościowe nie tylko 5 zl bimetal ale także 1 zł - moneta jest dostatecznie duża by można na niej upamiętniac jakieś wydarzenia.
  • Odp: Plan na 2014 koniec z 2 zł 10 lat, 4 miesięcy temu #28683

    jeśli chodzi o 2 emisje 5 złotówki w 2014 roku to uważam, że to nie jest dobry pomysł. Comiesięczne emisje "dwójek" powodowały, że cały czas w bieżącej numizmatyce coś się działo, ludzie dyskutowali, kupowali, działo się........ teraz dwie emisje w roku spowodują, że ludzie mogą się zniechęcić, bo który kolekcjoner będzie czekał pół roku na kolejną emisję. 5 złotówki ok, ale co 1-2 miesiące...w przeciwnym razie razie nie będzie przybywało nowych, młodych kolekcjonerów.

    ps. na ten temat można przeczytać w piątkowym artykule w "Rzepie" ...
    www.ekonomia.rp.pl/artykul/706706,106660...--Niekoniecznie.html
    • Offline
    • Oklaski: 6

    Odp: Plan na 2014 koniec z 2 zł 10 lat, 4 miesięcy temu #28769

    Zgadzam się, ja zaczęłam zbierać monety właśnie od 2 zł GN, później rozszerzyłam swoje zainteresowania o obiegówki PRL i ostatnio międzywojenne. Ale od dwójek się zaczęło, bardzo lubię te monetki i miło wspominam swoje początki z numizmatyką i radochę jaką miałam z każdej nowej dwójki :)
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.16 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information