Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
Przeglądasz:
  • Strona:
  • 1

TEMAT: PUCHACZ - wzrost ceny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    • Offline
    • Oklaski: 0

    PUCHACZ - wzrost ceny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 16 lat, 3 miesięcy temu #539

    teraz cena tej monety i innych zwierzątek pójdzie w górę szybciej niż przewidują notowania giełdowe, nie zdziwcie się jak w ciągu miesiąca, dwóch puchacz na allegro będzie stał za 1000 pln-ów lub więcej, bo śmiało można powiedzieć że nakład był malutki w porównaniu z skołem<br><br>Edytowany przez: master, w: 2008/01/17 10:57
  • Odp:PUCHACZ - wzrost ceny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 16 lat, 3 miesięcy temu #540

    Jesli cena sokoła utrzyma se przez dłuższy czas na tym poziomie co obecnie to wzrost cen pozostałych zwierzaów jest nieunikniony.
    • warszawa_24
    • warszawa_24

    Odp:PUCHACZ - wzrost ceny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 16 lat, 3 miesięcy temu #542

    ok.Jak tak wrzosną to ktore lepiej kupic:
    -Foka Szara
    -Świstak
    -Morświn
    Proszę o rade i bardzoo szybko odp.
    Pozdrwawiam warszawa24.
    (sokoła też mam z allegro)
    • warszawa_24
    • warszawa_24

    Odp:PUCHACZ - wzrost ceny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 16 lat, 3 miesięcy temu #543

    Zapomialem o puchaczu.
    Ktora wybrac?
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:PUCHACZ - wzrost ceny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 16 lat, 3 miesięcy temu #544

    każdy zwierzak wzrośnie, bo przy nakładzie sokoła to już są b.malutkie emisje poprzednich monet i ja jakbym miał inwestować kasę to we wszyskie zwierzaki
    • warszawa_24
    • warszawa_24

    Odp:PUCHACZ - wzrost ceny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 16 lat, 3 miesięcy temu #549

    ok,juz nieaktualne moje pytanie.Zakupilem morswina.
    • Offline
    • Oklaski: -6

    Odp:PUCHACZ - wzrost ceny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 15 lat, 6 miesięcy temu #7691

    Mam pytanie ostatnio zacząłem inwestować w zwierzaki w związku z tym czy moneta Morswin i Sokol jedna od drugiej ma grubszy kapsel? Pytam bo Moj Morswin ma znacznie grubszy i mi dowiem sie czy ktoras z monet byla przekladana
  • Odp:PUCHACZ - wzrost ceny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 15 lat, 6 miesięcy temu #7695

    nawiązując do kapsla, któraś z monet mogla być przekłądana, na rynku sa kapsle polskiej produkcji, które nijak się mają do tych w któe pakowane sa monety w NBP, Niedojrze że są grubsze to jeszcze różnica między rantami wynosi ok 2-3 mm.

    Nawiązują w kilku zdaniach co do wzrostu cen zwierzakó, zapewne wiele osób się zawiodło. Niekórzy liczyli, że po emisji katalogu cena będzie rosła w mgnieniu oka. Tak się jednak nie stało, nie wiem czy stety czy niestety, ale jedno jest pewne dzieki temu numizmatyka wróci może do normalności, gdzie na pierwszym miejscu jest kolekcjonowanie a potem inwestycja.

    Wartośc kolekcji powinna rosnąc, oczywisćie ale ewolucyjnie a nie rewolucyjnie.
  • Strona:
  • 1
Przeglądasz:
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.19 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information