Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: cenzura na e-numizmatyce

  • Odp:cenzura na e-numizmatyce 15 lat, 11 miesięcy temu #3820

    sderrek i zykfryd skąd to wytrzesneliście??? kto to napisał???
    • Eothain
    • Eothain

    Odp:cenzura na e-numizmatyce 15 lat, 11 miesięcy temu #3821

    sderrek napisał:

    jeżeli dotyczyło to NAS, czyli IKM to za nazwanie IKM \"szajsem\" bym gościowi nie odpuścił... co jak co, ale mam też do czynienia z prawem i za PUBLICZNE oczerniania i psucie imienia - a nazwanie kogoś szajsem do tego się zalicza - należy się IKM zadość uczynienie...


    gdy ktoś ma coś do kogoś to niech mu to wygarnie... ale nie publicznie i nie IKM jako całościowemu organowi (ale naukowo zabrzmiało ;))


    sderrek jest najlepszym przykładem ,że to taki \"szajs\" nie jest. bo kto pisałby takie rzeczy na forum jakiegoś \"szajsu\"? nikt się w \"szajs\" nie pcha...
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:cenzura na e-numizmatyce 15 lat, 11 miesięcy temu #3823

    Piotr_k84 napisał:
    sderrek i zykfryd skąd to wytrzesneliście??? kto to napisał???



    był taki post na e-numi... ale nie pamietam już kto go napisał, a temat został usuniety
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:cenzura na e-numizmatyce 15 lat, 11 miesięcy temu #3828

    Tak się przyglądam Waszej dyskusji na temat owej e-numizmatyki i stwierdzę, że nie ma sensu z nimi sie ujadać.
    Tendencję jaką mają taką mają i sami siebie wyeliminują z czasem.
    To \"społeczność\" ma wpływ na kreowanie każdego serwisu w którym ważnym elementem jest forum i taka możliwość dialogu z innymi \"współmiłośnikami\" w zamiłowaniach hobbystycznych jakimi niewątpliwie dla Nas jest numizmatyka. :)
    Róbmy swoje, pomagajmy sobie i zobaczycie, że to \"oni\" będą mieli problemy już niedługo.
    Czym jest bowiem taka strona bez aktywnych uczestników ?
    Odpowiedzi udzielcie sobie już sami...

    Pozdrowienia dla wszystkich udzielających się na IKM :)<br><br>Edytowany przez: lewyfan, w: 2008/05/16 22:35
  • Odp:cenzura na e-numizmatyce 15 lat, 11 miesięcy temu #3836

    Lewyfun nic dodac nic ując.

    Temat ten jednak pozostawie, ale jak tylko pojawi się cos obraźliwego i chamskiego to skasuję, bo nie ma sensu skakac sobie do gardeł i stosowac ciosów ponizej pasa.

    Powoli ten temat będzie cichł, pójdzie w zapomnienie i my też zapomnimy o e-num........:).

    Pozdrawiam
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:cenzura na e-numizmatyce 15 lat, 11 miesięcy temu #3846

    widocznie przeczytali tu lub ktoś im doniósł, że piszemy o nich to usunęli ten temat gdzie jakiś gościu nazywał nas szajsem...

    co jak co... czy to się komuś czy nie ;)... ale też należę do społeczności IKM... więc jak ktoś gdzieś będzie nas publicznie obrażał czy wyzywał to ja mu nie odpuszczę... ponieważ na dobre imię pracuje się latami... a przez bezpodstawne oszczerstwa łatwo je stracić...
  • Odp:cenzura na e-numizmatyce 15 lat, 11 miesięcy temu #3896

    BYc mozę, ktoś doniósł, ale to znaczy, ze licza się z nami:) i czytają IKM:):):). Ja natomiast dostałem nieprzyjemnego maila od ważnej osoby z forum e-numizmatyki.

    prosiłem o pomoc dotyczącą monety 5zł KOnstytucja 1925. W konsekwencji zarzucono mi brak fachowości i \&quot;prowincjaonalnośc\&quot; IKM. Zgadzam się fachowcem nie jestem, ciągle się uczę i wiem , że gro osób jest o niebo lepszych ode mnie w numizmatyce. Absolutnie temu nie zaprzecam. Ale nie od razu każdy jest alfa i omegą. Niektózy ludzie za takich się uważają i traktują innych z góy (jak pewna wazna osobistośc na forum e-num.......).

    Poczułem sie jak gówniarz, który nie wie czym się zajmuje. Ale to umocniło mnie i utwirdziło w tym aby IKM się rozwijał i był coraz lepszy w tym co robi.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:cenzura na e-numizmatyce 15 lat, 11 miesięcy temu #3944

    Piotrek, nie przejmuj się... ja wole być Amatorem przez duże A niż (pseudo) fachowcem przez małe f... prawdziwych Fachowców jest naprawdę mało... duża część z nich to (pseudo)fachowcy patrzący wyłącznie na zyski...

    wiedzę i umiejętności zdobywa się latami... tak naprawdę człowiek uczy się całe życie... a i tak głupi umrze ;)
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:cenzura na e-numizmatyce 15 lat, 11 miesięcy temu #4117

    Piotr_k84 napisał:
    BYc mozę, ktoś doniósł, ale to znaczy, ze licza się z nami:) i czytają IKM:):):). Ja natomiast dostałem nieprzyjemnego maila od ważnej osoby z forum e-numizmatyki.

    prosiłem o pomoc dotyczącą monety 5zł KOnstytucja 1925. W konsekwencji zarzucono mi brak fachowości ..............).

    Poczułem sie jak gówniarz, który nie wie czym się zajmuje. Ale to umocniło mnie i utwirdziło w tym aby IKM się rozwijał i był coraz lepszy w tym co robi.


    Świadczy to jedynie o ich niekompetencji i infantylności na całej linii. Widac wyraźnie że moderator i p. Jerzy poczuli klimat gdy w Polsce królował główny Urząd Kontroli Prasy, Publikacji i Widowisk - ze starymi przyzwyczajeniami trudno się rozstać.

    Czas pokaże czy to co zrobili kosząc wszystkich dookoła wyjdzie im na dobre - nie prorokuje, bo znając życie Ci właśnie inwestorzy rozpętają znów burzę pompowania Dożynek i innych specyfików podatnych na spekulację. To forum do takich celów jest idealnym miejscem, i zamiast być źródłem wartościowej wymiany poglądów stanie się areną do wspólnego przekrzykiwania.

    Szkoda że mój duży Stańczyk nie zmieści się w okienku awatarów ;)

    Pozdrawiam serdecznie
    Załączniki:
  • Odp:cenzura na e-numizmatyce 15 lat, 11 miesięcy temu #4120

    Nie chciałbym się wypowiadac personalnie, bo nie w tym rzecz.; Ja konsekwentnie nie udzielma się na e-num... od ok 3 tygodni i jakoś nie czuję się źle z tym, wręcz przeciwnie, jest mi z tym dobrze i nie planuję powrotu.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:cenzura na e-numizmatyce 15 lat, 11 miesięcy temu #4121

    Jeszcze klasycznie dobiję do 1001 - tak jak wszyscy i przechodze na detoks. Powiem tak - zauważyłem pewna prawidłowość. E numizmatyka to ludzie w przeważającej części pewni swoich racji których bronią za wszelką cenę. Konserwatyści niechętnie zmieniający wcześniej wypowiedziane słowa - obrażający się o byle co. To forum nie jest hiperznane - i dobrze. Dzięki temu rozmowy są merytoryczne a uciszanie użytkowników nie jest konieczne
  • Odp:cenzura na e-numizmatyce 15 lat, 11 miesięcy temu #4122

    :):) oby tak pozostało. Nie chcemy tutaj spekulantów.
    Jakoś zezwalamy na wklejanie linków do trwających aukcji, adresów sklepów numizmatycznych i jets oki. Nikt tego nie nadużywa i wszyscy są zadowoleni.

    Jak głosi jendo przysłowie, najlepiej smakupje to co zakazane i tak jest na e-num.....zakazano jakiejkolwiek reklamy czegokolwiek nei związanego z e-num..... i powstała chora atmosfera. Tam jakby czas zatrzymał się na stanie wojennym.<br><br>Edytowany przez: piotr_k84, w: 2008/05/21 23:10
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.22 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information