Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
Przeglądasz:
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Replika Rybak 5 zł 1958.

    • Offline
    • Oklaski: 0

    Replika Rybak 5 zł 1958. 14 lat, 5 miesięcy temu #13460

    Co myślicie o tej monecie? Warto się nią zainteresować?? Nakład moim zdaniem jest zachęcający 2000 sztuk, a gdzieś natknąłem się na info że początkowo miało ich być tylko 1000 sztuk ( chodzi o srebro).


    link do monety;

    www.wmcn.pl/index.php?option=com_content...ualnoci&Itemid=1
    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    O:Replika Rybak 5 zł 1958. 14 lat, 5 miesięcy temu #13464

    kolejna blaszka chca zarobic i wszystko.
    lepiej dolozyc i kupic orginal w pieknym stanie sfatysfakcja gwarantowana.
    nie powiem ladne to to jest z pewnoscia kusi ja bym jednak tego nie kupila orginalu nic nie zastapi chodzby diametami bylo wysadzane.
    mogli to zrobic na 10 zl historia zlotego
    • Shiver
    • Shiver

    O:Replika Rybak 5 zł 1958. 14 lat, 5 miesięcy temu #13469

    Zdecydowanie opłacalniejsza byłaby inwestycja w mennicze oryginały.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    O:Replika Rybak 5 zł 1958. 14 lat, 5 miesięcy temu #13474

    Zgadzam się w 100 % , że nic nie zastąpi oryginału, nawet najlepsza kopia ;-) Lecz trudno już "dorwać" taka monetę w menniczym stanie, a jeśli się już taka znajdzie to raczej nie będzie mnie na nią stać ;( Dlatego zainteresowała mnie replika.


    1958 (b.z.) III 400 II 800 I 2000

    pozdrawiam
    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    O:Replika Rybak 5 zł 1958. 14 lat, 5 miesięcy temu #13477

    mozesz mi wierzyc lub nie ja kupilam monete warta w II stanie 3500 zl za 50 euro wiec wszystko jest mozliwe.
    w numizmatyce nie chodzi oto by bylo latwo a wrecz przeciwnie
    jasne za orginal trzeba troche kasy wylozyc ale poczucie sfatysfakcji tez jest o wiele wieksze niz z kopi w nakladzie atronomicznym 2000 szt. maksymalnie 500 szt. to jeszcze jakos by zachecalo do kupna ale to jest tylko moja opinia.
    z pewnoscia jest to ladne srebro to nie aluminium ale kopia to tez nie orginal pytales co myslimy wiec takie jest moje zdanie poczekaj na wiecej opini a zdecydujesz i tak sam
    pozdrawiam.
    • Offline
    • Oklaski: 1

    O:Replika Rybak 5 zł 1958. 14 lat, 5 miesięcy temu #13480

    jak to mowia w " numizmatyce o gustach sie nie mowi" - jezeli ta moneta ci sie podoba kupuj!!!!! nie patrz tez na monety tylko jako inwestycje , bo mozesz sie rozczarowac.
    Nie wiem jakie monety zbierasz ale jezeli nie stac cie na stan 1 zastanow sie nad stanem 3 lub 4 .Zgadzam sie z kolegami ze nie ma to jak orginal!!!!!
    Posluchaj co mowi Valkiria - numizmatyka to czekanie na okazje !!!!!
    • worldcoinsauction
    • worldcoinsauction

    O:Replika Rybak 5 zł 1958. 14 lat, 5 miesięcy temu #13482

    nic dodac nic ujac orginalu nic nie zastapi
    5zl 1958 w menniczym stanie jest rzadkoscia i jest drogi ale w stanie II , III+ nie jest niczym nadzwyczajnym i mozna kupic naprawde ladna monete za stosunkowo niewielkie pieniadze wiec kupowanie kopi akurat tej monety mija sie z celem.
  • Strona:
  • 1
Przeglądasz:
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.17 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information