Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
Przeglądasz:
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Co z tym inwestowaniem?

    • Offline
    • Oklaski: 119
    Nemo est mortalium, qui sapiat omnibus horis
    TPZN nr 46
    forum.tpzn.pl/index.php

    Odp: Co z tym inwestowaniem? 12 lat, 4 miesięcy temu #25448

    Tak moje ulubione to: Jak coś ma się spierdzielić to na pewno się spierdzieli :)
    • Offline
    • Oklaski: 107
    Pozdrawiam,
    Lynx

    Odp: Co z tym inwestowaniem? 12 lat, 4 miesięcy temu #25450

    Jakbyś wiedział, moje też;))
    • Offline
    • Oklaski: 2

    Odp: Co z tym inwestowaniem? 12 lat, 4 miesięcy temu #25454

    Valkiria napisał:
    O czym jest ta "debata" mechanizmach rzadzacych swiatem czy moralnosci ?


    O czymkolwiek, niech forum żyje! :D
    • Offline
    • Oklaski: 107
    Pozdrawiam,
    Lynx

    Odp: Co z tym inwestowaniem? 12 lat, 4 miesięcy temu #25456

    Black, co do życia forum zgoda, ale... jednak porządek musi być. Trochę poszaleliśmy, ale zapewne ten kto złożył ten wątek nie na to liczył.

    Wracając do inwestowania, to kolejny raz powtórzę: nie ma złotej recepty! Sytuacja na świecie na tyle skomplikowała się, że to co wydawać by się mogło logicznym rozwiązaniem, często nim nie jest. W długim terminie inwestowanie w złoto i srebro powinno przynajmniej ZABEZPIECZYĆ włożoną kasę. Natomiast na spekulację wybrałby zupełnie coś innego...
    • Offline
    • Oklaski: 2

    Odp: Co z tym inwestowaniem? 12 lat, 4 miesięcy temu #25459

    Skupiliśmy się na złocie i srebrze, ale w sumie przecież my jesteśmy numizmatykami. :) Kolega pytał też o inwestowanie w monety. Np. II RP, itp.
    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    Odp: Co z tym inwestowaniem? 12 lat, 4 miesięcy temu #25460

    Zaczac nalezaloby od tego jakim kapitalem poczatkowym dysponujemy
    oraz na jak dlugo zamierzamy zamrozic swoje pieniadze?

    Jak mozna gdybac nie posiadajac minimum informacji ????????????????
    • Offline
    • Oklaski: 2

    Odp: Co z tym inwestowaniem? 12 lat, 4 miesięcy temu #25461

    Wydaje mi się, że autorowi chodziło bardziej o takie gdybanie - co może pójść w górę w przyszłym roku, o może cieszyć się większym, a co mniejszym powodzeniem, itp.
    • Offline
    • Oklaski: 107
    Pozdrawiam,
    Lynx

    Odp: Co z tym inwestowaniem? 12 lat, 4 miesięcy temu #25462

    Valkiria ma oczywiście rację. Trudno mówić o inwestowaniu nie znając horyzontu czasowego czy wielkości kapitału i jeszcze... o akceptowalnym poziomie ryzyka z tym związanym.
    Kolekcjonerstwo jako inwestycja na pewno nie jest inwestycją krótkoterminową, a w dodatku wymaga niezbędnej w tym względzie wiedzy, bo bez tego... nie ma szans. Black jak ktoś liczy na spekulowanie, to życzę powodzenia. To nie rok 2006-07, gdzie kupując lustrzanki od razu wiedzieliśmy, że będzie przebitka. To nie wymagało nawet minimum wiedzy numizmatycznej. I jeszcze jedno, jak ktoś dysponowałby wiedzą, to miałby w tym względzie już jakieś swoje zdanie.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp: Co z tym inwestowaniem? 9 lat temu #29704

    Odświeżę trochę temat bo właśnie nie wiem czy teraz opłaca się takie alternatywne inwestowanie? zobacz tu ceny złota sprzyjają czy raczej nie?
    • IgorNowak
    • IgorNowak

    Odp: Co z tym inwestowaniem? 8 lat, 10 miesięcy temu #29750

    Też zastanawiam się nad tym w co warto inwestować i szczerze nie mam pojęcia.... to moje początki, ale mam nadzieję, że z czasem zdobędę potrzebną wiedzę.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp: Co z tym inwestowaniem? 8 lat, 7 miesięcy temu #29756

    Żeby zdobyć odpowiednią wiedzę faktycznie potrzeba trochę czasu i chęci ale wszystko jest do zrealizowania. Moim zdaniem inwestowanie w dzisiejszych czasach to podstawa. Chodzi głównie o to, że tak naprawdę przyszłość większości z nas (mówię tutaj o przeciętnym Kowalskim) jest niepewna. Ja osobiście ponad rok temu zacząłem inwestować w złoto, głównie w monety. Od pewnego momentu swojego życia nie ufam bankom i obiecałem sobie, że już nigdy więcej nie będę lokował swoich życiowych oszczędności w tym miejscu. Mam świadomość, że inwestycja w kruszce to lokata długoterminowa ale w moim przypadku chodzi przede wszystkim o jakieś zabezpieczenie na przyszłości, więc wydaje mi się, że takie rozwiązanie jest zrozumiałe. A jeżeli poszukujecie miejsca, w którym moglibyście poszukać czegoś w dobrych pieniądzach to można odwiedzić otozloto.pl, o którym robi się coraz głośniej. Pozdrawiam.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp: Co z tym inwestowaniem? 8 lat, 5 miesięcy temu #29760

    Może jednak warto zainwestować w taki droższy okaz jak np. tutaj - kruggerand? ktoś się zdecydował?
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Przeglądasz:
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.28 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information