Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: carska rosja Mikołaj II

    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:carska rosja Mikołaj II 16 lat temu #2761

    Witam
    Wszystko, co znajduję umieszczam na drugiej stronie tego tematu
    A jeżeli znajdę jakąś literaturę z tego zagadnienia postaram się z nią podzielić
    Pozdrawiam i zapraszam do aktywnego wyszukiwania wiadomości i pomocy w tworzeniu strony przez kolegę sderrek<br><br>Edytowany przez: pontus7, w: 2008/04/16 10:58
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:carska rosja Mikołaj II 16 lat temu #2772

    praca wrze... do końca tygodnia część katalogów zostanie już udostępniona... w tym część katalogu/ów monet rosyjskich....

    pontus7, dostałeś maila?
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:carska rosja Mikołaj II 15 lat, 12 miesięcy temu #2984

    jak tam postępy w pracy nad katalogiem
    pozdrawiam
  • Odp:carska rosja Mikołaj II 15 lat, 12 miesięcy temu #2985

    Super, każda informacja będzie ważna, ja sam chętnie czegoś nowego się dowiem:):)

    Tak licze kase i chyba policytuje sobie jakiegośc rubelka MIkołaja II, tak na poprawienei humoru:)
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:carska rosja Mikołaj II 15 lat, 12 miesięcy temu #2987

    zapraszam na:
    www.enumizmaty.waw.pl/

    strona dopiero wystartowała więc jeszcze sporo pracy na niej... uwagi, spostrzeżenia i propozycje mile widziane...

    można już zobaczyć \&quot;próbkę\&quot; katalogu monet rosyjskich... zbieram jeszcze informacje i zdjęcia... najgorsze jest to, że np w przypadku monet Mikołaja II w różnych źródłach są rozbieżności w danych części monet... inna waga, inna średnica, w jednym katalogu dana moneta jest, w innym wcale o niej nie wspominają...

    Pontus_7 - emaila z linkiem kilka dni temu Ci wysłałem :)
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:carska rosja Mikołaj II 15 lat, 12 miesięcy temu #2989

    Pierwsze wrazenie, mile zaskoczony :) Oprawa graficzna bardzo ladna. Nie wiem tylko czy to u mnie, ale strona dosc wolno chodzi, tzn przewijanie strony i otwieranie nowych okien. Wiadomo, tzreba uzupelnic informacje o monetach, ale strona zapowiada sie na konkretna :)
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:carska rosja Mikołaj II 15 lat, 12 miesięcy temu #2990

    serwer na którym jest strona jest jaki jest... i na razie na inny nie będę się przesiadał... raz działa szybciej raz wolniej...

    poza tym odchudzę trochę grafikę, bo trochę zajmuje i to też opóźnia działanie strony...
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:carska rosja Mikołaj II 15 lat, 12 miesięcy temu #2992

    Na razie bardzo dobra strona jak na początek gratulacje.<br><br>Edytowany przez: 666Ślimak666, w: 2008/04/23 14:03
    • Eothain
    • Eothain

    Odp:carska rosja Mikołaj II 15 lat, 12 miesięcy temu #3000

    Ja też gratuluję, choć mógłbyś pomyśleć o troszkę innym układzie. Zamiast przewijać przez ileś tam monet co nas nie interesują to po wybraniu roku możnaby wybrać jeszcze nominał. To taka moja sugestia...
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:carska rosja Mikołaj II 15 lat, 12 miesięcy temu #3001

    dziękuję za wszystkie komentarze...

    Eothain.... sugestia przyjęta i zostanie rozpatrzona :)
  • Odp:carska rosja Mikołaj II 15 lat, 12 miesięcy temu #3013

    Ja również dołączam się do gratulacji, oby tak dalej
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:carska rosja Mikołaj II 15 lat, 12 miesięcy temu #3022

    Ja również chylę czoło przy tak dobrze zrobionej pracy
    dzięki wielkie

    Edytowany przez: pontus7, w: 2008/04/25 07:38<br><br>Edytowany przez: pontus7, w: 2008/04/25 07:38
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:carska rosja Mikołaj II 15 lat, 12 miesięcy temu #3034

    dołączam sie do gratulacji - przyda się dobra strona o zagranicznych monetach i banknotach :)
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:carska rosja Mikołaj II 15 lat, 12 miesięcy temu #3036

    Powiem szczerze, ze wczesniej sie nie interesowalem monetami rosyjskimi Mikolaja II, tylko polskie zbierale, jednak ta strona mnie troche zinspirowala i przymierzam sie do kupna kilku z nich :)
  • Odp:carska rosja Mikołaj II 15 lat, 12 miesięcy temu #3040

    Naprawdę warto, w większości sa po dośc przystępnych cenach i po prostu śliczne. Ja kupiłem kilka sztuk przypadkiem i teraz dokupuję systematycznie.
    POlecam okres MIkołaja II, gdyż wcześniejsze blachy sa już dośc drogie, a większośc roczników MIkołaja II to ceny dośc rozsądne, no z małymi wyjątkami, ale kto powiedział, ze kolekcja musi byc kompletna:)
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:carska rosja Mikołaj II 15 lat, 11 miesięcy temu #3087

    Monety carskiej Rosji, czemu
    A temu ze ich piękno moim zdanie bije na głowę wszystkie inne monety
    Z reszto, co tu dużo mówić Rosjanie słyną z przepychu i to widać na tych monetach
    Przyjrzyjcie się jak pięknie prezentuje się dwugłowy orzeł
    Kurcze gdybym był w stanie kupić je wszystkie to nawet bym nie mrugnął okiem
    Tak wiec kolego na prawdę polecam ten temat
    • Eothain
    • Eothain

    Odp:carska rosja Mikołaj II 15 lat, 11 miesięcy temu #4448

    ostatnio kupiłem kopiejki Mikołaja z początku wieku. Piękne są, a po 1zł/2zł to chbya dobra cena...
  • Odp:carska rosja Mikołaj II 15 lat, 10 miesięcy temu #4473

    Jesli stan jest dobry to cena bardzo dobra, wręcz rewelacyjna. Ja z reguły popularne roczniki w dobrych stanach kupuje po kilkanaście złotych:

    Tutaj ładne 15 kopiejek z 1905 roku zeszło za 102 zł
    allegro.pl/item368122335_rosja_15_kopiej...ii_bardzo_ladna.html

    ps. moze na najbliższym monetarium w jakiegoś rubelka się zaopatrzę.

    I jak CI sie podobają? Śliczne prawda?
    • Eothain
    • Eothain

    Odp:carska rosja Mikołaj II 15 lat, 10 miesięcy temu #4475

    Stan określilbym od II+ do II- roczniki: 1898, 1899, 1905, 1906, 1908
    fajna ta giełda na Kole...

    A te 15 kopiejek piękne...ale czy to troszkę nie za drogo?<br><br>Edytowany przez: Eothain, w: 2008/05/27 19:46
  • Odp:carska rosja Mikołaj II 15 lat, 10 miesięcy temu #4478

    NO ego typu pchle targi są neizłe, chco Koło się już od pewnego czasu ceni. Oj musze się tam wybrac niedługo.

    STan monety b. dobry, ale ja w tak samo dobrym z tego roku zakupiłem za 20zł jakieś 2 meisiące temu. Widac ktoś się zapędził.
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.42 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information