Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Nowy Katalog Fisher 2010

    • kooba73
    • kooba73

    Nowy Katalog Fisher 2010 14 lat, 6 miesięcy temu #12583

    Witam

    Mam pytanko, kiedy można się spodziewać aktualizacji wycen monet w związku z pojawieniem się Fishera 2010 w internetowym katalogu?

    pozdrawiam
    kuba
    • Shiver
    • Shiver

    O:Nowy Katalog Fisher 2010 14 lat, 6 miesięcy temu #12584

    W 2010 ;)
    • kooba73
    • kooba73

    O:Nowy Katalog Fisher 2010 14 lat, 6 miesięcy temu #12705

    Wbrew pozorom moje pytanie nie było debilne, nowy katalog ukazuje się w poniedziałek 5 października.
    • Offline
    • Oklaski: 4

    O:Nowy Katalog Fisher 2010 14 lat, 6 miesięcy temu #12706

    ja bardziej jestem ciekaw "jak" się zmienią ceny w naszym internetowy katalogu :dry:
    • Modsog
    • Modsog

    O:Nowy Katalog Fisher 2010 14 lat, 6 miesięcy temu Ostatnio zmieniany: przez . #12707

    Tylko pytanie po co mają się zmieniać skoro katalogową wyceną można się podetrzeć? Realne ceny dla większości monet można sprawdzić w Fisherze z 2007 r, którego można zassać z internetu w formacie jpg. No ale racja, w 2010 można pozmieniać cenniki na "aktualne", niech IKM nie zostaje w tyle :D
    • Eothain
    • Eothain

    O:Nowy Katalog Fisher 2010 14 lat, 6 miesięcy temu #12711

    Nie zostaniemy w tyle i po Coin Expo przybędą nowe informacje w naszym katalogu.
    • kooba73
    • kooba73

    O:Nowy Katalog Fisher 2010 14 lat, 6 miesięcy temu #12714

    Super informacja :)
    • kooba73
    • kooba73

    O:Nowy Katalog Fisher 2010 14 lat, 6 miesięcy temu #12715

    Idąc Twoim tokiem rozumowania to wszystkimi katalogami można się podetrzeć :( Ceny na rynku zmieniają się tak często, że żaden katalog nie pokazuje realnych cen. To nie zmienia faktu, że zawsze to jest jakaś pomoc ;)
    • Modsog
    • Modsog

    O:Nowy Katalog Fisher 2010 14 lat, 6 miesięcy temu #12719

    Wiesz dla mnie katalog to cenna informacja dotycząca nakładów monet, ich wizerunków, danych wszelkiego rodzaju a na samym końcu jest ich "cennik". Szkoda tylko, że duża grupa osób (nie chodzi mi o kolekcjonerów tylko sprzedawców) traktuje to jak oficjalny wykaz cen obowiązujących na runku.
    • Offline
    • Oklaski: 119
    Nemo est mortalium, qui sapiat omnibus horis
    TPZN nr 46
    forum.tpzn.pl/index.php

    O:Nowy Katalog Fisher 2010 14 lat, 6 miesięcy temu #12720

    poza tym co napisał Modsog, dla mnie ciekawe są też relacje cenowe pomiędzy takimi samymi monetami z różnych roczników oraz ewentualne zmiany cen w ich obrębie (chociaż naturalnie niemal nigdy nie odzwierciedlają one rzeczywistości i to w obie strony - jedne są przewartościowane a inne niedowartościowane)
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    O:Nowy Katalog Fisher 2010 14 lat, 6 miesięcy temu #12868

    kooba73 napisał/a:
    Witam

    Mam pytanko, kiedy można się spodziewać aktualizacji wycen monet w związku z pojawieniem się Fishera 2010 w internetowym katalogu?

    pozdrawiam
    kuba


    Aktualizacja zawsze jest kilka miesięcy po publikacji katalogu. Mamy zgodę na publikację cen i numerów ale zawsze czekamy jakiś czas aby każdy się zaopatrzył w katalog :)
    • Offline
    • Oklaski: 1

    O:Nowy Katalog Fisher 2010 14 lat, 6 miesięcy temu #12870

    Dla mnie - jako nieszczególnego specjalisty - katalog ten jest w porządku. Zawiera wszystkie potrzebne informacje (pod warunkiem, że nie ominięto jakiejś monetki - wyczółkowskiego 20zł `07 - np.). Co do ceny katalogowej - to biorę na nie "współczynnik Kowalskiego", czyli jakiś jej procent - i jest ok.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.21 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information