Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Może wspólny wyjazd?

    • Gregpol
    • Gregpol

    Może wspólny wyjazd? 14 lat, 10 miesięcy temu #11563

    Słuchajcie jest tutaj na forum sporo osób. Może udałoby się zorganizować zlot/spotkanie forumowiczów, których łaczy wspólna pasja. Być może jest tutaj gdzieś taki temat - jeśli tak to przepraszam ale nie znalazłem. Żeby nie było, że każdemu pasuje inny termin to proponuje dość odległy, aby każdy mógł coś wykombinować.

    A więc:
    Data: 28 - 30 sierpień 2009 rok
    Miejsce: Stanica Turystyczna "Rozdzielnia Wiatrów" w Głobikowej
    Cena za nocleg: do niedawna jeszcze 7 złotych od głowy za dobę

    Ja widziałbym to jako luźne spotkanie kolekcjonerów, podczas którego będziemy mogli wymienić poglądy, doświadczenia, zapalić ognisko, pośpiewać i wypić piwko.

    30 sierpnia w niedzielę, kto będzie mógł to mże odwiedzić stadion KS Wisłoka w Dębicy - odbywać się tam będzie zakończenie lata. Zagra De Mono.

    Stanica Rozdzielnia Wiatrów położona jest w bardzo ładnym widoko miejscu. Są szlaki turystyczne i niedaleko jest do najdłuższego tunelu w europie dla pociągu sztabowego. Uściślając jest to bardzo długi bunkier w którym spotkał się Hitler z Mussolinim.

    Obok stanicy jest wieża widokowa. Sam buudynek jest fajnie wyposażony, jest sala kominkowa itp. Naprawdę warto odwiedzić.

    Jeśli są jacyś zainteresowani to bardzo proszę o kontakt do końca lipca gdyż pasuje zarezerwować noclegi.

    Piszcie tutaj a najlepiej na mojego maila: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

    Pozdrawiam
    • Gregpol
    • Gregpol

    O:Może wspólny wyjazd? 14 lat, 10 miesięcy temu #11565

    Aha oczywiście zainteresowanym osobą podam jak dojechać do stanicy. Jeszcze raz zachęcam.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.23 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information