Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: 3 krajcary 1662 ROK !! Pomóżcie w wycenie !!

    • Offline
    • Oklaski: 0

    3 krajcary 1662 ROK !! Pomóżcie w wycenie !! 10 lat, 6 miesięcy temu Ostatnio zmieniany: przez sebi1. #28539

    Mam takie pytanie obchodzi mnie wycenienie tej monety stan bd . Czekam na odp !!
    Pozdrawiam
    Załączniki:
    • Dodeq
    • Dodeq

    Odp: 3 krajcary 1662 ROK !! Pomóżcie w wycenie !! 10 lat, 5 miesięcy temu #28542

    www.sixbid.com/browse.html?auction=827&a...18010&lot=810975

    porównaj swój stan, oczywiście przyjmij cenę amatorską- najlepiej w aukcjach zakończonych na allegro.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp: 3 krajcary 1662 ROK !! Pomóżcie w wycenie !! 10 lat, 5 miesięcy temu #28543

    Witam Cie !!
    Właśnie szukałem na allegro ciężko znajść tą monetę mam zamiar wystawić ale nie wiem ile jest warta ?
    Stan jest bd na taki rocznik jak tu na zdjęciu jest pokazana z 1 stronie to powiedzieć że cud że taki stan jeszcze jest !
    Jak myślisz ile jest warta ??
    • Dodeq
    • Dodeq

    Odp: 3 krajcary 1662 ROK !! Pomóżcie w wycenie !! 10 lat, 5 miesięcy temu #28544

    Witaj,

    mamy jak widzę tylko 1 zdjęcie Twojej monety... szczerze: nie mam zielonego pojęcia zobacz na WCN, Numimarket albo "gdzieś". Na pewno znajdziesz. Czasem można dać za monetę więcej niż jest warta - wszystko zależy od tego jak bardzo się komuś spodoba :) (tyle jest w stanie zapłacić). Ryski na monecie, odpryski itd identycznie wpływają ale ujemnie na cenę danej monetki.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp: 3 krajcary 1662 ROK !! Pomóżcie w wycenie !! 10 lat, 5 miesięcy temu Ostatnio zmieniany: przez sebi1. #28548

    Dziękuje za odpowiedź !!
    Pozdrawiam !
    • Offline
    • Oklaski: 6

    Odp: 3 krajcary 1662 ROK !! Pomóżcie w wycenie !! 10 lat, 5 miesięcy temu #28564

    Wejdź na aukcje internetowe ale zachodnie może tam są jakieś porównania. Sam osobiście tak kilka razy robiłem kupując coś u nas. Pozdrawiam.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.19 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information