Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Białoruś i Ukraina

    • Offline
    • Oklaski: 7

    Białoruś i Ukraina 13 lat, 11 miesięcy temu #18183

    Zastanawiam się nad kupnem kilku białoruskich i ukraińskich sreberek/lustrzanek. Tematyka ciekawa, nakłady ludzkie, monety ładne, ceny znośne. I teraz pytanko: gdzie najlepiej kupować???
    Sam skłaniam się ku e-sklepom ale chciałbym poznać wasze zdanie.
    Jeśli macie jakiś namiar na uczciwy i dobry e-sklep oferujący tą tematykę to proszę o info. Z góry dziękuję.
    • Offline
    • Oklaski: -1

    O:Białoruś i Ukraina 13 lat, 11 miesięcy temu #18184

    Ja jednak polecam Allegro. W tym wypadku o falsy nie musisz się bać, stan zawsze (no, prawie) menniczy i łatwy do oceny, a cena na Allegro zawsze będzie niższa niż w e-sklepie.
    • Offline
    • Oklaski: 5

    O:Białoruś i Ukraina 13 lat, 11 miesięcy temu #18191

    Jakby co to mam namiar do osoby która sprowadza monety z białorusi ceny ma atrakcyjne, podobne do allegro, ale nie miałem okazji skorzystać z jej usług gdyż dużo nie kupuje monet z tego kraju
    • Offline
    • Oklaski: 119
    Nemo est mortalium, qui sapiat omnibus horis
    TPZN nr 46
    forum.tpzn.pl/index.php

    O:Białoruś i Ukraina 13 lat, 11 miesięcy temu #18192

    Też uważam, że jeśli już masz ochotę na te lustrzanki to mimo wszystko lepszym i tańszym rozwiązaniem jest allegro.
    • Offline
    • Oklaski: 7

    O:Białoruś i Ukraina 13 lat, 11 miesięcy temu #18194

    ten namiar to na maila czy prowadzi jakąś stronkę z tymi rzeczami.
    gość jest pewny??? daj namiar
    • Offline
    • Oklaski: 5

    O:Białoruś i Ukraina 13 lat, 11 miesięcy temu #18196

    Nie chciałbym spamować napisz do mnie na maila Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , podam Ci namiar + 2 wiarygodne sprawdzone nicki na allegro
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.17 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information