Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Skąd jesteśmy, coś o Sobie, poznajmy się

    • Monetariatpl
    • Monetariatpl

    O:Skąd jesteśmy, coś o Sobie, poznajmy się 14 lat, 4 miesięcy temu #14133

    Rozumie zapraszamy :) chętnie pomożemy :) ;)
    • Offline
    • Oklaski: 3

    O:Skąd jesteśmy, coś o Sobie, poznajmy się 14 lat, 4 miesięcy temu #14135

    Witam
    Jestem Dominik , 13 lat mieszkam w Łowiczu , numzmatyką interesuje się ponad rok.Zbieram głównie monety polskie od 1923 roku (2zł GN, obiegówki kolekcjonerskie i może niedługo próby PRL oraz obiegowe II RP), poza monetami zbieram banknoty,medale,odznaczenia. Oprócz numizmatyki interesuję się sportem.
    • Monetariatpl
    • Monetariatpl

    O:Skąd jesteśmy, coś o Sobie, poznajmy się 14 lat, 4 miesięcy temu #14137

    Podobnie jak ja pozdrawiam :)
    • centurion2009
    • centurion2009

    O:Skąd jesteśmy, coś o Sobie, poznajmy się 14 lat, 4 miesięcy temu Ostatnio zmieniany: przez . #14256

    Witam serdecznie.
    Na imię mi Marcin mam 32 lata mieszkam niedaleko Krakowa.Numizmatyką zacząłem się interesować od niedawna a dokładnie w momencie kiedy znalazłem ciekawą monetę liczącą przeszło 2 wieki.
    Od tamtej pory czyli od jakiś 4 miesięcy stopniowo uczę się tej dziedziny.Posiadam różne monety z lat dzieciństwa które raczej nie stanowią pokaźnej kolekcji ani nie są drogocenne.
    Mam nadzieję że dzięki temu forum dowiem się wielu interesujących rzeczy związanych z numizmatyką.Ostatnio nawet kupiłem wykrywacz metali być może kiedyś uda mi się znaleźć cenne monety które trafią ido mojej prywatnej kolekcji i do muzeum gdzie inni ludzie będą mogli oglądać część historii.Oczywiście to takie małe jakby coś ;)

    Poza numizmatyką lubię militaria i wiele rzeczy związanych z historią.
    Z natury jestem tak zwanym dominatorem i z tego powodu nie mam zbyt wielu przyjaciół ale ci którzy są ze mną są dla mnie najważniejsi.
    Czasami lubię kontrowersyjne wypowiedzi szczególnie na forum,lubię podsycać z umiarem oczywiście innych tak aby szybko stwierdzić kto jest kim ;)
    • Offline
    • Oklaski: 5

    O:Skąd jesteśmy, coś o Sobie, poznajmy się 14 lat temu #17928

    Witam.
    Mam na imię Kamil, mam 24 lata, w tym roku kończę Historię na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie, tu też aktualnie mieszkam (pochodzę z okolic Ciechanowa). Monety zbieram już od czasów szkoły podstawowej, na poważnie numizmatyka zainteresowała mnie w czasie studiów. Zbieram głównie monety II RP, PRL, III RP, bardzo mnie też interesują monety państw zaborczych z XIX wieku. Chętnie nawiążę kontakty z kolekcjonerami z Olsztyna i okolic.

    Pozdrawiam forumowiczów.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    O:Skąd jesteśmy, coś o Sobie, poznajmy się 14 lat temu Ostatnio zmieniany: przez hagane. #17938

    ja nazywam sie sebastian mam 17 prawie 18 lat jestem z poznania monety zbieram od 3 lat głównie II RP 1923-1939,GG,PRL,i IIIRP sreberka
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp: O:Skąd jesteśmy, coś o Sobie, poznajmy się 13 lat, 3 miesięcy temu #21302

    Witam wszystkich!!!
    Mam na imie Piotr mam 28lat.Mieszkam w Borach Tucholskich.Monety zbieram od 6ciu lat.Zbieram głównie GNy,PRL,ale i staram sie zbierac monety z różnych okresów w miare mozliwosci.Kiedys numizmatyka wogóle mnie nie interesowała,przechodziłem obojetnie obok monet az pewnego dnia siedząc z dziewczyną przed telewizorkiem zobaczyłem krótki filmik o powstawaniu monet i w tym momencie patrząc na nowiutkie świecące się monetki uswiadomiłem sobie ze sam zacznę zbierac monety ze to będzie moje hobby.I od tego czasu jakby piorun we mnie strzelił-numizmatyka to moja pasja.Staram sie uzupełniac moją wiedze systematycznie.Na razie nie mam jakichś super zbiorów ale mysle ze nie jest zle.Pozdrawiam wszystkich kolekcjonerów i zycze jak największych kolekcji. Piotrek -)
    • Offline
    • Oklaski: 107
    Pozdrawiam,
    Lynx

    Odp: O:Skąd jesteśmy, coś o Sobie, poznajmy się 13 lat, 3 miesięcy temu #21303

    Witamy kolegę w naszym klubie:)
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.44 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information