Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Historia Jazdy Polskiej

    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Historia Jazdy Polskiej 15 lat, 1 miesiąc temu #9493

    Witam serdecznie

    Prosiłbym o pomoc bowiem otrzymałem monetę Husarza z mechanicznym chyba \"uszkodzeniem\" w postaci kropeczek nad literą H...mam dylemat czy zgłaszać reklamacje Sprzedającemu. Osobiście wydaje się klipa na nieotwieraną itd. Sprzedającemu nie mam nic do zarzucenia. Ale pomimo stanu menniczego nota nigdy nie będzie PR70 stąd dziś może warto stracić kilka zł na przesyłkę niż za kilka lat stracić dużo więcej.

    Serdecznie dziękuję za pomoc Mateusz;-)
    <br><br>Edytowany przez: energhizer, w: 2009/02/11 16:36
    Załączniki:
  • Odp:Historia Jazdy Polskiej 15 lat, 1 miesiąc temu #9496

    To czy pudełko było otwierane czy nie, raczej nie jest do \&quot;Udowodnienia\&quot;. Ale to nie wygląda na uszkodzenie sprzedającego, może po prostu podczas pakowania dostało się tam \&quot;jakieś ciało obce\&quot; i tyle. Może można to delikatnie przez dobrego numizmatyka ściągnąc, bez uszkadzania lustra. Dośc cżesto pod kspsułami zdarzają się parochy i inne bliżej nieokreślone rzeczy
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Historia Jazdy Polskiej 15 lat, 1 miesiąc temu #9505

    Energhizer, szczerze!? Jezei taka monetke bym kupowal od sprzedajacego przez Allegro to pozytywa odemnie by nie dostal bo nic o takim uszkodzeniu nie informowal i poprosil bym o zwrot pieniedzy jesli kupywales w sklepie albo w NBP to przed zaplaceniem mogles przy okienku obejrzec i poprosic o wymiane, a teraz zostalo Ci kupienie jeszcze jednego Husarza, bo jak znam zycie to pozytywa wystawiles i tym akcentem zakonczyles transakcje :(
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Historia Jazdy Polskiej 15 lat, 1 miesiąc temu #9514

    Hihi muszę Cię zawieść bez urazy;-) Dopóki nie zobaczę przedmiotu wizualnie w przypadku monet nie ma mowy o komentarzu. Dlatego też mogę równie dobrze wystawić negatywa ryzykując otrzymanie tego samego prezentu w odwecie. Lepiej spróbowac pokojowo bowiem nie była to pojedyncza aukcja, lecz hurtowa. Ciężko wymagać sprawdzenia każdorazowo monet przed wysyłką kiedy było ich ponad 500sztuk.

    Pozdr
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Historia Jazdy Polskiej 15 lat, 1 miesiąc temu #9515

    Ja natomiast mam w kapslu Husarza drobinke jakby wiórka koloru miedzi, co prawda nie wpływa to na jakość monety, bo jest na wewnetrznej stronie kapsla ale jakos musiało się tam dostać. Jak tylko dam rade do wrzuce fotke. Dziwna sprawa.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    O:Historia Jazdy Polskiej 15 lat temu #9833

    Kłaniam się po dłuższej przerwie w temacie.

    W celu ostrzeżenia dla innych chciałem poinformować, że sprzedający zgodził się przyjąć do reklamacji monetę po dwóch tygodniach zmagań. Ostatecznie odesłałem monetę zwrotu nie dostałem ani monety ani kasy. Mailowo nie da rady uzyskac żadnej odpowiedzi telefon milczy. Allegro na to wszystko życzy pomyślnego rozwiązania sprawy czyli mówić prościej ma to w d...

    Najważniejsze; ten uzytkownik to "crock4" jeśli ktoś chce zapraszam na czarną liste delikwenta.

    Pozdrawiam
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.16 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information