Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: cenzura na e-numizmatyce

  • cenzura na e-numizmatyce 16 lat temu #3100

    Dziś ku mojemu zdziweniu zdjęto mój podpis na forum e-numizmatyki.
    Najśmeiszniejsze jest to, ze widnial tam on pół roku i zrobiono to dopiero teraz
    Argumentem było to, ze reklamy na naszym portalu są reklamą konkurencji, czyżby e-numizmatyce palił się grunt pod nogami???

    Czy wy mieliście tego typu przygody tam??
    Także to sa moje osttanie dni na tamtym forum, nie lubie jak ktoś mnie ogranicza.

    .........ale motywuje mnie to do tego aby nasz portal jeszcze bardziej się rozwijał i był coraz bardziej konkurencyjny dla e-numizmatyki. czego sobie i wam wszystkim życze.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:cenzura na e-numizmatyce 16 lat temu #3165

    widocznie coraz gorzej im się wiedzie... zresztą co się dziwić... jak monety droższe niż na allegro... np NG 2 zł 2-3 razy droższe...

    no i coraz większa konkurencja... no ale lepiej współpracować niż utrudniać i robić takie podchody jak oni... mi też podpis wycieli pomimo, że link był do strony nic nie mającej wspólnego z numizmatyką :)
    • Offline
    • Oklaski: -1

    Odp:cenzura na e-numizmatyce 16 lat temu #3172

    Ja się tam przez tydzień nie wypowiadam. Nie chce odchodzić.spokój jest potrzebny i wszystko wroci do normy, e-numizmastyka.pl przeymysli swoje błędy
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:cenzura na e-numizmatyce 16 lat temu #3176

    Ja wole IKM jest czytelny i jestem to dośc długo napewno zostane
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:cenzura na e-numizmatyce 15 lat, 12 miesięcy temu #3631

    e-numizmatyka jest jak dla mnie zbyt komercyjna. Jest to w sumie najbardziej znany polski portal numizmatyczny.
    Jak juz wczesniej bylo napisane ich ceny sa znacznie wyzsze od rynkowej (az sie dziwie, ze wogole ktos cos u nich kupuje)
    Odnosze wrazenie, ze ich portal i ich forum jest zrobione dla \"mas\". Moze zle sie okreslilem bo na forum IKM tez kazdy moze sie zalogowac, ale tutaj panuje zupelnie inna atmosfera. Wypowiada sie przede wszystkim grupka ludzi, ktorzy sie na tym znaja, co buduje wzajemne zaufanie.
    Jeszcze sie nie spotkalem aby postawione tutaj pytanie, zostalo bez odpowiedzi, a tam to roznie bywalo.
    Powracajac do tematu, to sie dziwie, ze usuwaja podpisy. Z jednej strony to i moze konkurencja,ale z drugiej to przeciez dla nich reklama, ze na stronie IKM sa ich linki itp. Powinni korzystac z pomocy innych, tym bardziej ze IKM to portal informatyczny a nie e-sklep. Mowa tu rowniez o innych portalach tego typu.
    Jak dla mnie wyjatkiem byloby usuwanie linkow do konkurencyjnych sklepow, czy tez do stron gdzie np nie ma odnosnika do strony e-numizmatyka.
    • Offline
    • Oklaski: -1

    Odp:cenzura na e-numizmatyce 15 lat, 12 miesięcy temu #3632

    Dlatego zacząłem się udzielać tutaj.
    Na e-numizmatyce ponad 1000tys. postów ale ostatnio to tylko wyjaśniane jelenia o co chodzi i przepychanki z Trollami:(
    Nie ma tutaj kłótni i pompowania DOŻYNEK;)
  • Odp:cenzura na e-numizmatyce 15 lat, 12 miesięcy temu #3634

    Dbajmy o to aby tą miłą atmosferę u nas utrzymac, a będzie wszystko dobrze i będziemy wszyscy wspólnie dobrze się czuc.

    U nas jak pislaiśmy nie ma uuswania linków do aukcji trwających, czy innych stron. Usuwanie może tylko pogorszyc sprawę, jak ktoś chce znaleźc coś na allegro to i tak znajdzie, to walka z wiatrakami.
    Nie tędy droga.

    Oczywiście jesli pojawi się u nas na forum ktoś kto namiętnie będzie zaśmiecał forum setkami linków to wteyd bez dwóch zdan będzie ban, bo nie hcemy aby powstał tutaj smietnik. Porzadkowanie forum i opieka nad tym aby było jak najbardziej czytelne zajmuje naprawde trochę czasu.

    Jets nas coraz więcej i nieywkluczone, ze z czasem nasze forum będzie się rozwijac i rozrastac.

    Ja na e-num...od czasu zdjecia podpisu tj, ok. 2.tyg. nic nie piszę, jedynie przeglądam tamto forum i patrzę jak się stacza. Kiedys byłby setki postó dziennie, a dziś 10-15 max.
    • Eothain
    • Eothain

    Odp:cenzura na e-numizmatyce 15 lat, 12 miesięcy temu #3641

    zawor85 napisał:
    e-numizmatyka jest jak dla mnie zbyt komercyjna. Jest to w sumie najbardziej znany polski portal numizmatyczny.

    Nie wiem jak Wy ale ja najpierw trafiłem tutaj i tak osiadłem na IKT.
    Możemy ogłosić bojkot e-numizmatyki! :)
    Ja tam nie zaglądam!
  • Odp:cenzura na e-numizmatyce 15 lat, 12 miesięcy temu #3642

    Bojkot to moze za duże słowo:):) Zaglądac można ale nie pisac:)

    ZObaczcie tutaj jak Zygfryd pojechał Moderatorowi e-num........ to mu sie udało. Gratulacje Zygfryd.

    e-numizmatyka.pl/phpBB2/viewtopic.php?t=20414

    ps. my nie unikamy dodawania adresów e-num.....<br><br>Edytowany przez: piotr_k84, w: 2008/05/14 16:10
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:cenzura na e-numizmatyce 15 lat, 12 miesięcy temu #3652

    a dzięki, dzieki ;P


    ps. Witam wszystkich, moj pierwszy post na tym forum ;D
  • Odp:cenzura na e-numizmatyce 15 lat, 12 miesięcy temu #3653

    my również witamy i zapraszamy do dyskusji.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:cenzura na e-numizmatyce 15 lat, 11 miesięcy temu #3703

    a temat z Herbertem przepadł :P
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:cenzura na e-numizmatyce 15 lat, 11 miesięcy temu #3711

    zykfryd witamy wśród nas :)

    zawor napisałeś że e-numizmatyka jest najbardziej znanym portalem... czy na pewno? znany jest wśród tych, którzy już tam trafili... nawet w google nie są na pierwszym miejscu... ja zanim tam trafiłem najpierw trafiłem na IKM, emonety itp... mi od początku e-numizmatyka nie przypadła do gustu... po przejrzeniu ich forum jeszcze bardziej mnie odepchnęło od nich... a jak po kilku dniach usunęli mój podpis to powiedziałem im PAPA... tu na IKM jest całkiem inna atmosfera... z Bartkiem szybko nawiązaliśmy współpracę... i teraz wspólnie z Bartkiem i Piotrkiem będziemy starali się by IKM było jeszcze lepsze... i by rozwinął się też mój serwis KMB... oraz nasza współpraca
  • Odp:cenzura na e-numizmatyce 15 lat, 11 miesięcy temu #3720

    Logowałem się dziś na e-num o 13.00 i teraz ok 19.00 Przez ten czas na forum został napisany 1 post:). To chyba świadczy o tym, ze pzrepadają w otchłani.
  • Odp:cenzura na e-numizmatyce 15 lat, 11 miesięcy temu #3731

    Piotr_k84 napisał:
    Bojkot to moze za duże słowo:):) Zaglądac można ale nie pisac:)

    ZObaczcie tutaj jak Zygfryd pojechał Moderatorowi e-num........ to mu sie udało. Gratulacje Zygfryd.

    e-numizmatyka.pl/phpBB2/viewtopic.php?t=20414

    ps. my nie unikamy dodawania adresów e-num.....


    Już usunęli. Nie zdążyłem przeczytać ;]

    Ja pierwszym portalem na który trafiłem to właśnie e-numi... Dopiero potem tutaj
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:cenzura na e-numizmatyce 15 lat, 11 miesięcy temu #3734

    no to jedziemy koledzy :D

    e-numizmatyka.pl/phpBB2/viewtopic.php?t=20421



    normalnie o tej porze na e-numi... było kilkanascie osób teraz tylko 3 razem ze mną i administratorem :P<br><br>Edytowany przez: zykfryd, w: 2008/05/15 20:46
  • Odp:cenzura na e-numizmatyce 15 lat, 11 miesięcy temu #3735

    zykfryd nie ma co drażyc tego tematu, oni musza sami zrozumiec co się dzieje i tyle. Odpuścmy
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:cenzura na e-numizmatyce 15 lat, 11 miesięcy temu #3766

    można odpuścić... ale nie wszystkim...

    ...Za takie rzeczy sie placi gruba kase , a takie katalogi i inne szajsy mysla ze wszystko za darmo...

    jeżeli dotyczyło to NAS, czyli IKM to za nazwanie IKM \&quot;szajsem\&quot; bym gościowi nie odpuścił... co jak co, ale mam też do czynienia z prawem i za PUBLICZNE oczerniania i psucie imienia - a nazwanie kogoś szajsem do tego się zalicza - należy się IKM zadość uczynienie...

    gdy ktoś ma coś do kogoś to niech mu to wygarnie... ale nie publicznie i nie IKM jako całościowemu organowi (ale naukowo zabrzmiało ;))
    • Eothain
    • Eothain

    Odp:cenzura na e-numizmatyce 15 lat, 11 miesięcy temu #3774

    ich statystyki odwiedzin:
    Na Forum jest 21 użytkowników :: 2 Zarejestrowanych, 0 Ukrytych i 19 Gości [ Administrator ] [ Moderator ]
    Najwięcej użytkowników 227 było obecnych Nie Wrz 18, 2005 2:36 am
    najwięcej bylo 3 lata temu!!!!! to mówi samo za siebie...
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:cenzura na e-numizmatyce 15 lat, 11 miesięcy temu #3819

    sderrek napisał:
    można odpuścić... ale nie wszystkim...

    ...Za takie rzeczy sie placi gruba kase , a takie katalogi i inne szajsy mysla ze wszystko za darmo...

    jeżeli dotyczyło to NAS, czyli IKM to za nazwanie IKM \&quot;szajsem\&quot; bym gościowi nie odpuścił... co jak co, ale mam też do czynienia z prawem i za PUBLICZNE oczerniania i psucie imienia - a nazwanie kogoś szajsem do tego się zalicza - należy się IKM zadość uczynienie...

    gdy ktoś ma coś do kogoś to niech mu to wygarnie... ale nie publicznie i nie IKM jako całościowemu organowi (ale naukowo zabrzmiało ;))



    dokładnie, strona jest młoda, moze jeszcze nie idealna ale się rozwija i to jest ważne a nazywanie jej szajsem jest chamstwem i zwykłą głupota :P
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.31 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information