Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Beznadziejne zmiany allegro.

    • Offline
    • Oklaski: 2

    Beznadziejne zmiany allegro. 15 lat temu #10653

    Widzieliście zmiany allegro??

    Niby te zmiany mają poprawiać estetykę i użytkowanie.

    Jakoś mi się nie podobają. A wam?
    • Offline
    • Oklaski: 6

    O:Beznadziejne zmiany allegro. 15 lat temu #10654

    jesli chodzi o zmiane dotyczącą płatności za towar to jak dla mnie wygląda to bardziej bezpiecznie, ale zakładka Moje Allegro to troche labirynt...czsami minie kilka minut zanim cos odnajde, ale trudno trzeba bedzie sie przyzwyczaić :)
    • Eothain
    • Eothain

    O:Beznadziejne zmiany allegro. 15 lat temu #10658

    Trzeba będzie się albo przyzwyczaić, albo kliknąć na Stare Moje Allegro ;)
    • Offline
    • Oklaski: 9

    O:Beznadziejne zmiany allegro. 15 lat temu #10660

    no nie zauwazylem, dzieki za porade stare bylo dobre a nowe jest wrogiem starego (jak dla mnie, w tym przypadku) jedyna zaleta to dodana zakladka kategorie...
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    O:Beznadziejne zmiany allegro. 15 lat temu #10662

    Moim zdaniem nie ma co panikować ze zmanami allegro z doświadczenia z designem wiem, że każda zmiana rodzi bunt (prawo Taylora).

    Czy nowa strona IKM Wam się nie podoba?
    • Offline
    • Oklaski: 2

    O:Beznadziejne zmiany allegro. 15 lat temu #10665

    Może coś prawdy w tym jest :)

    Narazie na allegro trudno się odnależć ...ale może z czasem jak się przyzwyczaimy to będzie lepiej.

    A co do IKM to osobiście uważam że jest lepiej niż przed zmianami.
    • krzysztof.jarzabek
    • krzysztof.jarzabek

    O:Beznadziejne zmiany allegro. 15 lat temu #10668

    Zauważyłem jedną rzecz - nowy layout Allegro jest wynikiem m.in. coraz większego odsetka użytkowników z monitorami panoramicznymi. Mnie to nie pasi (mam zwykły), ponieważ wszystko jest teraz "ściśnięte", ale kijem Wisły nie zawrócę.
    Cieszy mnie natomiast, że chcą cały czas rozwijać i usprawniać system, nawet jeśli są to zmiany czysto graficzne. System transakcyjny ma przede wszystkim nie przeszkadzać, a jak pomaga, to dobrze. Jak napisał Eothain - do nowego trzeba się po prostu przyzwyczaić. Im szybciej, tym lepiej (więc nie skorzystałem z funkcji "Stare Moje Allegro").
    Na zakończenie dodam, że bez zmieniania rzeczy i różnych eksperymentów ciągle byśmy siedzieli w jaskini.

    A co do IKM - pisałem już, że BEZNADZIEJNĄ zmianą jest mieszanie monet z tymi wszystkimi medalikami (żetonami?) wybijanymi przez różne miasta. Klikam na opcję pokaż monety z 2008 roku, a wyskakuje mi kilka monet i cała masa blaszek, które monetami nie są. DNO!

    Pzdr!
    • Offline
    • Oklaski: 9

    O:Beznadziejne zmiany allegro. 15 lat temu #10669

    IKM popieram kolege w 100% zetony lokalne powinny miec oddzielna zakladke... jest ich w ostatnich latach za duzo i robi sie bajzel
    • Offline
    • Oklaski: 119
    Nemo est mortalium, qui sapiat omnibus horis
    TPZN nr 46
    forum.tpzn.pl/index.php

    O:Beznadziejne zmiany allegro. 14 lat, 12 miesięcy temu #10747

    Jak już narzekamy to i ja sobie pozwolę - fakt że żetony zaśmiecają wyszukiwanie, ale jeszcze gorsze jest to, że po zmianach część monet nie wyświetla się w ogóle np. srebrne próby PRL-u.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    O:Beznadziejne zmiany allegro. 14 lat, 12 miesięcy temu #10753

    Według mnie te zmiany wygladu sa niepotrzebne, teraz niektorym ciezko sie połapać o co kaman xD:dry:
    • Offline
    • Oklaski: 0

    O:Beznadziejne zmiany allegro. 14 lat, 12 miesięcy temu #10754

    Moim zdaniem zmiany te są tylko po to aby pokazac że oni w tym allegro cały czas coś robia. Przecież i tak większośc ludzi przełącza na stare allegro.
    • Offline
    • Oklaski: 2

    O:Beznadziejne zmiany allegro. 14 lat, 12 miesięcy temu #10755

    Może coś z tym prawem Taylora prawdy jest.

    Nie zmianiałem ustawień na stare allegro i powoli zaczynam się przyzwyczaiać i nie jest znowóż tak źle :)
    • Eothain
    • Eothain

    O:Beznadziejne zmiany allegro. 14 lat, 11 miesięcy temu #10853

    krzysztof.jarzabek napisał:

    A co do IKM - pisałem już, że BEZNADZIEJNĄ zmianą jest mieszanie monet z tymi wszystkimi medalikami (żetonami?) wybijanymi przez różne miasta. Klikam na opcję pokaż monety z 2008 roku, a wyskakuje mi kilka monet i cała masa blaszek, które monetami nie są.

    Poprawione. Dzięki za opinię
    • Offline
    • Oklaski: 9

    O:Beznadziejne zmiany allegro. 14 lat, 11 miesięcy temu #10856

    zuwazylem juz wczoraj, o niebo lepiej:) czytelnie i przejrzyscie dzieki i pozdrawiam
    • Randal
    • Randal

    Allejaja 14 lat, 11 miesięcy temu Ostatnio zmieniany: przez . #10901

    Jak dla mnie nowe allegro to jakaś totalna porażka. Wygląda jak jakiś setny byle serwis aukcyjny w naprędce zrobionym designem. Ale sobie PiAr wywalili w kosmos. Jakbym nie spojrzał na adres domeny to bym nie uwierzył, że to co widzę to allegro. Nawet się nie mogą zdecydować czy logo maja z dużej czy z małej litery bo na ich stronach są różne wersje.
    allejaja.png
    • krzysztof.jarzabek
    • krzysztof.jarzabek

    O:Beznadziejne zmiany allegro. 14 lat, 11 miesięcy temu #11003



    A co do IKM - pisałem już, że (...)

    Eothain napisał:
    Poprawione. Dzięki za opinię

    To ja dziękuję. Jest dużo lepiej - przede wszystkim bardziej czytelnie. Fajnie, że reagujecie na opinie Waszych użytkowników - tym bardziej, że nie był to tylko mój postulat.
    Sorki za rozgrzebywanie starego posta, ale byłem chory i nie w głowie były mi monety, zmianę zobaczyłem dopiero dziś.
    Co do Allegro: już się przyzwyczaiłem :P
    • Offline
    • Oklaski: 0

    O:Beznadziejne zmiany allegro. 14 lat, 11 miesięcy temu #11034

    Juz niema opcji ,,stare allegro'' :(
    • Offline
    • Oklaski: 0

    O:Beznadziejne zmiany allegro. 14 lat, 11 miesięcy temu #11125

    Wystawilem przedmiot na aukcji jako licytacja , licytacja zakonczyla sie , i niemam tego w zakladce ,,sprzedalem'' tylko dalej mam w ,,sprzedaje'' nienaliczono mi prowizji,jak klikam na napis ,,wystaw komentarz'' obok nicku zwyciezcy mojej licytacji to wyskakuje ze niewygral mojej aukcji. Czy ktos wie o co tu chodzi ? :dry: :dry: :dry:
    • krzysztof.jarzabek
    • krzysztof.jarzabek

    O:Beznadziejne zmiany allegro. 14 lat, 11 miesięcy temu #11134

    1. Licytacje przechodzą po zakładki sprzedane/wygrane po jakimś czasie - od kilku minut do ponad godziny. Trzeba po prostu poczekać.
    2. Przedmiot nie osiągnął ceny minimalnej - wtedy w majestacie prawa umowa kupna-sprzedaży nie została zawarta.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    O:Beznadziejne zmiany allegro. 14 lat, 11 miesięcy temu #11155

    Mialem cos w innym rodzaju ale juz naprawili swoj blad :)
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.30 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information