Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Wiek użytkowników a wypowiedzi na forum

    • centurion2009
    • centurion2009

    Wiek użytkowników a wypowiedzi na forum 14 lat, 4 miesięcy temu #14487

    Moja wypowiedź może być odbierana w dwojaki sposób ale sprostowanie napiszę na koniec.
    Jestem nowym użytkownikiem tej strony głównie chodzi o forum.Niedawno wprowadziłem nowy wpis pod tytułem"Sprzedam 5 złoty Głowa Kobiety" Poza oczywiście opiniami świadczącymi o stanie tej monety (co jest bardzo ważne zarówno dla mnie jako sprzedającego jak i dla potencjalnych sprzedających czy kupujących monety) pojawiły się zbędne i nie przyjemne kłótnie pomiędzy uczestnikami forum!
    Rozumiem mądrą wymianę zdań na temat dotyczący monety który dotyczy stanu itd a co najważniejsze kiedy takowe wypowiedzi pisali fachowcy a nie dzieciaki które może mają jakieś pojęcie na temat numizmatyki lecz nie kontrolują swoich emocji.
    Bo ze zwykłego tematu zrobił się niezły bajzel i przekomarzanie nie ty tylko ja mam rację! jest zbędne i nie na miejscu.

    Moim zdaniem podczas rejestracji na stronę powinien istnieć wpis o wieku nowego uczestnika i jako niepełnoletni powinien mieć ograniczone prawa.
    Wielu z was może się nie zgodzić ale warto to przeanalizować bo czytając niektóre tematy po chwili czytania zamiast konkretnych odpowiedzi czytam że ktoś jest głupszy niż.... a ja mam rację po czym się okazuje że gość ma 14 lat.

    Więc proponuję małą modernizację i zastanowienie się nad może regulaminem który trzeba przestrzegać.Strona jest Bardzo Dobra więc Administrator powinien zadbać o porządek ;)
    • Offline
    • Oklaski: 4

    O:Wiek użytkowników a wypowiedzi na forum 14 lat, 4 miesięcy temu #14491

    No po tej wiadomości zrobiło mi się bardzo nieprzyjemnie . Przepraszam. Rzeczywiście nie powinienem nic w taki sposób komentować. Więcej się to nie powtórzy. Ma tu pan rację.
    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    O:Wiek użytkowników a wypowiedzi na forum 14 lat, 4 miesięcy temu #14497

    ta strona jak i forum miala jak mysle celem zalorzycieli promowanie polskiej numizmatyki wiec im wiecej mlodych ludzi tym lepiej zarowno dla IKM jak i calej dziedziny.
    wprowadzanie chorych ograniczen niczego nie zmieni po to sa oklaski pozytywne i negatywne zeby odniesc sie co do zetelnosci wypowiedzi i to wzupelnosci wystarcza
    • Offline
    • Oklaski: 6

    O:Wiek użytkowników a wypowiedzi na forum 14 lat, 4 miesięcy temu #14499

    Poza tym niepełnoletni i tak w trakcie rejestracji mógłby skłamać i zarejestrować się jako pełnoletni. Po prostu wszyscy - drodzy koledzy i koleżanki - powinniśmy pamiętać, że numizmatyka jest w społeczeństwie kojarzona z kulturą i kulturalnymi ludźmi i trzymajmy tak dalej. I niech każdy przed napisaniem czegoś na forum zastanowi się czy chciałby usłyszeć taką wypowiedź pod swoim adresem i czy gdyby usłyszał to czułby się z tym dobrze. To apel również do młodych (notabene bardzo się cieszymy, że jesteście z nami i podzielacie naszą pasję)
    • centurion2009
    • centurion2009

    O:Wiek użytkowników a wypowiedzi na forum 14 lat, 4 miesięcy temu #14500

    Robi się ciekawie B)
    Nawet dostałem oklaski -1 :silly: Jak sądzę od Valkiria :silly:
    • Offline
    • Oklaski: 4

    O:Wiek użytkowników a wypowiedzi na forum 14 lat, 4 miesięcy temu #14501

    Trochę nie rozumiem. Mówił pan, że ja się tam kłóciłem. Przynajmniej tak zrozumiałem,ale tak przecież nie było. Rzeczywiście moja uwaga może i była nie na miejscu. A na temat wieku to uważam, że żadne zmiany nie są potrzebne, ponadto nie widzę powodu przez który miałbym nie ujawniać mojego wieku. Wiek nie zawsze jest najważniejszy.
    • Monetariatpl
    • Monetariatpl

    O:Wiek użytkowników a wypowiedzi na forum 14 lat, 4 miesięcy temu #14502

    Dokładnie od Valkiia ona przegina xd :laugh:
    • Offline
    • Oklaski: 4

    O:Wiek użytkowników a wypowiedzi na forum 14 lat, 4 miesięcy temu Ostatnio zmieniany: przez ziomal1225. #14503

    Hmmm...ja też się zastanawiam od kogo dostałem oklaski. Mam w końcu 0, a nie -1. :P
    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    O:Wiek użytkowników a wypowiedzi na forum 14 lat, 4 miesięcy temu #14505

    centurion2009 napisał/a:
    Robi się ciekawie B)
    Nawet dostałem oklaski -1 :silly: Jak sądzę od Valkiria :silly:
    moze cie rozczaruje ale nie odemnie
    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    O:Wiek użytkowników a wypowiedzi na forum 14 lat, 4 miesięcy temu #14506

    Monetariatpl napisał/a:
    Dokładnie od Valkiia ona przegina xd :laugh:
    jasne wszystkim daje negatywy zwlaszcza ze mozna dac jedna opinie na 6 godzin
    • centurion2009
    • centurion2009

    O:Wiek użytkowników a wypowiedzi na forum 14 lat, 4 miesięcy temu #14507

    Napisałem że czytając kilka tematów zauważyć można nie koniecznie związane z danym problemem wypowiedzi które tworzą bałagan.Nie piszę dokładnie kto jest czarną owcą czy coś podobnego,odnoszę się bezstronnie o wszystkich którzy zaśmiecają fora a przytoczony temat to tylko przykład więc niech nikt się nie czuje urażony a ci którzy myślą że to o nich mowa może przed wypowiedzią zastanowią się nad treścią a następnie wyrażą swoje zdanie nie koniecznie pozytywne.

    Co chodzi o oklaski to na mnie nie robią wrażenia bo zauważyłem że kiedy komuś dam minus to automatycznie traci jeden a co jeżeli posiada ich 10 a ja ze złości dam mu 11 minusów? Straci a na dodatek będzie miał o jeden w tyle B)
    • Monetariatpl
    • Monetariatpl

    O:Wiek użytkowników a wypowiedzi na forum 14 lat, 4 miesięcy temu #14554

    Odpowiedz: Jak się toś na kogoś uprze to da mu masę minusów z czasem się uzbiera ich pełno za to że ktoś wyraża swoje zdanie może ktoś się mylić i tak wszyto wyjdzie w tłoku :huh: takie życie
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.29 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information