Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Czego Wam brakuje na tej stronie?

    • Eothain
    • Eothain

    O:Czego Wam brakuje na tej stronie? 14 lat, 7 miesięcy temu #12395

    Podpisy są od dawna możliwe do zamieszczenia. Trzeba dołączyć je w ustawieniach swojego profilu.
    Jaki
    (*zobacz ukryty tekst)
    masz na myśli?
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    O:Czego Wam brakuje na tej stronie? 14 lat, 7 miesięcy temu #12401

    borsuk1977 napisał/a:
    Mi osobiście brakuje następujących rzeczy:
    1. Rozdziału na próby niklowe i miedzioniklowe lub srebrne (w większości przypadków są tylko niklowe co może mniej doświadczonych kolekcjonerów mylić co do wartości ich numizmatu)
    2. Brak emisji: monet dla terenów wschodnich z 1916 i monet Królestwa Polskiego 1917-1918
    3. Dobrze by było też rozszerzyć katalog poza banknotami o emisje porozbiorowe i ewentualnie SAP
    4. Lustrzanki WMG i ogólnie trochę wybrakowany jest ten dział jeśli chodzi o zdjęcia - wiem, że o wiele zdjęć monet ciężko ale skoro są droższe guldeny to i pfennigi można zdobyć - przy okazji apel do tych, którzy mają brakujące w stanach I a korzystają z IKM niech podeślą moderatorom fotki swoich zdjęć "ku wspólnemu dobru"
    To chyba tyle - pozdrowienia dla wszystkich


    Ad.1. Tutaj chyba piszesz o PRL - masz rację, że jest trochę zamieszanie i trzebaby się za to zabrać - PRL do niedawna był bardzo zaniedbany bo rozwijaliśmy głownie podenominacyjne emisje (wykresy, uzupełnianie numerów z katalogów oraz notowań aukcyjnych). Musimy się za to wziąć - zapisałem do naszej długiej listy do realizacji :)
    Ad.2 i 3. Chcemy cofać się w czasie - niedawno powstał WMG, GG, GŁ a teraz na pierwszy ogień pójdzie KP i starsze
    Ad.4. No niestety to jest głowny problem - my tych monet nie mamy a zdjęc nie można tak po prostu sobie wziaść z sieci. Jak ktoś ma to prosimy podsyłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    O:Odp:Czego Wam brakuje na tej stronie? 14 lat, 7 miesięcy temu #12402

    Wilk napisał/a:
    Dzień dobry,

    W katalogu brak 50 groszy z 1938 wersji obiegowej. Czy będzie ten numizmat skatalogowany?
    I jeszcze jedno pytanie. Czy katalog monet będzie zawierał także wcześniejsze monety polskie i z Polską związane (XIX wiek i wcześniej)?
    Fajnie byłoby gdyby Wasz serwis zawierał takie informacje. Zwłaszcza, że dysponujecie zdjęciami o bardzo wysokiej jakości.


    Dziękuję za uwagę związaną z GG 50 gr 1938 - właśnie dodaliśmy:
    www.katalogmonet.pl/Katalog/Generalne-Gu.../50-groszy-2362.html

    odnośnie 2 części pytania to odpowiedź brzmi tak - będa starsze emisje tylko kwestia czasu :)
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    O:Czego Wam brakuje na tej stronie? 14 lat, 7 miesięcy temu #12403

    Agleh153 napisał/a:
    Według mnie brakuje pewnej dodatkowej funkcji na stronie. Nie wiem jak to nazwać więc spróbuję opisać. Chodzi o terminy najnowszych emisji polskich monet, np:
    Najbliższa emisja
    100r. powstania TOPR
    2zł --> 4 dni 18 godzin 42 minuty
    10zł --> 10 dni...
    100zł --> 10 dni...
    Polegałoby to na tym, aby odliczać ile dni zostało do najnowszej emisji, co o tym sądzicie? Mogłem trochę zamotać, jeżeli coś jest niezrozumiałe, piszcie, postaram się sprostować. Pozdrawiam!


    Wiem o co chodzi - coś takiego jest na stronie www.e-numizmatyka.pl/portal/

    Zapytam czy jest coś takiego możliwe bo to byłby dobry pomysł
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    O:Czego Wam brakuje na tej stronie? 14 lat, 7 miesięcy temu #12404

    matiAZS napisał/a:
    Uważam, że przydałby się katalog banknotów (choć nazwa strony temu zaprzecza). Skatalogować możnaby było monety obiegowe innych krajów lub zrobić jakieś pomoce, tj. każdy może mieć problem z identyfikowaniem monet z krajów azjatyckich (Chiny, Japonia, Irak, Izrael itp.)


    Skupiliśmy się na polsce i o ile starsze emisję polskie będą wpadać do katalogu to na razie zagranicznych nie będzie
    • Offline
    • Oklaski: 7

    Odp: Czego Wam brakuje na tej stronie? 13 lat, 4 miesięcy temu #20718

    jeżeli ktoś zagląda do tego tematu /bo jak widzę ostatni post ponad rok temu/ to mam propozycję. Otóż dawniej na stronce tam gdzie dziś są odnośniki do artykułów /świeże artykuły/ były zakładki do forum /nowości na forum/. pytanko: czy nie można by do tego wrócić. poco zakładki świeże artykuły skoro świeże artykuły są na stronie startowej, głównej więc i tak je wszyscy widzą natomiast jeśli chodzi o forum to myślę ze teraz mniej ludzi po prostu je odwiedza gdyż nie chce się szukać nowych tematów i włączać do dyskusji gdy szukamy czegoś innego, a tak to nawet z czystej ciekawości można zaglądnąć i wyrazić swoje zdanie
    • Offline
    • Oklaski: 107
    Pozdrawiam,
    Lynx

    Odp: Czego Wam brakuje na tej stronie? 13 lat, 4 miesięcy temu #20719

    Strona faktycznie była w przebudowie i sporo się zmieniło. Dla mnie osobiście brakuje jakiegoś odnośnika, który w sposób prosty podawałby informacje jak zrobić niektóre rzeczy, np. parę razy próbowałem dodać podpis i... nie udało się;)
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp: Czego Wam brakuje na tej stronie? 13 lat, 2 miesięcy temu #22194

    Nie wiem jak u was ale u mnie pod firefoxem 3,6,13, win7 menu Katalog Monet, po lewej stronie, jest niżej niż ramka np forum, celowo? Czy przewidywana jest jakaś możliwość ingerencji w szerokość strony, ułożenie elementów? Troszkę mnie denerwuje, że na moim monitorze (24" 16:10) więcej mam tła niż portalu :)
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.18 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information