Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
Przeglądasz:
  • Strona:
  • 1

TEMAT: 15-lecie Senatu

  • 15-lecie Senatu 15 lat, 7 miesięcy temu #6888

    Myślę, że o bardziej popularnych monetach, interesujących inwestorów warto napisac osobno.

    Dzisiejsze aukcje senatu zakończyły się na poziomie 243-250zł. Z 270zł to spadek żaden, ale jednak. A moze ktoś po prostu zapomniał o aukcjach i na film poszedł:)
    • Offline
    • Oklaski: -1

    Odp:15-lecie Senatu 15 lat, 7 miesięcy temu #6890

    Dziwnie Senat się zachowuje. Nadal brakuje mu jakiegoś inwestora który by wpakował kilka ładnych tysięcy. Albo grupy kolekcjonerów dla których cena nie gra roli.
    (marzenia);)
  • Odp:15-lecie Senatu 15 lat, 7 miesięcy temu #6928

    Pomyślałem, że warto stworzyć dziął, gdzie regularnie raz w tygodniu będa ukazywały się komentarze dotyczące cen monet, podobnie jak komentarze do cen złota ( np na emonety.pl). Ale to jeszcze trochę:)

    Ceny 20zł 15-lecie Senatu w osttanich dniach trochę przychamowały. Jeszcze tydzień temu, kiedy praktycznie żądna licytacja nie kończyła się ponizej 270zł, wydawało się że ceny niczym po równi pochyłej pójdą w górę. W ostnią sobotę i niedzielę bez większych problemów w licytacji można było zakupić mnety po 240-250zł. Podobnie zachowywały się ceny innych monet np. 20zł Kościół w Haczowie.

    Od poniedziałku począwszy zauważyć można, że ceny jakoby wracały do poziomu 270-280 zł, zwłaszcza w licytacjach \"super sprzedawców\". Monety wystawiane przez pocżatkujących allegrowiczów nadal można zakupić ok 250zł, lecz to normalna kolej rzeczy, że najpierw trzeba wyrobić sobie markę na allegro, żeby potem kolejne monety sprzedawać z należytym zyskiem. ...Czego życzę wszystkim sprzedającym.

    Czy senat ponownie znalazł się w trendzie wzrostowym? Sądzę, że tak, ale nauczeni bańką spekulacyjną zsprzed pół roku inwestorzy ostrożniej będą kupować monety, dywersifikując portefl na kilka typów monet.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:15-lecie Senatu 15 lat, 7 miesięcy temu #6945

    moneta ładna, z bajerem, ma już pare lat więc wzrosty raczej pewne, oczywiście dla osób które kupiły w \"normalnej\" cenie ;)
  • Odp:15-lecie Senatu 15 lat, 7 miesięcy temu #7141

    • andrzejj
    • andrzejj

    Odp:15-lecie Senatu 15 lat, 7 miesięcy temu #7144

    ale chyba jeden taki wybryk , są poniżej 280 zł i nikt nie chce ich zakupić , a to piękna moneta 20 zł
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:15-lecie Senatu 15 lat, 7 miesięcy temu #7191

    u mnie ponad 300 ale w PR70 po 1 dniu od wystawienia:
    www.allegro.pl/item441560153_20zl_15_lec...4r_pr70_grading.html
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:15-lecie Senatu 15 lat, 7 miesięcy temu #7197

    ja kupiłem kilka sztuk senatu i będę jeszcze ściągał monety z rynku poczekam tylko na informacje W Fischer 2009 :)
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:15-lecie Senatu 15 lat, 7 miesięcy temu #7198

    myśle że po wyjściu katalogu bedzie ogólna panika i bdzie raczej za puźno na rozsądne zakupy ;D
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:15-lecie Senatu 15 lat, 7 miesięcy temu #7207

    No masz po części rację ale to zalezy od tego jak szybko od pojawianie się katalogu zrobie zakupy - oczywiście myślę o Kup Teraz oraz sklepach interenetowych
  • Odp:15-lecie Senatu 15 lat, 7 miesięcy temu #7226

    W cenach senatu widać minimalną korektę, aukcje kończą się na poziomie ok 240zł, więc masz Bartek jeszcze szanse na korzystny zakup.
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:15-lecie Senatu 15 lat, 7 miesięcy temu #7338

    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:15-lecie Senatu 15 lat, 7 miesięcy temu #7351

    a nie orientujecie się kiedy zostanie wydany katalog Fischer 2009 dla monet i banknotów ?
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:15-lecie Senatu 15 lat, 7 miesięcy temu #7352

    O ile mnie pamięć nie myli to podobno 7 października.
  • Odp:15-lecie Senatu 15 lat, 5 miesięcy temu #7923

    Przeglądam tak aukcje nie tylko srebrnego senatu ale i innych sreberek. Ceny coraz bardzije oddalają się od cen z tegorocznych katalogów, lecz nie ponad tę wartośc, lecz coraz bardzije pikują w dół.

    Jakie są wasze przewidywania na dalsze meisiaće???
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:15-lecie Senatu 15 lat, 5 miesięcy temu #7941

    Ludzie boją się wydawać pieniądze bo wszędzie mówią o kryzysie. Ja uważam, że to jest najlepszy czas na kupowanie monet akcji itp.

    Będzie rosło w grudniu - taka jest moja prognoza.
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:15-lecie Senatu 15 lat, 5 miesięcy temu #7953

    Nie tylko sreberka spadaja w dół ale także starsze monety na allegro i giełdach.
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:15-lecie Senatu 15 lat, 5 miesięcy temu #7954

    Przykłady tanich aukcji : www.allegro.pl/item466753176_10_zl_pilsudski_1935_ms_60.html
    www.allegro.pl/item463993843_1_gr_1923_r_ms_63_bcm_okazja.html
    www.allegro.pl/item465759274_ii_rp_20_zl...hrobry_gcn_ms64.html godne kupienia przepakowania moneta według mnie niedoceniona. ładny świerzy stempel niedawno 1800zł chodziło.<br><br>Edytowany przez: patriota, w: 2008/10/31 21:32
  • Odp:15-lecie Senatu 15 lat, 5 miesięcy temu #8335

    porównując ceny z osttanich kilkunastu dni widac dosc wyraźny spadek ceny 20 zł Senat. Cena spadła poniżej 200 zł, lub waha się w tych granicach. Spadki posoatłych 20zł są o wiele mniejsze lub nie ma ich wogóle. Dziwne trochę że tylko ta moneta tak spadła na cenie, wydawać by się mogło, zę to machina z kołami zębatymi; spadek ceny jednej monety pociaga za sobą spadki pozostałych. A może po osiągnięciu dolnej granicy cenowej \&quot;Senat\&quot; wybije się w górę. Jak sądzicie?

    ps. chyba sie pospieszyłem ze swoiimi wizjami, na jednej z aukcji zeszło hurtem 48 sztuk senatu po 210 zł

    www.allegro.pl/item480184076_senat_20_zl...;<br>Edytowany przez: piotr_k84, w: 2008/11/22 10:56
  • Strona:
  • 1
Przeglądasz:
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.27 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information