Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
Przeglądasz:
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Wasze typ inwestycyjne

  • Wasze typ inwestycyjne 15 lat, 7 miesięcy temu #6582

    W dziale inwestycyjnym, nie tylko na nszym forjm coraz większy ruch. Po długiej stabilizacji cen monet, wiele z nich zaczyna powoli piąć się po drabinie cenowej. Jedne samoczynie, innym zaś \"pomagają\" inwestorzy.

    Każdy to interesuje się monetami, a przde wszystkim gałęzią inwestycyjną ma swoje typy, które mogą w nidelugim czasi zyskac na wartości.

    Jakie sa więc wasze propozycje i typy na monetę wartą zainteresowania inwestorów?

    Ja postawiłbym m.in na 20zł KOściół w Haczowie. Przemawia za tym zarówno aspekt wizualny jak i \"parametry techniczne\".

    Dodatek w postaci druku rastrowego sprawia, że moneta jest widoczna wśród innych.

    z ok 200 zł w styczniu, spadła do ok 100zł w lipcu, aby po krotkiej stabilizacji cena wzrosła o kilka złotych. Obecnie większośc aukcji kończy sie powyżej 115-120zł. Jak będzie dalej, czy cena wroci na poziom 200zł, czy długi czas będzie osyowac w granicac 120zł??? Zdecyduje o tym prawo podaży i popytu.

    A jakie są wasze typy??? Podzielci się z nami swoją opinią, najlepeij z uzasadnieneim.
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:Wasze typ inwestycyjne 15 lat, 7 miesięcy temu #6583

    A wg mnie teraz zainwestowanie paru groszy w lustrzanki emitowane przed 2007 dla każdej się opłaci - ceny się zatrzymały i lada chwila wystrzela w górę.

    Moje typy inwestycyjne:
    1. Puchacz - obecnie około 250 zł
    2. Szlak bursztynowy - 1 800 zł
    3. Senat - 230 zł
    4. Zamek w Malborku - 260 zł
    5. Żółw - 440 zł
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:Wasze typ inwestycyjne 15 lat, 7 miesięcy temu #6688

    bartek napisał:
    A wg mnie teraz zainwestowanie paru groszy w lustrzanki emitowane przed 2007 dla każdej się opłaci - ceny się zatrzymały i lada chwila wystrzela w górę.

    Moje typy inwestycyjne:
    1. Puchacz - obecnie około 250 zł
    2. Szlak bursztynowy - 1 800 zł
    3. Senat - 230 zł
    4. Zamek w Malborku - 260 zł
    5. Żółw - 440 zł


    Koniec wakacji więc już pomału strzelają w górę
  • Odp:Wasze typ inwestycyjne 15 lat, 7 miesięcy temu #6709

    No i ktos ktoś kto jeszcze 2 tygodnie temu zakupił niektóre sreberka dzis juz moze zacyznac się cieszyć:). Przez 10 dni nie obserwowałem cen monet na aukcji i widac duże zmiany, na korzyśc inwestorów.
    np senat juz dochodzi do 270zł, co daje średni wzrost o 50zł w ciągu 2 tygodni.

    Resztę opiszę w dzisiejszym artykule.
  • Strona:
  • 1
Przeglądasz:
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.28 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information