Numisbalt E-Live Auction Nr. 28
W dniach 30.06-02.07.2023 roku (piątek-niedziela) odbędzie się Numisbalt E-Live Auction Nr. 28, która składać się będzie z trzech sesji. Początek wszystkich sesji o godz. 13.00. Licytacja na żywo w tej aukcji odbywać się będzie w zewnętrznym serwisie. Aby brać w niej udział należy ustawić limity w https://onebid.pl/pl/auction/-/5293
na wybrane pozycje. Zostaną one przesłane do organizatora aukcji.
Numisbalt opublikował katalog aukcyjny online pozycji, które znajdą się na najbliższej aukcji. Ilość pozycji: 2349. Pełna prezentacja oferty aukcji, opisy pozycji i szczegółowe zdjęcia dostępne są TUTAJ.
Autor: Józef Smurawa / Źródło: Numisbalt - OneBid






W dniu 25-27.09.2023 roku (poniedziałek-środa) odbędzie się
Narodowy Bank Polski w dniu dzisiejszym (25 czerwca 2024 r.) wprowadza do obiegu
W dniach 16-19 września 2024 roku (poniedziałek-czwartek) odbędzie się
W dniu 24 stycznia 2025 roku (piątek) odbędzie się
W dniu 14 czerwca 2022 roku (wtorek) odbędzie się
W dniu 21 maja 2023 roku (niedziela) odbędzie się
Na stronie internetowej gdańskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Numizmatycznego dostępny jest kolejny numer Gdańskich Zeszytów Numizmatycznych (nr 171/2023, lipiec-wrzesień 2023). Znajdziemy w nim artykuły: „Gdański medal z Janem Heweliuszem Barbary Lis-Romańczuk” i „Jānis Strupulis – medale astronomiczne” - autorstwa Adama Kuźnickiego; „Autorskie Mosty Ostrowa Lednickiego na denarach Mieszka II?” - autorstwa Piotra Szykownego oraz „Metalowe krążki z napisem „Próba” i inne nieznane informacje” - autorstwa Jacka Strzałkowskiego. Numer 171 GZN tradycyjnie zawiera również wiele informacji z Oddziału Gdańskiego PTN oraz komunikatów.
W dniu 22 lipca 2023 roku (sobota) odbędzie się
W dniu 29 września 2023 roku (piątek) odbędzie się
W dniu 8 marca 2025 roku (sobota) odbędzie się