Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Ciekawy sposób na wkurzenie sklepikarza :)

    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Ciekawy sposób na wkurzenie sklepikarza :) 13 lat, 2 miesięcy temu #22031

    Zdj_cie00732.jpg
    • Offline
    • Oklaski: 4

    Odp: Ciekawy sposób na wkurzenie sklepikarza :) 13 lat, 2 miesięcy temu #22033

    tutaj przypomina mi się sytuacja z tramwaju: otóż chcieliśmy kupić z dziewczyną bilet u motorniczego, a że tylko za odliczoną kwotę sprzedają to uzbieraliśmy z tego co mieliśmy i złożyło się tak że 15 groszy w 1 i 2 groszówkach wyszło co tak poirytowało motorniczego że nie licząc nawet tego wziął i wyrzucił wszystko przez okno...
    "Kto grosza nie szanuje, grosza nie jest wart" mi się tylko nasuwa w takich sytuacjach...
    • Offline
    • Oklaski: 107
    Pozdrawiam,
    Lynx

    Odp: Ciekawy sposób na wkurzenie sklepikarza :) 13 lat, 2 miesięcy temu #22034

    To tylko wspomnę o słynnej akcji motocyklistów na A4 przy bramka z poborem myta;))
    Sprawa trafiła do sądu...
    • Offline
    • Oklaski: 9

    Odp: Ciekawy sposób na wkurzenie sklepikarza :) 13 lat, 2 miesięcy temu #22035

    Tak z tego z motocyklistami byla niezla zadyma. Ja swoje 1gr wrzucam do swini i oddaje na WOŚP.
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp: Ciekawy sposób na wkurzenie sklepikarza :) 13 lat, 2 miesięcy temu Ostatnio zmieniany: przez bartek. #22038

    Jak ktoś ma małą świnkę to można też tak:

    Cytat z jednego z forów:
    Czy ktoś ma podobne hobby? Bo ja zbieram jednogroszówki i mam już 1,75l (wrzucam je do butelki po pepsi :) ). Zacząłem ok pół roku temu i to naprawdę fajna zabawa. Poza tym mam kilkadziesiąt 2zł Nordic Gold (okazjonalnych złotych)
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp: Ciekawy sposób na wkurzenie sklepikarza :) 13 lat, 2 miesięcy temu Ostatnio zmieniany: przez cinek000suchy. #22275

    Ja też zawsze odkładam jedno i dwugroszówki. Według mnie powinni usunąć z obiegu 1gr i 2gr, są niepotrzebne.
    Co do wydawania w sklepie groszaków to przypomina mi się sytuacja, kiedy pewien student przyniósł do sklepu 10 zł po 1gr i 2gr, i kupił na kwotę 10zł jakieś produkty. Ekspedientka liczyła chyba z 10 minut, po czym powiedziała, że brakuje kilkunastu groszy, a student poważnym głosem :,,A mogła by pani przeliczyć jeszcze raz?"
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.17 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information