Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Grading- wpadki

    • Offline
    • Oklaski: 1

    O:Grading- wpadki 14 lat, 9 miesięcy temu #11737

    Dobre pytanie i świetna wypowiedź

    wiktor_utkowski napisał:
    Swoją drogą ciekawe czy jakby powstała naprawde konkretna firma która była by na poziomie firm amerykańskich to ciekawi mnie czy odrazu była by zmieszana z błotem bo polska?[/quote]
    • Offline
    • Oklaski: 119
    Nemo est mortalium, qui sapiat omnibus horis
    TPZN nr 46
    forum.tpzn.pl/index.php

    O:Grading- wpadki 14 lat, 9 miesięcy temu #11793

    Albo mi się coś przywidziało albo nieomal nie kupiłem sobie niezłego cudaka z NGC. Oto fota przypatrzcie się i sami oceńcie co tu nie gra ;)
    _BVeWCdQBGk1.jpg
    • Offline
    • Oklaski: 2

    O:Grading- wpadki 14 lat, 9 miesięcy temu #11797

    może rocznik?? ale skoro to próba to mogła być wybita rok wcześniej niż planowana emisja monety..... :woohoo:
    • Offline
    • Oklaski: 4

    O:Grading- wpadki 14 lat, 9 miesięcy temu #11798

    może być i tak jak poprzednik napisał wyzej albo poprostu pomyłka.... :) przecież tamn pracują tacy sami ludzie jak w naszych firmach...
    • Offline
    • Oklaski: 4

    O:Grading- wpadki 14 lat, 9 miesięcy temu Ostatnio zmieniany: przez banialuka1. #11806

    hehe na monecie jest data 1988 a na slabie 1987, pozdro

    napewno o to chodzi :P
    • Offline
    • Oklaski: 119
    Nemo est mortalium, qui sapiat omnibus horis
    TPZN nr 46
    forum.tpzn.pl/index.php

    O:Grading- wpadki 14 lat, 9 miesięcy temu Ostatnio zmieniany: przez borsuk1977. #11807

    niestety to nie to to coś o wiele gorszego - przyjrzyjcie się opisowi monety i porównajcie jak powinna wyglądać właściwa (nie chodzi tu o wizerunek ani datę :)) Podpowiedź: kluczowe jest tu P469
    • Offline
    • Oklaski: 0

    O:Grading- wpadki 14 lat, 9 miesięcy temu #11809

    To nie jest moneta próbna tylko kolekcjonerska :blink:
    • Offline
    • Oklaski: 119
    Nemo est mortalium, qui sapiat omnibus horis
    TPZN nr 46
    forum.tpzn.pl/index.php

    O:Grading- wpadki 14 lat, 9 miesięcy temu Ostatnio zmieniany: przez borsuk1977. #11810

    No cóż po 1-wsze to nie jest próba a po 2-gie to nie jest nikiel tylko srebro. Tak powinien wyglądać ten nikiel P469:
    Załączniki:
    • Offline
    • Oklaski: 119
    Nemo est mortalium, qui sapiat omnibus horis
    TPZN nr 46
    forum.tpzn.pl/index.php

    O:Grading- wpadki 14 lat, 9 miesięcy temu #11811

    zdjęcie z www.wcn.pl Mam nadzieję, że nie będą mieć nic przeciwko:
    P469.JPG
    • Offline
    • Oklaski: 107
    Pozdrawiam,
    Lynx

    O:Grading- wpadki 14 lat, 9 miesięcy temu #11812

    Niezłe te 500 zł i jaki "adekwatny" opis...
    • andrzejj
    • andrzejj

    O:Grading- wpadki 14 lat, 9 miesięcy temu #11887

    Poddałem jedną monetę grading zrobić , tragedia , już czekam ponad 1,5 miesiąca i podobno już zostało wysłane do miasta , w którym mieszkam.
    Już lepiej w GCN (około 3 tyg) jeżeli będę musiał , ale zraziłem się do firmy PCG
    • Offline
    • Oklaski: 4

    O:Grading- wpadki 14 lat, 9 miesięcy temu #11888

    A po co wogóle pakować blaszki w trumny ? Ja tam miałem jedna dwójke którą dostałem gratis i rozwaliłęm pudełko i bardzo dobrze mi z tym ;) i jak dla mnei to bezsens wydawać kase na grading.... lepiej za to kupić inną blaszke do kolekcji ;)
    • Offline
    • Oklaski: 1

    O:Grading- wpadki 14 lat, 9 miesięcy temu #11889

    Nie ma się co dziwić sezon urlopowy
    Ja zazwyczaj normalnie mam monety po oddaniu za 2 tygodnie.
    Po monety przyjadą do mnie sami z PCG i odwiozą także więc full wypas.



    andrzejj napisał:
    Poddałem jedną monetę grading zrobić , tragedia , już czekam ponad 1,5 miesiąca i podobno już zostało wysłane do miasta , w którym mieszkam.
    Już lepiej w GCN (około 3 tyg) jeżeli będę musiał , ale zraziłem się do firmy PCG
    • andrzejj
    • andrzejj

    O:Grading- wpadki 14 lat, 9 miesięcy temu #11890

    "A po co wogóle pakować blaszki w trumny ? Ja tam miałem jedna dwójke którą dostałem gratis i rozwaliłęm pudełko i bardzo dobrze mi z tym i jak dla mnei to bezsens wydawać kase na grading.... lepiej za to kupić inną blaszke do kolekcji "

    Kiedyś to się bardziej opłacało jeśli chciało się sprzedaż , dziś już mniej.
    Jedni wolą w trumnie , inni nie , rzecz gustu :)
    • Offline
    • Oklaski: 0

    O:Grading- wpadki 14 lat, 9 miesięcy temu Ostatnio zmieniany: przez szkrab8. #11891

    "A po co wogóle pakować blaszki w trumny ?"

    też sie nad tym zastanawiam, ale kiedy chciałam kupić monetę z okresu II RP, to sobie pomyślałam, że jeżeli kupię w trumience to mam większe szanse, że moneta nie była czyszczona e.t.c dla polepszenia jej wyglądu - to po pierwsze. A po drugie kiedy kupuję sreberka z obecnej dekady to mam nadzieję, że trumna-opakowanie ustrzeże przed patyną...
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.34 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information