Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
Przeglądasz:
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Rozsądna lokata???

    • rewis
    • rewis

    Odp:Rozsądna lokata??? 15 lat, 10 miesięcy temu #5752

    Piotr_k84 napisał:
    Ja kolekcji napewno państwu nie oddam, już wolałbym sieniężyc i pieniądze pzreznaczyc na jakiś cel. Także pozostaje mi tylko kolekcję pzrekazac kolejnemu pokoleniu w przyszłości, no chyba ze sytuacja mnie zmusi do sprzedaży.


    Piotr myślimy tak samo, dodałbym że w pewnym sensie jest to jakiś nasz ślad jaki zostawimy po sobie innym.
  • Odp:Rozsądna lokata??? 15 lat, 10 miesięcy temu #5766

    Jak byłem młodszy to tez byłem idealista wierzacym, ze swiat jest piekny i państwo otacza mnie pieką, niestety nie jest tak różowo. Nasz kraj intersują tylko nasze podatki, ale to rozmowa już nie w tym wątku.

    Oczywiście tak jak Bartek pisał, \"lokowanie\" pieniędzy w bardzo drogie stare numizmaty jest o tyle ryzykowne, że w przypadku kiedy jak to było np ze złota guldenówką ich cena moze znacznie spaśc.


    ps. Patriota mecze też tzreba oglądac, zeb miec pojęcie na co i jak obstawiac w bukmachera.........:):):)
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:Rozsądna lokata??? 15 lat, 10 miesięcy temu #5772

    25 guldenów to nie jest stara moneta. A raczej sie nie odkryje skrzyni z talarami SAPa czy Dukatami ZIIIW i cena drastycznie nie spadnie.
  • Odp:Rozsądna lokata??? 15 lat, 10 miesięcy temu #5778

    Masz rację, ale niewiadomo co ziemia jeszcze kryje, moze jakas skrzynia SAP.:)
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:Rozsądna lokata??? 15 lat, 10 miesięcy temu #5780

    A może skrzynia dukatów łokietka? :)
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:Rozsądna lokata??? 15 lat, 10 miesięcy temu #5783

    Chciał bym naprawde chciałbym
  • Odp:Rozsądna lokata??? 15 lat, 10 miesięcy temu #5786

    bartek napisał:
    A może skrzynia dukatów łokietka? :)


    Mówisz i masz.......dziś zadzwonił do mnie znajomy z pracy z pytaniem jak i gdzie sprzedac meteoryt o średnicy 30 cm......w tym kraju wszystko jest możliwe:).
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:Rozsądna lokata??? 15 lat, 10 miesięcy temu #5788

  • Odp:Rozsądna lokata??? 15 lat, 10 miesięcy temu #5789

    Jutro uruchomie kilka kontaktów i zobaczymy jaka prowizja będzie za pośrednictwo:):), ale oki o tym to pogadamy na skypie.......:):):)
  • Strona:
  • 1
  • 2
Przeglądasz:
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.18 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information