Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Czy zamknąć ten dział?

    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Czy zamknąć ten dział? 16 lat, 2 miesięcy temu #1311

    Piszcie TAK lub NIE.

    Jak będzie przewaga 10 głosów zamknę dział \"tematy pozanumizmatyczne\".
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Czy zamknąć ten dział? 16 lat, 2 miesięcy temu #1313

    NIE (nigdy jak bedą tylko tematy numizmatyczne to sie zanudzimy!!!!!!!!!!!!!!!!!)
    • warszawa_24
    • warszawa_24

    Odp:Czy zamknąć ten dział? 16 lat, 2 miesięcy temu #1315

    Ja na tak.ALE PROPONUJE INNY DZIAŁ:BANKNOTY,sądzę że bd bardziej ciekawy od tego i bd wiecej postow.Co o tym sadzicie?<br><br>Edytowany przez: warszawa24, w: 2008/02/22 20:37
    • zywy87
    • zywy87

    Odp:Czy zamknąć ten dział? 16 lat, 2 miesięcy temu #1318

    Nie poniewaz jak ktos zauzici jakis temat to bedzie zasmiecal inne dzialy ;]
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:Czy zamknąć ten dział? 16 lat, 2 miesięcy temu #1319

    czyli 2 na nie 1 na tak.

    warszawa - to nie jest portal poświęcony banknotom i uważam że nie jest to najlepszy pomysł. może zrobię ankietę niedługo na ten temat.

    ktoś jeszcze ma jakieś opinie na temat kasowania tego działu?
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Czy zamknąć ten dział? 16 lat, 2 miesięcy temu #1321

    ten pomysł z banknotami może jest dobry ale odbiega od tematu strony i jak będą takie tematy na tej stronie to ona się stanie zbyt ogólnikowa
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Czy zamknąć ten dział? 16 lat, 2 miesięcy temu #1323

    ja mówię NIE... czyli wg mnie dział nie potrzebny... jak go nie będzie to nie zanudzimy się... jest tu o czym czytać i pisać...

    Co do banknotów to serwis ten to Katalog Monet, ale Banknoty też większość zalicza do Numizmatyki.

    Niedługo będzie serwis o banknotach polimerowych, a jak będą chętni do pomocy to może być ogólnie o banknotach.<br><br>Edytowany przez: sderrek, w: 2008/02/22 21:46
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Czy zamknąć ten dział? 16 lat, 2 miesięcy temu #1328

    i to BARDZO DOBR POWINNO COŚ TAKIEGO POWSTAĆ chodzi o banknoty oczywiście<br><br>Edytowany przez: lukaszek2, w: 2008/02/23 12:49
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:Czy zamknąć ten dział? 16 lat, 2 miesięcy temu #1329

    sderrek napisał:
    ja mówię NIE... czyli wg mnie dział nie potrzebny... jak go nie będzie to nie zanudzimy się... jest tu o czym czytać i pisać...

    Co do banknotów to serwis ten to Katalog Monet, ale Banknoty też większość zalicza do Numizmatyki.

    Niedługo będzie serwis o banknotach polimerowych, a jak będą chętni do pomocy to może być ogólnie o banknotach.&lt;br&gt;&lt;br&gt;Edytowany przez: sderrek, w: 2008/02/22 21:46


    neisamowite sa banknoty polimerowe - szok jakie to jest mega trwale
    • Offline
    • Oklaski: -1

    Odp:Czy zamknąć ten dział? 16 lat, 2 miesięcy temu #1450

    czemu juz nie piszesz artykułów?
    pozdrawiam
    Golden
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Czy zamknąć ten dział? 16 lat, 2 miesięcy temu #1451

    bartek napisał:
    neisamowite sa banknoty polimerowe - szok jakie to jest mega trwale[/quote]

    trwałe jak trwałe... ale ich wygląd i piękność... nawet najładniejszy banknot papierowy ustępuje piękności banknotom polimerowym...
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:Czy zamknąć ten dział? 16 lat, 2 miesięcy temu #1465

    golden napisał:
    czemu juz nie piszesz artykułów?
    pozdrawiam
    Golden


    ja?
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Czy zamknąć ten dział? 16 lat, 2 miesięcy temu #1753

    Zastanawiam sie czemu Polska po denominacji nie wprowadzila banknotow polimerowych? Te banknoty wcale sie nie niszcza tylko ogien jest dla nim niebezpieczenstwem, przeciez wprowadzenie tych banknotow zmniejszylo by koszta produkcji obecnego papierowego banknotu PLN ktory caly czas jest drukowany a oczywiscie jak wiadomo nikt nie sponsoruje drukowania pieniedzy Panstwo za to placi a tak jak bysmy mieli polimer to bylby co roku drukowany mniejszy naklad banknotow
    • warszawa_24
    • warszawa_24

    Odp:Czy zamknąć ten dział? 16 lat, 2 miesięcy temu #1754

    ja wole papierowe
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:Czy zamknąć ten dział? 16 lat, 2 miesięcy temu #1779

    ja też wolę - trzbaby zobaczyć jaka jest różnica kosztów wyprodukowania banknotu papierowego a polimerowego - może różnica jest ogromna?
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Czy zamknąć ten dział? 16 lat, 2 miesięcy temu #1784

    większość polimerowych jest ładniejsza od papierowych... posiadam np te same banknoty papierowe i polimerowe... i polimerowe lepiej się prezentują...

    raczej tu problemem nie jest różnica kosztów pomiędzy polimerem a papierem...

    polimerowymi można płacić jak normalnym banknotem, ale większość polimerowych wydawana jest na jakieś specjalne okazje wydarzenia... gdyby koszt produkcji były znacznie wyższy to polimerowych nie można by było kupić od 2 zł do kilkunastu zł... są polimerowe także po kilkaset zł ale to głównie przez nominał banknotu i przelicznik walut
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Czy zamknąć ten dział? 16 lat, 2 miesięcy temu #1787

    <br><br>Edytowany przez: voolpes, w: 2008/03/09 18:55
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Czy zamknąć ten dział? 16 lat, 2 miesięcy temu #1788

    <br><br>Edytowany przez: voolpes, w: 2008/03/09 18:57
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Czy zamknąć ten dział? 16 lat, 2 miesięcy temu #1789

    W Australii polimer jest OBIEGOWYM SRODKIEM PLATNICZYM wszystkie AUD (dolar australijski) sa banknotami polimerowymi, a uwierzcie mi tez maja bardzo dobre zabezpieczenia sa trudnymi banknotami do podrobienia a nawet niemozliwymi do podrobienia bo jaki falszerz posiada taką technike produkcji? Juz nawet po dotyku mozna poznac pieniadz polimerowy co go czyni pieniadzem nie do podrobienia bo dotyk jest to kolejny sposob zabezpieczenia polimerowego banknotu produkowanego na tzw. papierze plastykowym \&quot;Polymer Note\&quot;.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Czy zamknąć ten dział? 16 lat, 2 miesięcy temu #1790

    Załączniki:
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.27 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information