Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Bydgoszcz

    • Offline
    • Oklaski: 0

    Bydgoszcz 16 lat temu #2722

    Zna ktoś jakieś Dobre sklepy numizmatyczne w Bydgoszczy
    oraz czy orientuje sie ktoś czy Bydgoszcz wydała kiedys lub planuje wydać monety lokalne.
  • Odp:Bydgoszcz 16 lat temu #2738

    SKlepów ewentualnie poszukaj u nas w zakładce SKlepy numizmatycze, nie wiadomo mi nic na temat tego aby mieli wydawac żetony lokalne.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Bydgoszcz 16 lat temu #2768

    ja nie pochodzę z Bydgoszczy ale jakby wydali tam monetę lokalną to ja chętnie bym ją nabył... nawet kilka... bo żona i teściowie z okolic Bydgoszczy pochodzą ;)
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Bydgoszcz 16 lat temu #2835

    Ja jestem z pod bydgoszczy i jest tam sklep numizmatyczny który sam kiedyś odwiedziłem znajduje sie on na ulicy Wąskiej 3.Tylko niektóre tańsze monety typu rocznik 2006 monety np. województwa po 5zł świstak 15zł itp.Monety kolekcjonerskie maja tam w gradingu np. Zygmund August pólpostac itp.Jak będzie pan tam zaglądał to prosze napisac czy gradują tam monety bo zapomniałem zapytac ;).A co do monet lokalnych to nie wiem też bym pare kupił.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Bydgoszcz 16 lat temu #2948

    Witam

    Na Wąskiej jest możliwość zrobienia GRADING = 29zł,
    jeszcze jeden sklep jest na Dworcowej.(za kioskiem Ruchu)
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Bydgoszcz 16 lat temu #2954

    Zawsze 29zł? czy liczy sie wartośc ?
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Bydgoszcz 15 lat, 11 miesięcy temu #3580

    29 zł dotyczy monet do wartości bodajże 1500zł, następnie są jeszcze przedziały cenowe ale niestety nie pamiętam( oczywiście cena jest wyższa). A co do sklepów są jednak 4 sklepy, 2 na Dworcowej prawie obok siebie, jeden na Wąskiej, i chyba na Św.Trójcy.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.20 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information