Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Skąd jesteśmy, coś o Sobie, poznajmy się

    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Skąd jesteśmy, coś o Sobie, poznajmy się 15 lat, 5 miesięcy temu #8552

    Cześć!
    Mam na imie Kamil (tak jak się mozna domyślić to nicku) mieszkam i ucze się w Przemyśl monety zbieram jakieś 3 lata (Zbieram grszówki II RP, GNy i od nie dawna boratynki)
    • Modsog
    • Modsog

    Odp:Skąd jesteśmy, coś o Sobie, poznajmy się 15 lat, 2 miesięcy temu Ostatnio zmieniany: przez . #9426

    Witam.
    Na imię mam Sławek, aktualnie kończę 5-letnią mordęgę na Uniwerytecie Medycznym w Katowicach.
    Numizmatyką zainteresowałem się już w podstawówce, zebrałem pokaźną kolekcję monet z PRL-u (było ich wtedy dużo u każdego a ja chodziłem i 'dostawałem' je:), monet ze świata i kolekcję 2zł GN.
    Przez ok 8-10 lat leżały sobie spokojnie w klaserach aż kolega uswiadomił mnie ile tak naprawdę kosztuje mój Zygmunt II Waza z 1996r lub Sum z 1995 :D Postanowiłem uzupełnić braki w mojej kolekcji spowodowane długą bezczynnością.
    Aktualnie zacząłem zbierać kolekcjonerskie z III RP i próby z PRLu. Posiadam też sporo pozycji z czasów okupacji XX w.
    • Gregpol
    • Gregpol

    O:Skąd jesteśmy, coś o Sobie, poznajmy się 14 lat, 10 miesięcy temu #11561

    Witam!
    Grzesiek z Dębicy. Monety zbieram od 15 roku życia czyli już 11 lat. Oczywiście w międzyczasie była przerwa, a impulsem do wznowienia kolekcjonowania było odziedziczenie kolekcji teścia. Tak więc jest tego sporo. Z chęcią nawiążę kontakz z ludźmi z Dębicy jeśli takowi tutaj są. Serdecznie pozdrawiam
    • Offline
    • Oklaski: 1

    O:Skąd jesteśmy, coś o Sobie, poznajmy się 14 lat, 10 miesięcy temu #11571

    witam

    Mam na imię Rafał mam 11 lat i mieszkam w czyżowicach koło wodzisławia śląskiego.Obecnie zbieram monety obiegowe państw (poza polską) (dziadek przywozi mi bo często podróżuje :) )
    i jeszcze obiegówki z PRL II i mam jeszcze 5 GN.Chciałbym zbierać jeszcze starsze monety (gdzieś XV-XVIIIw)

    pozdro dominiatorek
    • Eothain
    • Eothain

    O:Skąd jesteśmy, coś o Sobie, poznajmy się 14 lat, 10 miesięcy temu #11572

    Witamy serdecznie na forum wszystkich nowych użytkowników i zapraszamy do uczestniczenia w wielu ciekawych dyskusjach na forum.
    • Offline
    • Oklaski: -1

    O:Skąd jesteśmy, coś o Sobie, poznajmy się 14 lat, 10 miesięcy temu #11573

    Jestem Marcin, 14 lat, zbieram polskie obiegówki IIRP, PRL, IIIRP i GN-y. Mam też sporo monet kolekcjonerskich i zagranicznych obiegówek
    • Offline
    • Oklaski: 4

    O:Skąd jesteśmy, coś o Sobie, poznajmy się 14 lat, 10 miesięcy temu #11574

    Witam mam na imię Grzegorz, jestem z Konina (woj. WLKP)
    Obecnie mieszkam w Anglii ale pod koniec czerwca wracam do PL na stałe :D PS. wkońcu!! Jako ciekawostke dodam że numizmatyką a dokładnie 2 zł okolicznościowe zacząłem interesować się będąc w Angli i było to około 6 miesięcy temu. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów!
    • Offline
    • Oklaski: 119
    Nemo est mortalium, qui sapiat omnibus horis
    TPZN nr 46
    forum.tpzn.pl/index.php

    O:Skąd jesteśmy, coś o Sobie, poznajmy się 14 lat, 10 miesięcy temu Ostatnio zmieniany: przez borsuk1977. #11575

    Ja mam na imię Paweł, mam 32 lata - monety zbieram od 6 roku życia. Pochodzę z Lublina. Od 5 lat mieszkam w Północnej Anglii. Główne sfery zainteresowania to: Polska od 1917 do dziś (wszystko), okres rozbiorów - Mennica Warszawska, Niemcy od 1871-1945 - zwłaszcza srebrne, a poza tym wszystko co mi się spodoba.
    • Offline
    • Oklaski: -2

    O:Skąd jesteśmy, coś o Sobie, poznajmy się 14 lat, 10 miesięcy temu #11576

    Witam wszystkich, dalekich i bliskich!

    Mam na imię Mateusz. Mieszkam w Koszalinie. Jutro ukończę I klasę gimnazjum. W KOŃCU WAKACJE!!! :) . Trenujęm koszykówkę, jestem fanem AZSu, czasami postrzelam się w ASG.
    Zbieram wszystkie monety jakie są na świecie. Numizmatyką zainteresowałem się 2-3 miesiące temu, choć jest to krótki czas to kilka perełek mam.
    • Dodeq
    • Dodeq

    O:Skąd jesteśmy, coś o Sobie, poznajmy się 14 lat, 10 miesięcy temu #11577

    Witam Wszystkich Serdecznie :)
    Mam na imię Dominik, 21 lat, skończyłem Medyczne Studium Zawodowe w Lublinie - stąd również pochodzę :)
    Kolekcje zaczynałem, jak większość od PRL :) jakieś 2 lata temu (z przerwą), aktualnie przeniosłem się w okres Zaboru Pruskiego.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    O:Skąd jesteśmy, coś o Sobie, poznajmy się 14 lat, 10 miesięcy temu #11578

    Czesc Wszystkim !

    Mam na imie Michal, 26 lat mieszkam w Angli od 5 lat, monetami interesuje sie od 16 lat, zbieram wszystkie monety swiata, mam ich jakis tysiac w kolekcji, kiedys postanowilem sobie ze bede mial monety z wszystkich panstw swiata, jak na razie mam jakies 70 panstw wiec jeszcze mi troche brakuje :P, interesuja mnie monety Wielkiej Brytani, USA, i carskiej Rosji, ale najcenniejsza mam z Polski; 5 zl z Rybakiem z 1958 z gruba 8 w dacie B). Zbieram rowniez medale i banknoty.
    • Offline
    • Oklaski: 5

    O:Skąd jesteśmy, coś o Sobie, poznajmy się 14 lat, 10 miesięcy temu Ostatnio zmieniany: przez zappafan. #11579

    serdecznie witam!
    nazwano mnie 31 lat temu Adam i tak już zostało
    numizmatyka w moim domu była odkąd pamietam za sprawą dziadka i ojca wiec nie ma siły musiało i mi to wejść w krew :) mieszkam na miedzi-dolny śląsk, zbieram wszystko czego jeszcze nie mam ;) ale najwiekszą radośc sprawia mi polska międzywojenna i WMG.Pozdrawiam wszystkich miłośników pieknych starych i nowych blaszek
    • Offline
    • Oklaski: 2

    O:Skąd jesteśmy, coś o Sobie, poznajmy się 14 lat, 10 miesięcy temu #11580

    Witam Gregpola. ja jestem z okolic jasła tak że jestem chyba najbliższym forumowiczem koło Dębicy.
    A w Dębicy to w modernie bywam :)
    • zywy87
    • zywy87

    O:Skąd jesteśmy, coś o Sobie, poznajmy się 14 lat, 10 miesięcy temu #11582

    Pawel Jestem żołnierzem zawodowym zamierzam studiować od października bezpieczeństwo narodowe :>
    • Offline
    • Oklaski: 12

    O:Skąd jesteśmy, coś o Sobie, poznajmy się 14 lat, 10 miesięcy temu #11584

    Witam!
    Również Paweł, skończyłem Technikum hotelarskie w Białymstoku, tu też mieszkam. Interesuje się turystyką i surwiwalem, a także wszelkimi wypadami na łono natury (w szczególności rowerem). Numizmatyką zaraziłem się w 2006 roku, zaczęło się niewinnie od zwykłej wycieczki szkolnej do NBP i zakupu świstaka (oczywiście GN). I tak poszło, z GNami, dokupowałem tylko nowe od tamtej pory, nie zbierając starszych. Aktualnie fascynuje mnie okres II RP w szczególności monety groszowe. A studiować zamierzam na Uniwersytecie Medycznym - Ratownictwo Medyczne :)
    • Offline
    • Oklaski: 5

    O:Skąd jesteśmy, coś o Sobie, poznajmy się 14 lat, 10 miesięcy temu #11585

    Ja przepraszam wszystkich ale to chwalenie sie szkołami to chyba nie na temat lepiej by wyglądalo moim zdaniem co kto posiada w kolekcji a nie dyplomy z uczelni bo mozna nawet po wyższej szkole ciecia blachy nożyczkami do paznokci :) posiadac zbiory ktorych nie jeden profesor by pozazdrościł.
    • Offline
    • Oklaski: 12

    O:Skąd jesteśmy, coś o Sobie, poznajmy się 14 lat, 10 miesięcy temu #11587

    riko_2 napisał:
    Witam forum bardzo dobrze się rozwija, jest bardzo wielu użytkowników, stworzyłem ten post aby każdy kto chce wpisał skąd jest, czym się zajmuję.

    Niektórzy mają w profilu to napisane, lecz nieliczni i dużo przęglądania.

    Ja natomiast uważam, że informacja o szkołach to dobry pomysł. Bo tak chociaż można zobaczyć jacy ludzie interesują się numizmatyką, a co da to, że ktoś wymieni suchą listę monet którą posiada... to już lepiej katalog sobie poczytać i na to samo wyjdzie.
    • Offline
    • Oklaski: 4

    O:Skąd jesteśmy, coś o Sobie, poznajmy się 14 lat, 10 miesięcy temu Ostatnio zmieniany: przez banialuka1. #11588

    Agleh153 napisał:
    riko_2 napisał:
    Witam forum bardzo dobrze się rozwija, jest bardzo wielu użytkowników, stworzyłem ten post aby każdy kto chce wpisał skąd jest, czym się zajmuję.

    Niektórzy mają w profilu to napisane, lecz nieliczni i dużo przęglądania.

    Ja natomiast uważam, że informacja o szkołach to dobry pomysł. Bo tak chociaż można zobaczyć jacy ludzie interesują się numizmatyką, a co da to, że ktoś wymieni suchą listę monet którą posiada... to już lepiej katalog sobie poczytać i na to samo wyjdzie.



    Wg mnie nie ważne jest koto co skończył albo gdzie kto zamierza iść bo to nie ma nic wspólnego z numizmatyką więc odbiega od tematu, natomiast pochwalenie się co kto ma, co zbiera albo co zamierza zbierać jest o wiele bardziej interesujące i ciekawsze do przeczytania. pozdrawiam

    no i ta "sucha lista" hmmm w życiu nie nazwałbym zbioru moich monet suchą listą, chyba ze miałbym w kolekcji jedynie monety obiegowe z tego roku w nie menniczych stanach :] pzdr
    • Offline
    • Oklaski: -2

    O:Skąd jesteśmy, coś o Sobie, poznajmy się 14 lat, 10 miesięcy temu #11589

    Cześć, mam na imię Łukasz. Mam 19 lat i studiuje ekonomię na Uniwersytecie Humanistyczno - Przyrodniczym w Kielcach. Obecnie mieszkam w Pińczowie ( woj. Świętokrzyskie ) gdzie pracuję i powiększam swoją kolekcje monet i banknotów Polskich. :)
    • Offline
    • Oklaski: -3

    O:Skąd jesteśmy, coś o Sobie, poznajmy się 14 lat, 8 miesięcy temu Ostatnio zmieniany: przez Niczek. #12080

    Witam.Jestem Dominik pochodze z Kosciana.Zbieram monety okolicznosciowe oraz od niedawna monety kolekcjonerskie ale tylko 10zł :)
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.35 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information