Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: SYSTEM PAY PALL POMOCY!!!

    • Offline
    • Oklaski: 1

    SYSTEM PAY PALL POMOCY!!! 13 lat, 1 miesiąc temu #22846

    Wstawiłem motor na ogłoszenie. odezwał się klient z Anglii, bardzo konkretny i zdecydowany, kazał mi założyć konto na Pay pall i to zrobiłem.
    Dostałem meila że jest wpłata 2800euro, ale z tego 1000euro na transport.
    Pieniądze są narazie zablokowane. Co mam dalej robić by sfinalizować tranzakcje tym bardziej ze mój angielski jest bardzo słaby i nie rozumie tego całego systemy Pay Pall.
    • Offline
    • Oklaski: 5

    Odp: SYSTEM PAY PALL POMOCY!!! 13 lat, 1 miesiąc temu #22847

    Pay pal ma stronę po polsku. Ma też polską obsługę napisz do nich.
    • Offline
    • Oklaski: 119
    Nemo est mortalium, qui sapiat omnibus horis
    TPZN nr 46
    forum.tpzn.pl/index.php

    Odp: SYSTEM PAY PALL POMOCY!!! 13 lat, 1 miesiąc temu #22848

    Coś Ci się chyba musiało pomieszać z tym 1000 na transport. Paypal działa tak:
    1. Jeśli coś sprzedajesz to pobiera prowizję od całości sumy która wpłynie na twoje konto paypal
    2. Jeśli jest to transakcja międzynarodowa to wpłata w innej walucie może być zablokowana i system zapyta się ciebie czy przyjąć wpłatę czy odrzucić oraz czy założyć osobne konto walutowe czy też przeliczyć na złotówki (proponuje osobne konto walutowe)
    3. Po zaakceptowaniu kasa pojawia się na koncie tak jak sobie zdecydowałeś.
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp: SYSTEM PAY PALL POMOCY!!! 13 lat, 1 miesiąc temu #22850

    Wysłałem meila do Pay Pall i odpisali mi że nie było na moim koncie rzadnych tranzakcji i to może być jakieś oszustwo
    I kazali mi przesłać meile jakie dostałem niby ze od nich. Trwa ich analiza jak cos mi odpisza to dam zanc.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.15 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information