Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
Przeglądasz:
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: GN w MS 65

    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:GN w MS 65 15 lat, 9 miesięcy temu #5983

    dzesio4 napisał:
    MirM napisał:
    Co sądzicie o takiej kolekcji
    allegro.pl/item386810723_1995_2008_kompl..._grading_u_ms67.html

    Na allegro można kupic zestaw 1995-2008 za około 3000zł a tu 20.000zł
    W skład wchodzi 146 monet x cena gradingu około 25zł = 3650zł + cena monet 3000zł daje to 6650zł a więc 3/4 tego zestawu to ... ? Wartośc kolekcjonerska ?


    Tylko kupując zestaw za 3000 nie masz żadnej pewności że dostaniesz notę MS65 a może się okazać że będzie nota MS60 i sprzedasz taniej niż przed Gradingiem a za Grading będzie trzeba zapłacić.


    Mam świadomośc że może nie będą to 1 stany ale skoro moneta jest prosto z woreczka i nie otrzyma wysokiej noty no to skąd sie biorą te noty ? GCN ... ?
  • Odp:GN w MS 65 15 lat, 9 miesięcy temu #5997

    To, ze moenta jest wyjęta prosto z worka nie ejst jeszcze gwarantem tego, ze jej nota bedzie bardzo wysoka. To są zwykłe monety obiegowe, parciaki w które sa pakowane w skarbcu pzrerzucane sa jak worki ziemniaków i tzreba miec naprawde trochę szczescia, zęby wyłowic naprawde dobry okaz. Ja często jak otwierałem woreczki mennicze to okazywało się, ze w środku jest wiele okazów, które miały tyle rys, jakby ktos nimi dosłowanie rzucam o ścianę.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:GN w MS 65 15 lat, 9 miesięcy temu #6002

    No fakt troszkę trzeba sie naszukac ale to można zrobic samemu
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:GN w MS 65 15 lat, 9 miesięcy temu #6042

    Nie zeby sie czepiał ale :
    1. Czemu kupować cos PR70 lustrzanke ? nie mozemy zabrac lupki popatrzec jest ok kupujemy? ale mniejsza stym ja sie nie znam na lustrzankach :)
    2. Czemu mamy kupowac akurat blaszki w gradingu i to nam daje jakaś gwarancje? Juz nie mowie o GCN ponieważ ta firma to jest pomyłka. \"Kupując monetę ogradowaną mamy pewność stanu menniczego, tak samo jak gdybyśmy ją wyciągnęli z woreczka i włożyli do kapsla bądź holdera.\" nie do konca tak jest.
  • Odp:GN w MS 65 15 lat, 9 miesięcy temu #6046

    ............dlatego ja nie kupuję monet w pudełkach.

    Lustrzanek i GNów dlatego, ze jakoś nie pasują.
    A starych obiegówek dlatego, zę to głupota pakowac w trumienki monety obiegowe, które można zapakowac w holderek i będzie pięknie.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Przeglądasz:
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.19 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information