Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
Przeglądasz:
  • Strona:
  • 1

TEMAT: 20zł Torun i Haczów

  • 20zł Torun i Haczów 15 lat, 7 miesięcy temu #6788

    Kolega \"litw\" przyjął szturm na 20zł Średniowieczne Miasto w Toruniu:

    Tu 8 sztuk: allegro.pl/item425021958_torun.html

    TU zaś 5: allegro.pl/item422979552_likwidacja_kolekcji_torun.html
    • rambix
    • rambix

    Odp:20zł Torun i Haczów 15 lat, 7 miesięcy temu #6832

    sam tez kupiłem toruń za 115 i haczew za 113 (z przesyłką) i żłuje że nie kupiłem więcj sztuk, czy myslicie że za 130 z 2 zl i folderem warto jeszcze kuoić?
    Ile mogą być warte pod kiniec roku?
  • Odp:20zł Torun i Haczów 15 lat, 7 miesięcy temu #6854

    Ja uważam,z ę za 130 warto. Widać, zwiększajaće się zainteresowanie inwestorow srebrekami IIIRP. Jaka cena będzie pod koneic roku trudno powiedzieć, ale stracić nie powinieneś.
    • Offline
    • Oklaski: -1

    Odp:20zł Torun i Haczów 15 lat, 6 miesięcy temu #7441

    Piotr_k84 napisał:
    Ja uważam,z ę za 130 warto. Widać, zwiększajaće się zainteresowanie inwestorow srebrekami IIIRP. Jaka cena będzie pod koneic roku trudno powiedzieć, ale stracić nie powinieneś.



    Toruń stabilna monetka:)
    Powoli, powoli.
    W dodatku piękna moneta, tak jak Haczów.
  • Odp:20zł Torun i Haczów 15 lat, 6 miesięcy temu #7442

    Ja także uważam je za piękne monetki, uważam je za o wiele lepszą inwestycję w danje chwili niz np zwierzaki.

    Za cenę jednego zwierzaka mamy 3 Haczowy - zysk zreczywisty ze wszystkich 3 sztuk może być większy aniżeli z jednego zwierzaka.

    Zastanawia mnie czym kierował się twórca katalogu dajć 170 za Toruń i 150 za Haczów kiedy sokoła wycenił na 220zł. Coś mi się wydaje, że autor po prostu było to drogą losową wybieranie cen.<br><br>Edytowany przez: piotr_k84, w: 2008/10/07 11:15
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:20zł Torun i Haczów 15 lat, 6 miesięcy temu #7445

    Jak myślicie, tak orientacyjnie, cena tych dwóch monet przewyższy w tym roku cenę katalogową, czy raczej nie? Ja również uważam te monetki za piękne i warte do inwestycji. Wydaje mi się że ich cena w tym roku będzie wyższa niż ta w Śfiszerze. Jakie są wasze opinie?

    Pozdrawaiam Figlar007.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:20zł Torun i Haczów 15 lat, 6 miesięcy temu #7477

    Moim zdaniem te monety w tym roku nie podrożeją więcej jak 5%, ale jak bym miał ich kilka kartonów to pewnie bym napisał że spokojne 100% pójdą w górę :P
  • Odp:20zł Torun i Haczów 15 lat, 6 miesięcy temu #7479

    Nie to nei chodzi o to, ze ktoś ma kartony. Ja np nie mam ani Haczowa ani Torunia (poza pojedynczymi sztukami w kolekcji). Ale uważam, te monety pomimo tego za jedne z bardzije perspektywicznych dla inwestorów.
    • Offline
    • Oklaski: 2

    Odp:20zł Torun i Haczów 15 lat, 2 miesięcy temu #9474

    I Haczów dobił dna:/
    Pojedyncje monety sprzedają się po 95 zł
    a w gradindu PR 70 na kt są po 109 zł

    Ech nawet tak piękne okazy tak tanio są.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:20zł Torun i Haczów 15 lat, 2 miesięcy temu #9477

    Dokładnie riko_2, a jak ładna była piana wokół tej monety. Niektórzy zarobili niektórzy stracili. Jednak cały rocznik 2006 jest ''wyklęty''z powodu większych nakładów, niż w 2007, a szkoda w roczniku jest kilka ładnych monet dla wszystkie 20 są ładna a zwłaszcza Świstak
  • Strona:
  • 1
Przeglądasz:
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.20 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information