Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
Przeglądasz:
  • Strona:
  • 1

TEMAT: sprzedam 2 złotówki pilne

    • Offline
    • Oklaski: 0

    sprzedam 2 złotówki pilne 13 lat, 1 miesiąc temu #23095

    mam do sprzedania 110 szt 2zł z różnych roczników, niechętnie to robie ale sytuacja mnie zmusza..., gdy zaóważ zainteresowanie wypiszę co mam...
    • Offline
    • Oklaski: 5

    Odp: sprzedam 2 złotówki pilne 13 lat, 1 miesiąc temu #23096

    Najważniejsze jaka cena?:) i jakie monety? oraz w jakich stanach i jak przechowywane?
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp: sprzedam 2 złotówki pilne 13 lat, 1 miesiąc temu Ostatnio zmieniany: przez Draco. #23100

    stany są różne, przechowywane w klaserze, od rocznika 2009 do dziś komplet w stanach...." z odciskiem palca"
    poza rocznikiem 96 , z każdego jest minimum 1 moneta
    cena? nie jestem fachowcem w wycenie i określaniu stanu,
    wiadomo chciałbym coś z tego mieć, od 2009 płaciłem za każdą 3zł w banku ,wcześniejsze zdaży się jakaś droższa niż 10 zł wg. katalogów
    1997 pieskowa skała stan 2-3
    1995 ateny atlanta stan około 2-3 ( zapaśnicy dość zniszczona ale jaknajbardziej czytelna)
    '98 zamek w kurniku, niepodległosc, odkrycie polonu i radu...
    jak dopadne skaner spróbuje wkleić, chyba że uda mi sie je sprzedać do tej pory
    • Offline
    • Oklaski: 2

    Odp: sprzedam 2 złotówki pilne 13 lat, 1 miesiąc temu #23101

    Płaciłeś po 3zł za dwuzłotówki? :D
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp: sprzedam 2 złotówki pilne 13 lat, 1 miesiąc temu Ostatnio zmieniany: przez Draco. #23102

    w fili banku , tak sobie liczyli za menniczą, zresztą u numizmatyka cena była podobna...
    • Offline
    • Oklaski: 2

    Odp: sprzedam 2 złotówki pilne 13 lat, 1 miesiąc temu #23103

    To jest w ogóle legalne? Przecież nasze GN'y to monety obiegowe, którymi można płacić w sklepie.. To jakbyś chciał menniczą 2złotówkę zwykłą, to też za trzy złote?
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp: sprzedam 2 złotówki pilne 13 lat, 1 miesiąc temu #23104

    nie zastanawiałem sie nad tym...może wykożystanie faktu że nikt inny nie "sprzedawał" gn
    • Offline
    • Oklaski: 107
    Pozdrawiam,
    Lynx

    Odp: sprzedam 2 złotówki pilne 13 lat, 1 miesiąc temu #23107

    Black_jack, niestety, ale swego czasu PKO BP sprzedawał (upss wymieniał) 2 zł GN za 3 zeta. Sam tak kilka musiałem nabyć, bo wtedy wszyscy szaleli a cena w sklepach numizmatycznych była podobna lub lekko wyższa.
    • Offline
    • Oklaski: 5

    Odp: sprzedam 2 złotówki pilne 13 lat, 1 miesiąc temu #23111

    Nie wiem jak to jest w PKO ale w NBP na pewno GNy są zawsze po cenie nominalnej, czyli po 2 zł.
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp: sprzedam 2 złotówki pilne 13 lat, 1 miesiąc temu #23112

    ja GN-y nabywam w PKO zawsze po cenie nominalnej
    • Offline
    • Oklaski: 107
    Pozdrawiam,
    Lynx

    Odp: sprzedam 2 złotówki pilne 13 lat, 1 miesiąc temu #23113

    Częściowo w 2004 i 2005 r PKO BP doliczało marżę do monet zarówno GN-ów jak i lustrzanek. Do tych ostatnich w granicach 10%, natomiast GN-y sprzedawano po 3 zeta (chociażby monety z serii herby województw). Możliwe, że nie wszystkie oddziały stosowały taką praktykę. Obecnie jednak zaniechali tego procederu.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp: sprzedam 2 złotówki pilne 13 lat, 1 miesiąc temu #23141

    udało się sprzedać...
    więc już nieaktualne..
    pozdrawiam
  • Strona:
  • 1
Przeglądasz:
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.29 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information