Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Gra na giełdzie

  • Gra na giełdzie 16 lat temu #2814

    Bawi sie ktoś z was akcjami i gra na giełdzie? Ja od dłuższego czasu przymierzam się i chyba w przyszłym tygodniu założe sobie konto inwestycyjne. Pilnie obserwuję i uczę się.

    Proponuję tutaj pisac o wszystkim co jest z giełdą związane, typy inwestycyjne, pytania, problemy itd.

    Może jest nas \"takich\" więcej tutaj:)
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:Gra na giełdzie 16 lat temu #2823

    Mam już w tym temacie prawie roczne doświadczenie, przeczytałem chyba całą literaturę książkową dostępną na polskim rynku (łącznie kilka tysięcy stron), niestety nie mogę się pochwalić jakimiś szczególnymi osiągnięciami, gdyż inwestowanie rozpocząłem na samym szczycie hossy, od którego rozpoczęły się wszystkie trwające do dzisiaj spadki. Ale straciłem tylko 5 procent, podczas gdy inni utopili nawet 10 razy więcej i to można chyba uznać za mały sukces. :D
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:Gra na giełdzie 16 lat temu #2841

    ja podczas ostatniej tegorocznej korekty na giełdzie umoczyłem 2000 a potem odzyskałem 1900 zł wiec chyba to tez sukces :)
  • Odp:Gra na giełdzie 16 lat temu #2865

    PO dzisiejszej sesji Bioton pada na pysk, z 0.72 gr na 0,68. Niby niewiele, ale jednak jeszcze niedawno kosztował 3,2 zł i wtedy wiele osób go zakupiło i teraz umoczyli równo. Ja poczekam jeszcze kilka dni i jak będzie w okolicach 0.68 gr to kupię kilka.... n sztuk:).
    Prognozy sa obiecujące, tzn Ma podpisac kilka ważnych kontraktów m.in z Ukrainą.

    Swoją drogą firma przy takich obrotach i działaniu tak leci na pysk??? Dziwne
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:Gra na giełdzie 16 lat temu #2866

    Piotr_k84 napisał:
    Swoją drogą firma przy takich obrotach i działaniu tak leci na pysk??? Dziwne

    Wszystko zależy od ogólnej sytuacji na rynku. Jeśli jest bessa, wszystko leci na pysk, to choćby nie wiem jak dana firma była wspaniała, jakby się nie rozwijała, to i tak zazwyczaj będzie podążać razem z rynkiem.
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:Gra na giełdzie 16 lat temu #2872

    Piotr_k84 napisał:
    PO dzisiejszej sesji Bioton pada na pysk, z 0.72 gr na 0,68. Niby niewiele, ale jednak jeszcze niedawno kosztował 3,2 zł i wtedy wiele osób go zakupiło i teraz umoczyli równo. Ja poczekam jeszcze kilka dni i jak będzie w okolicach 0.68 gr to kupię kilka.... n sztuk:).
    Prognozy sa obiecujące, tzn Ma podpisac kilka ważnych kontraktów m.in z Ukrainą.

    Swoją drogą firma przy takich obrotach i działaniu tak leci na pysk??? Dziwne


    a jakie masz biuro maklerskie?
  • Odp:Gra na giełdzie 16 lat temu #2874

    Rozglądam się wszem i wobec i muszę się neidł€go na coś zdecydowac.
    Myślałem, zeby po prsotu w PKO Sa załozyc sobie rachunek inwestycyjny ale nie wiem czy to trafny wybór.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Gra na giełdzie 16 lat temu #2877

    no mnie też interesuje gdzie najlepiej otworzyć... i dobrze żeby wszystko można było robić przez necik
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:Gra na giełdzie 16 lat temu #2880

    Wydaje mi się, że mBank jest godny uwagi pod tym względem. Zarówno funduszy, jak i akcji.
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:Gra na giełdzie 16 lat temu #2891

    Ale mylimy pojęcia i sam już nie wiem o co chodzi. Określmy więc jednoznacznie, czy mówimy o otworzeniu rachunku w biurze maklerskim i bezpośrednim inwestowaniu na giełdzie czy o inwestowaniu w fundusze inwestycyjne.
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:Gra na giełdzie 16 lat temu #2892

    Piotrek pisał o kupie Biotonu więc mowa o bezpośredniej grze na giełdzie.

    Jeśli chodzi o biuro maklerskie to ja korzystam z Bossy - Bank ochrony środowiska - jedyny mankamentem jest to, że minimalna kwota którą należy wpłacić na rachunek maklerski to 5000 zł. W Pekao myślę, ze też jest jakać minimalka wpłaty.
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:Gra na giełdzie 16 lat temu #2908

    Ja mam konto w Domie Maklerskim BZWBK i jestem zadowolony (jedyna wada to, jak dla mnie, wysokie prowizje - 6 zł od każdej transakcji).
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Gra na giełdzie 16 lat temu #2927

    dla początkujących graczy giełdowych polecam rachunek w mBanku. Maja w miarę niskie prowizje no i nie pobierają opat za prowadzenie rachunku no i tez nie wymagają minimalnej kwoty na koncie:)
  • Odp:Gra na giełdzie 16 lat temu #3020

    trochę apropos giełdy, polecam cykl artykułów w najnowszym Newsweeku dotyczący najbogatszych spółek polskich, jets tez ciekawt artykuł o Karkosiku, i o tym jak ona gra na giełdzie.
  • Odp:Gra na giełdzie 16 lat temu #3069

    Za kilka dni na giełdę wchodzi Cyfrowy POlsat, jendą akcję wyceniono na 12,5 zł. Ciekawe jak się potocża ich losy. Myślałem o kupnie trochę tego, ale w chwli obecnej jestem totlnei spłukany:)
    • Offline
    • Oklaski: -1

    Odp:Gra na giełdzie 15 lat, 12 miesięcy temu #3708

    Kilku miesięcznie doświadczenie nie pomoże.
    Ja wczoraj sprzedałem aukcje i zarobiłem 13,5%...Na spadkach też da się zarabiać. Kupiłem na początku kwietnia:)
  • Odp:Gra na giełdzie 15 lat, 9 miesięcy temu #6339

    Czyżby koniec krachu na polskiej giełdzie???? Dzisiaj praktycznie wszystkie indeksy zakończyły dzień na zielono.

    Od góry do dołu praktycznie wszystkie spółki giełdowe także na zielono i to z dużymi wzrostami. jak sądzicie, czy to jednorazowy wyskok, czy powolna tendencja wzrostowa???

    Przymierzam się do zakupu \"paru\" akcji, troszkę adrenaliny w to inwestowanie należy wprowadzić.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Gra na giełdzie 15 lat, 9 miesięcy temu #6457

    Owszem będzie lekkie wybicie a później znów dołek.

    Co do rachunku BZ WBK wywiązują się wyśmienicie - nie narzekam

    Osobiście zakupiłbym Bioton - wiele obiecujących się kontraktów + bardzo niska cena, oraz KGHM - cena chyba jedna z najniższych a spółka o mocnych fundamentach

    Najważniejsze są Amerykańskie giełdy - tam pikują, u nas kupują ale i tak wszystkie te działania są na krótką metę
  • Odp:Gra na giełdzie 15 lat, 9 miesięcy temu #6468

    A pomyślc, że bioton jesżcże kilka miesicy temu kosztował ponad 3 zł, a teraz nieco ponad 0,4zł. :).

    Czyli polecasz ewentualnie BZWBK aby tam załozyć rachunek inwestycyjny???
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Gra na giełdzie 15 lat, 9 miesięcy temu #6477

    Tak - wszystko przejrzyście masz rozpisane jak dla idiotów. Obsługa również OK
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.31 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information